Προς το περιεχόμενο

Περίεργο error...


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ορισμένες σελίδες στο internet όταν πάω να τις δω μου βγάζει ένα μήνυμα λάθους :

A runtime error has occurred. Do you wish to debug?

Line: 169

Error: permission denied

Από κάτω μου βγάζει δυο επιλογές YES & NO

Αν πατήσω το YES το πρόβλημα παραμένει ως έχει .Αν πατήσω το NO μπορώ να συνεχίσω.Τι μπορεί να φταίει? Σε άλλους χρήστες στην ίδια σελίδα δεν εμφανίζεται το παραπάνω error

mad.gif" border="0 mad.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το μύνημα το βγάζει νομίζω (με τις επιλογές που είπες) οταν έχει κάποιες γλώσσες προγραματισμου...εγώ π.χ είχα το Visual Studio 6.0 και μου έβγαζε 5-6 μυνήματα σε κάθε σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου σε ευχαριστω αλλα εχω win xp ουτε 95 ουτε 98 . Οσο για τα αλλα που λεει τα αγγλικα μου δε με βοηθανε τα ατιμα.... confused.gif" border="0 confused.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιάννη, για δοκίμασε το παρακάτω (υποθέτω ότι έχεις αγγλικά Windowx XP και αγγλικό IE 6):<p>Στον Internet Explorer πήγαινε Tools > Internet Options > καρτέλλα Advanced. Στο υπομενού Browsing τσέκαρε το Disable script debugging και ΞΕ-τσέκαρε το Disable notification about every script error.<p> smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Paredwse εισαι και ο ΠΡΩΤΟΣ.Αν και κατα το φορτωμα της σελιδας εμφανιζει στιγμιαια κατω αριστερα στην οθονη error in page δεν εμφανιζεται μετα το εκνευριστικο μυνημα του error μεσα στη μεση της οθονης.Σε ευχαριστω.Ναι εχω en win xp και ie6 Ελπιζω απο αυριο να εχω Ελληνικα xp smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0<p>[ 07-01-2002: Message edited by: Γιάννης (Platano) ]</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by Γιάννης (Platano):

<strong>(...) Σε ευχαριστω. (...) <p></strong><hr></blockquote><p>Να'σαι καλά, χαίρομαι που μπόρεσα να βοηθήσω. smile.gif" border="0 smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by Γιάννης (Platano):

<strong>Φιλε Paredwse εισαι και ο ΠΡΩΤΟΣ.Αν και κατα το φορτωμα της σελιδας εμφανιζει στιγμιαια κατω αριστερα στην οθονη error in page δεν εμφανιζεται μετα το εκνευριστικο μυνημα του error μεσα στη μεση της οθονης.Σε ευχαριστω.Ναι εχω en win xp και ie6 Ελπιζω απο αυριο να εχω Ελληνικα xp smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 <p>[ 07-01-2002: Message edited by: Γιάννης (Platano) ]</strong><hr></blockquote><p>Vlepo oti ksereis kai esi ta aglika pou ksero kai ego. Auta ta rimadia ta elinika ta xp pou tha emfanistoun gia na ksero kai ego.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sxetika me to topic apadise o paredwse.. wink.gif" border="0

Tora an exis kapios to Visual Studio tote..an exi egatastisi ke to InterDev ,afou tu vgali to error

an patisi "yes" (gia debug pada) tote tha anixi to InterDev me to kodika tis selida ke tha dixni pou iparxi to lathos .. den pezi kanena allo rolo to Visual Studio oute i vb6 ktl....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...