Προς το περιεχόμενο

ΜacBook Aluminium vs The white 13-inch MacBook.


Greek-Chater

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια επειδη σε λιγες μερες θα παει συγγενης μου στον καναδα ... επιτελους μετα απο τοσους μηνες υπομονης σχεδιασμου και αλλον :-D και λογω οικονιμικης κρισης παει το Προ.... θα παρω το 13,3 με 4Gb ram τι μου προτεινετε το 2,0 το αλουμινιο ή το 2,4 το αλλο το white τι ρολο βαραει??? Τι διαφορα εκτος απο την τιμη εχει με τα αλλα??? κατωτερο υλικο κατασκευης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άριστη τιμή τα Apple; Μην το λες αυτό γιατί κάποιοι θα μας φάνε ζωντανούς χεχε!

 

Tα παλια τι καρτα γραφικων εχουνε ξερουμε?

 

Το αλουμινενιο πιο καλο δεν ειναι και πιο ανθεκτικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα παλια τι καρτα γραφικων εχουνε ξερουμε?

 

Το αλουμινενιο πιο καλο δεν ειναι και πιο ανθεκτικο?

 

Intel GMA X3100

Σαφώς το αλουμινένιο είναι πιο ποιοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια παλιά;;; Το White πέρασε από την intel X3100 στην Nvidia 9400M και η διαφορά είναι τεράστια... Το προετοιμάζουν για το Snow Leopard.

Το αλουμινένιο είναι πιο ποιοτικό αλλά και 250 ευρώ πιο ακριβό... Σίγουρα άμα τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα να πάς για το αλουμινένιο αλλά και το white αξίζει με το καινούργιο configuration τα χρήματα που κοστίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια παλιά;;; Το White πέρασε από την intel X3100 στην Nvidia 9400M και η διαφορά είναι τεράστια... Το προετοιμάζουν για το Snow Leopard.

Το αλουμινένιο είναι πιο ποιοτικό αλλά και 250 ευρώ πιο ακριβό... Σίγουρα άμα τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα να πάς για το αλουμινένιο αλλά και το white αξίζει με το καινούργιο configuration τα χρήματα που κοστίζει...

 

Λογικά θα υπάρχει κάποιο stock του παλιού μοντέλου και ίσως σε καλύτερες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, εγώ που έχω το mbp unibody και το λευκό macbook, το δεύτερο φαίνεται σαν ψεύτικο μπροστά στο unibody...μακριά από το λευκό αν διαθέτεις τα moneys!!!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, εγώ που έχω το mbp unibody και το λευκό macbook, το δεύτερο φαίνεται σαν ψεύτικο μπροστά στο unibody...μακριά από το λευκό αν διαθέτεις τα moneys!!!...

 

+1

Πεταμενα λεφτα ειναι το λευκο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πεταμένα λεφτά δεν τα λες :)

Εκτός και αν θες σώνει και καλά lighter/thinnest/latest το white macbook είναι τρελό value for money.

 

the aluminum model primarily offers the new look, faster RAM, a slightly larger standard hard drive, Mini DisplayPort, and no FireWire port.

-Macrumors

και προσθέτω το glass trackpad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...