Προς το περιεχόμενο

Ενσωμάτωση εναλλακτικών browser στα Windows ζητά η Ευρωπαϊκή Επιτροπή


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε Sotosgl, μην τα βάζεις με μας. Βάλτα με την ανικανότητά σου να καταλάβεις αυτά που σου λέμε, αυτά που εσύ αποκαλείς "φιλοσοφίες". Συνέχισε να ζητάς "απαντήσεις τεκμηριωμένες", αλλά μην περιμένεις να συνεχίσει να ασχολείται κανείς σοβαρά μαζί σου, καθώς τις τεκμηριώσεις τις βάφτισες "φιλοσοφίες", τα νούμερα και τα στοιχεία τα βάφτισες "αναξιόπιστα", και συνεχίζεις να παρουσιάζεις τις ίδιες ασυνάρτητες και λογικά μη συνδεόμενες απορίες.

 

Καλό απόγευμα.

 

προσυπογράφω το περιεχόμενο και το ύφος

και φυσικά

καλό απόγευμα

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://en.wikipedia.org/wiki/Netscape_Communications_Corporation

 

διάβασε και λίγο "ιστορία"

 

Ποια ιστορία αγαπητέ gtroza... Αν δεν υπήρχε η microsoft όχι μόνο δεν θα υπήρχε firefox τώρα, αλλά ακόμα θα πλήρωνες για να αγοράσεις τον netscape..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περαστεί η ενσωμάτωση θα είναι σαν να κυκλοφορεί ο πρωταθλητής με δώρο αφίσα "καραγκούνης για πάντα τριφυλλάρα" !!

 

Μαλλον δεν εχεις καταλαβει πως λειτουργει η αγορα οσον αφορα τα μονοπωλεια...

Μπορω να σου πω 1000 παραδειγματα για καθημερινα πραγματα αλλα μιλησε αναλυτικα πριν ενα παληκαρι, αν θελεις διαβασε το...

 

Στο παραδειγμα που εφερες, το θεμα ειναι ο ''Πρωταθλητης'' δεν εχει το μονοπωλειο στις εφημεριδες καθως υπαρχουν δεκαδες αθλητικες...αρα λιγο αστοχο παραδειγμα!;)

 

Δοξα τον Αλλαχ!

Επιτελους καταλαβαμε τι ηθελα να πω με το να βαλει η MS ανταγωνιστες στο Λειτουργικο της!

Εκει κολλαει η διαφημιση που λεω και ξαναλεω!

 

Απαντησα πριν στον dark... τελειως αστοχο το παραδειγμα αυτο...

Για την διαφημιση που λες, και ο Ριζοσπαστης εχει διαφημιση τον ΟΠΑΠ ενω τασσεται εναντιον του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν εχεις καταλαβει πως λειτουργει η αγορα οσον αφορα τα μονοπωλεια...

Μπορω να σου πω 1000 παραδειγματα για καθημερινα πραγματα αλλα μιλησε αναλυτικα πριν ενα παληκαρι, αν θελεις διαβασε το...

 

Στο παραδειγμα που εφερες, το θεμα ειναι ο ''Πρωταθλητης'' δεν εχει το μονοπωλειο στις εφημεριδες καθως υπαρχουν δεκαδες αθλητικες...αρα λιγο αστοχο παραδειγμα!;)

 

Έχω καταλάβει απόλυτα τι λέτε το θέμα είναι ότι οι λύσεις που προτείνεται είναι αστείες. Είναι δυνατόν να ζητάς από τον πρωταθλητή να κυκλοφορεί με δώρο πράσινα κασκόλ; Και το παράδειγμα δεν είναι καθόλου άστοχο. Εσύ μάλλον δεν το κατάλαβες. Είναι υποθετικό το παράδειγμα φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
...αλλά ακόμα θα πλήρωνες για να αγοράσεις τον netscape..

 

Υπονοώντας ότι δεν πληρώνεις για τα Windows ε; :rolleyes: ή ότι πληρώνοντας για τα Windows δεν πληρώνεις τον IE;

 

Οσο αφορά το σχόλιο του Sotosgl, συμφωνώ 100% με όσα προείπε ο Mercyful_Fate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταλάβει απόλυτα τι λέτε το θέμα είναι ότι οι λύσεις που προτείνεται είναι αστείες. Είναι δυνατόν να ζητάς από τον πρωταθλητή να κυκλοφορεί με δώρο πράσινα κασκόλ; Και το παράδειγμα δεν είναι καθόλου άστοχο. Εσύ μάλλον δεν το κατάλαβες. Είναι υποθετικό το παράδειγμα φίλε μου!

