Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με γειά μας το νέο forum (προσωπικά γουστάρω πολύ τις αλλαγές, προς το καλύτερο φυσικά smile.gif" border="0 ).<BR>Θα ήθελα κι εγώ να αναφέρω κάποια πράγματα που παρατήρησα ότι λείπουν σε σχέση με το παλιό forum και κατά τη γνώμη μου θε έπρεπε να ξαναμπούν :<BR>1) Δεν φαίνεται στην πρώτη σελίδα ποιοι είναι στο forum αυτή τη στιγμή (currently browsing the boards).<BR>2)Δεν μπορείς να κάνεις search ταυτόχρονα σε όλα τα forums (ALL) και δεν μπορείς να κάνεις search με το nickname παρά μόνο με τον αριθμό μέλους.<P>Όσο για τα στεράκια πιστεύω ότι καλώς καταργήθηκαν. Το νέο σύστημα βαθμολόγισης των μελών μου φαίνεται καλή ιδέα. Θα το δούμε στην πράξη. <BR>That's all for now...bye cool.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν μπορεις πλεων να κανεις reply σαν guest.<P>Μαλλον ο αριθμος ειναι απο αλφαβητικη σειρα, αλλα στο search δεν δουλεβει ( τουλαχιστον το δικο μου ). Γενικα το search ΔΕΝ. Εγραψα "windows" στο software και εβγαλε μονο ενα topic. Νομιζω οτι βγαζει μονο active topic confused.gif" border="0 <P>Για το last reply δεν θα ηταν καλιτερο χωρις το "Τελευταία απάντηση από: " αλλα μονο το ονομα, αφου γραφει επανω "Τελευταίο μήνυμα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i bathmologisi exei polla meion (oxi pos epikroto tin proigoumeni methodo aksiologisis, ego sinisto katholou asterakia)<BR>sintoma tha doume antallages asterakion (dose mou 5 na sou doso 5) neous eikonikous xristes pou tha trofodotoun ta kalopaida me 5aria, molis enas xristis tsantizei ton allo autos tha leei "etsi eisai katse tha sou balo 1" klp klp. theoro pos einai entelos kako sistima eidika se ena forum san to diko mas pou den einai sigkekrimenou endiaferontos opou kai oloi prospathoun gia to endiaferon auto xoris intrigkes. edo iparxoun tromeres empatheies metaksi ton xriston, i xrisi tis bathmologisis tha einai xeiroteri kiapauti ton posts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1on kata tis vathmologisis<BR>2on gamato look alla thelei akoma allages<BR>3on xriazonte pio eykatanoita sxedia gia ta pm kai ta alla!<BR>4on kante merika pragmata na ksexorizoun<BR>5on pio argo to fortoma<BR>6on merikes fores den me paei sto topic pou dialeksa alla mou bgazei tha page does not exist kai me refresh doulevi!!!giati?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τις παρατηρήσεις σας<P>Τα χρώματα φτιάχνονται σιγά σιγά.Πιστεύω ήδη ότι δεν κουράζουν την ανάγνωση πολλών topics.<P>Για τα Private Messages ότι μηνύματα είχατε δεν γίνεται να επανέλθουν στο νέο forum μιας και χρησιμοποιεί διαφορετικό σύστημα.Σύντομα θα μπορείτε να τσεκάρετε από την αρχική σελίδα αν έχετε νέα μηνύματα χωρίς να χρειάζεται να μπαίνετε στο προφίλ<P>Με την ταχύτητα παρουσιάστηκαν κάτι προβλήματα την πρώτη μέρα αλλά πιστεύω τώρα είναι πολύ καλύτερα <P>Σκέφτομαι να μη βάλω την δυνατότητα για ειδοποίηση μεσο e-mail για το αν έχετε απάντηση σε κάποιο topic που συμμετέχετε.Απλά πιστεύω ότι δεν είναι και τόσο χρήσιμο συν του ότι ζορίζει τον server που είναι ήδη στα όρια. Πείτε μου και τη γνώμη σας.<P><BR>Για τη δνατότητα να βλέπετα τα hits κάθε topic θα ενσωματωθεί μέσα στην εβδομάδα.Πρέπει να γίνει λίγο testing γιατί έχουν ακουστεί πολλά προβλήματα.<P>Η δυνατότητα να κάνετε search σε όλο το forum έχει απενεργοποιηθεί γιατί γονατίζει τον server και δεν χρειάζεται αφού ξέρετε που να ψάξετε.Μεγάλο ρόλο παίζει και το να γράφετε τα topics στα κατάλληλα forum και ευτυχώς αυτό γίνεται <P>Το νούμερο που βρίσκεται κάτω από κάθε username είναι η ονομασία κάθε αρχείου που κρατάει τα στοιχεία που έχετε δηλώσει στο Προφιλ.Τίποτα παραπάνω.Τώρα αν δεν συμβαδίζει με τη σειρά που νομίζετε δεν ξέρω να σας πω.Και εμένα 32 νομίζω με δείχνει<P>Το search παρουσιάζει κάποια προβλήματα και τα αποτελέσματα που βγάζει δεν είναι έγκυρα.Μέσα στην εβδομάδα θα λυθεί και αυτό<P>Η βαθμολόγηση είναι προαιρετική .Αν θέλετε βαθμολογείτε. Δεν δημιουργείται καμία κλίκα σχετικών με ασχέτων. Πιο πολύ για τη πλάκα υπάρχει.Αφήστε το .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon...apo oti fenete den einai noumero registration...dioti o sotiris (an eida kala)<BR>einai reg Ioulio tou 2000 kai exei 100kati...<P>Hal diafwtise mas...<p>[ 28-05-2001: Message edited by: Blackman ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Epeidi egrapses megalo topic pou gonatizei ton server pare 1 ASTERAKI!!! grin.gif" border="0<BR>.<BR>Pantws egw proswpika eida simantiki beltiwsi tou forum,oxi mono logw ananewsis alla kai logw tou genikou stisimatos...2 pramata zitisa:to ena egine(emfanisi onomatos pou ekane to teleutaio post se kathe topic),to allo tha ginei apoti akousa(ta hits)<BR>Se oti afora ta asterakia,twra,pisteuw oti <B>isws</B> sto mellon na xalasoun to kalo klima tis insomnia...Gia arxi,pantws,kala einai kai exoun kai plaka...idomen<BR>Gia tin taxitita tou forum den mporw na pw tipota,giati edw pou eimai den exw isdn kai dystixws i grammi pou exw mou dinei mono 31200...<p>[ 29-05-2001: Message edited by: ntsili ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...