 

Υποθετικο αλλα θελεις να κανεις συσχετιση του παραδειγματος με το θεμα μας!

 

Συσχετιζεις την Microsoft με τον Πρωταθλητη....

ΜΟΝΗ ΤΗΣ εχει η Microsft την αγορα λογισμικου, ΔΕΚΑΔΕΣ εφημεριδες διαφορετικων αποχρωσεων κυκλοφορουν σαν τον Πρωταθλητη. Μονοπωλειο στην μια, ανταγωνισμος στην αλλη.

 

Εμενα θα μου αρεσε να μου δινονταν η επιλογη μεταξυ i.e, opera, firefox κτλ

 

Αλλα και παλι, πες οτι δεν μου δινεται η δυνατοτητα αυτη...

Γιατι δεν μου δινεται η δυνατοτητα να ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ τον ie ενω εγκαταστησω τον firefox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Sotosgl, μην τα βάζεις με μας. Βάλτα με την ανικανότητά σου να καταλάβεις αυτά που σου λέμε, αυτά που εσύ αποκαλείς "φιλοσοφίες". Συνέχισε να ζητάς "απαντήσεις τεκμηριωμένες", αλλά μην περιμένεις να συνεχίσει να ασχολείται κανείς σοβαρά μαζί σου, καθώς τις τεκμηριώσεις τις βάφτισες "φιλοσοφίες", τα νούμερα και τα στοιχεία τα βάφτισες "αναξιόπιστα", και συνεχίζεις να παρουσιάζεις τις ίδιες ασυνάρτητες και λογικά μη συνδεόμενες απορίες.

 

Καλό απόγευμα.

 

Και το Κομπλεξ συνεχιζετε!

Κλαψτε κι`αλλο για το μονοπωλιο της MS

Μην τα βαζω με εσας;

Ποιοι εισαστε εσεις δλδ;

Μια ξεχωριστη καστα εδω μεσα που αν δεν σας αρεσουν αυτα που λεει καποιος πεφτετε ολοι πανω του;Σας κοβει μηπως και paycheck η Rainbow;

Σιγα μην σας φοβηθω κιολας.

Εγω τα βαπτισα αναξιοπιστα;Το ιδιο το Wiki τα λεει που με τοσο παθος θελετε να υποστηριζετε!

Φυσικα γιατι να με παρει καποιος σοβαρα;Χρηστης Windows ειμαι φαντασου ποσο χαμηλο επιπεδο εχω...

Επειδη μαλλον μιλαω με παιδακια που δεν μπορουν να κανουν μια κουβεντα σαν ανθρωποι αλλα μονο σαν ομαδες σας λυπαμαι!

Κανενα αλλο προβατο να προσυπογραψει;

Καλο απογευμα στο groupaki σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπονοώντας ότι δεν πληρώνεις για τα Windows ε; :rolleyes: ή ότι πληρώνοντας για τα Windows δεν πληρώνεις τον IE;

 

Για τον firefox πληρώνεις και δεν το ξέρω ;

 

Από τον κατεστραμμένο Netscape δημιουργήθηκε ο firefox! Ο οποίος Netscape δεν μπορούσε να κρατηθεί ζωντανός απέναντι στον δωρεάν και καλύτερο κατά πολλούς explorer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ιστορία αγαπητέ gtroza... Αν δεν υπήρχε η microsoft όχι μόνο δεν θα υπήρχε firefox τώρα, αλλά ακόμα θα πλήρωνες για να αγοράσεις τον netscape..

δεν διαγράφω την συνεισφορά της microsoft

αντιδρώ στις πρακτικές της

ευχαριστώ για το αγαπητέ :mrgreen:

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετικο αλλα θελεις να κανεις συσχετιση του παραδειγματος με το θεμα μας!

 

Συσχετιζεις την Microsoft με τον Πρωταθλητη....

ΜΟΝΗ ΤΗΣ εχει η Microsft την αγορα λογισμικου, ΔΕΚΑΔΕΣ εφημεριδες διαφορετικων αποχρωσεων κυκλοφορουν σαν τον Πρωταθλητη. Μονοπωλειο στην μια, ανταγωνισμος στην αλλη.

 

Δεν καταλαβαίνεις δεν μπορώ να κάνω κάτι. Σου ξαναλέω άλλο το αν υπάρχει μονοπώλιο (1) και άλλο το πώς προσπαθείς να το λύσεις (2). Το παράδειγμα μου αναφέρετε στο (2).

 

Αλλα και παλι, πες οτι δεν μου δινεται η δυνατοτητα αυτη...

Γιατι δεν μου δινεται η δυνατοτητα να ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ τον ie ενω εγκαταστησω τον firefox?

 

Γιατί τι διαφορά θα είχε αν μπορούσες να τον απεγκαταστήσεις !? :rolleyes:

Γλιτώνεις 10 mb ;

 

δεν διαγράφω την συνεισφορά της microsoft

αντιδρώ στις πρακτικές της

ευχαριστώ για το αγαπητέ :mrgreen:

.

 

Χαίρομαι.

 

Καλό απόγευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Για τον firefox πληρώνεις και δεν το ξέρω ;

 

Από τον κατεστραμμένο Netscape δημιουργήθηκε ο firefox! Ο οποίος Netscape δεν μπορούσε να κρατηθεί ζωντανός απέναντι στον δωρεάν και καλύτερο κατά πολλούς explorer.

 

Ήταν το δικό σου σχόλιο που έλεγε πως ακόμα θα πληρώναμε για τον Netscape, εννοώντας -τουλάχιστο αυτο καταλαβαίνω εγώ- ότι το να βάλεις ΙΕ είναι ανέξοδο. Που δεν ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Κομπλεξ συνεχιζετε!

Κλαψτε κι`αλλο για το μονοπωλιο της MS

Μην τα βαζω με εσας;

Ποιοι εισαστε εσεις δλδ;

Μια ξεχωριστη καστα εδω μεσα που αν δεν σας αρεσουν αυτα που λεει καποιος πεφτετε ολοι πανω του;Σας κοβει μηπως και paycheck η Rainbow;

Σιγα μην σας φοβηθω κιολας.

Εγω τα βαπτισα αναξιοπιστα;Το ιδιο το Wiki τα λεει που με τοσο παθος θελετε να υποστηριζετε!

Φυσικα γιατι να με παρει καποιος σοβαρα;Χρηστης Windows ειμαι φαντασου ποσο χαμηλο επιπεδο εχω...

Επειδη μαλλον μιλαω με παιδακια που δεν μπορουν να κανουν μια κουβεντα σαν ανθρωποι αλλα μονο σαν ομαδες σας λυπαμαι!

Κανενα αλλο προβατο να προσυπογραψει;

Καλο απογευμα στο groupaki σας!

 

Σου λεει "μην τα βαζεις με εμας, βαλτα με τον εαυτο σου", μη ριχνεις το φταιξιμο δηλαδη σους αλλους. Δε σου λεει "μην τα βαζεις με εμας, γιατι θα σε βρουμε και θα σε σκοτωσουμε".

Μαθετε να διαβαζετε λιγο, πριν ξεκινησετε να ποσταρετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω τα βαπτισα αναξιοπιστα;Το ιδιο το Wiki τα λεει που με τοσο παθος θελετε να υποστηριζετε!

Τα κάποια citation needed που υπάρχουν στο άρθρο της wikipedia σημαίνουν ότι λείπουν κάποιες πηγές (ενώ υπάρχουν άλλες που παρατίθενται). Δε σημαίνει ότι είναι αναξιόπιστο, αλλά ακόμα και σε αυτή την περίπτωση, το αποτέλεσμα θα έπρεπε να είναι να ψάξεις πηγές για να βεβαιωθείς/να αποδείξεις ότι είναι αναξιόπιστο. Που δεν το έκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 σε ολα της dark_banishing απο μενα ετσι ειναι ;)

 

Και γιατι δηλαδη να τα βαλει η ms?

Και γιατι να μην εχει τον IE στο λογισμικο της???

Και αμα ειναι ετσι να αλλαξει δηλαδη και το email της και το msn και ολα τι λεμε τωρα ρε???

 

Μαλ@!#ς τις ΕΕ και να δω μετα αμα γυρισει και πει η ms ξερετε κυριοι δεν βγαζουμε το λογισμικο μας ξανα για την ΕΕ να δω τι θα κανουμε μετα...

Και αυτο πρεπει να κανει γιατι αμα αρχισει να περνει φορα και τετοια δικαιωματα η καθε ΕΕ σε λειτουργικο που βγαζει ο καθενας τοτε παει το χασαμε το game.

Θα ειμαστε ολοι με λειτουργικο της αφρικης ubuntu και αηδιες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...