Προς το περιεχόμενο

Saturn νέο φυλλάδιο 13-3


markelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παιδια τετοιες καταφανεστατες περιπτωσεις αγγελιων-κλεψιων να τις κανετε report.

 

Η συγκεκριμενη ηδη βγηκε κατοπιν συστασεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι αυτό που έχουν θίξει και άλλοι συνάδελφοι. Ότι δηλ. δεν επιτρέπεται αγγελία μεταχειρισμένου να βγαίνει με τιμή ίση ή ανώτερη από καινούργιο. Ναι μεν ελευθερη αγορά αλλά υπάρχει και η περίπτωση μη ενημερωμένων ανθρώπων που λένε μτχ. είναι θα κερδίσω κάτι στην τιμή. Oi μακιντοσικοί http://www.helmug.gr το έχουν προβλέψει και δεν επιτρέπεται αγγελία που συνιστά εκμετάλλευση. Εδώ γιατί να μην ισχύει το ίδιο; Εξάλλου εδω είναι forum χρηστών όχι παζάρι ανατολίτικο και πρεπει να εχει κ άποιο κανονισμό για να προστατεύονται όλοι οι χρήστες και κυρίως αυτοί που δεν είναι ...αετονύχηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 200 και κατι παρτε το acer 150L για να μη σας βγαινουν τα ματακια κιολας. Και το χει ανοιξει κιολας... ελεος...

 

αν το εβαζα στην αγγελια 111 ευρω θα μου ειχες στειλει 1000pm μεχρι τωρα!!!οποτε μην λες πολλα πολλα.

 

Εν τω μεταξυ μερικοι ειναι τοσο ........ που βαζουν αγγελιες με τις προσφορες που λεμε παλι στο insomnia....Αν ηταν εστω κ λιγακι εξυπνοι θα περιμεναν 10-15 μερες η τουλαχιστον θα την εβαζαν αλλου....

 

και εσυ τσιμπησες αμεσως ε???

 

200 ευρώ το παλληκάρι... και ΟΧΙ ΠΑΖΑΡΙΑ έτσιιιιιι. Σκοτωμένο το δίνει το παιδί μην ζητάτε και ρέστα, αχάριστοι!!!!

 

τι ωραια που τα λες!!!

 

Μα γι΄αυτό κάνει 200!!!!!!!!!!:lol:

Λίγο πράγμα είναι να ξέρεις ότι δουλεύει? είναι δοκιμασμένο λέμε:X:X:X

 

εσενα θα στο πουλησω 80 ευρω επειδη δεν εισαι σιγουρος αν δουλευει ειδημονα...

 

ε λογικα θα στο πουλησει ο τυπος της παραπανω αγγελιας με κανα 30αρι ευρω ωστε να βγαλει 100% κερδος απο την αγορα του χτες :X εντωμεταξυ καινουριο απο eshop εχει 160 ευρω :rolleyes:

 

εσενα ποιος σου ειπε οτι το πηρα απο το saturn??ησουν μαζι μου και το ειδες?

 

επειδη θελω να ειμαι ενταξει το μηχανημα ειναι αγορασμενο απο το e-click.gr και ηταν δωρο χθεσινο εγω δεν ανεφερα ουτε saturn ουτε τιποτα αλλο οποτε μην βιαζεστε να κρινεται και να ειρωνευεσται με σχολια που δεν αρμοζουν για μενα και στο παρον θεμα, και για να μην το συνεχισουμε αλλο το λαπτοπ πουληθηκε ηδη!!!επισης να αναφερω οτι μολις σημερα ειδα απο εδω οτι το εδιναν χθες 111 ευρω στον γερακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-click απο οτι βλεπω το εχει 290euro.ειναι δλδ κ ψυχοπονιαρης κ μεσα σε μια 1 μερα κατεβασε 90 euro

Δεν σημαινει λοιπον οτι επειδη ειπε οτι το πουλησε οτι εγινε κιολας....

Κερδος πηγε να βγαλει κ δεν του βγαινει....

 

Report δικαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε λογικα θα στο πουλησει ο τυπος της παραπανω αγγελιας με κανα 30αρι ευρω ωστε να βγαλει 100% κερδος απο την αγορα του χτες :X εντωμεταξυ καινουριο απο eshop εχει 160 ευρω :rolleyes:

 

160 ευρω κανει στο eshop με 4Gb ssd, χωρις τον 30GB σκληρο, με linux κ οχι windows κ δεν ξερω αν εχει κ καμερα..

 

 

(μονο η αδεια των windows κανει πανω απο 50 ευρω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

επειδη θελω να ειμαι ενταξει το μηχανημα ειναι αγορασμενο απο το e-click.gr και ηταν δωρο

 

Επειδη φερθηκες εντελως ειρωνικα στο μηνυμα σου, θα μου επιτρεψεις να ειμαι το ιδιο ψυχρος:

 

Αν δεν δω φωτο ή σκαναρισμα απο την αποδειξη απο e-τικ.gr δε πιστευω μια απ αυτα που εγραψες.

 

Αλλα ναι... τωρα το πουλησες, πού να βρεις την αποδειξη? :X

 

 

@Haha: Που ξερεις εσυ οτι εδινε αυτο με τον 8GB SSD και τον εξωτερικο σκληρο? Αν εδινε με εξωτερικο σκληρο, τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι αυτο της προσφορας ;)

Ισα ισα αυτο που πωλειται στο e-click ειναι με 4GB SSD και φοραει Linux...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Haha: Που ξερεις εσυ οτι εδινε αυτο με τον 8GB SSD και τον εξωτερικο σκληρο? Αν εδινε με εξωτερικο σκληρο, τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι αυτο της προσφορας ;)

Ισα ισα αυτο που πωλειται στο e-click ειναι με 4GB SSD και φοραει Linux...

Ουτε που ξερω τι εδινε το παιδι στην αγγελια(δεν αναφερομουν καν σε αυτο) κ δεν με νοιαζει..

Επισης δεν με νοιαζει ποσο αγορασε καποιος ενα προιον. Αυτο που με νοιαζει ειναι αν η τιμη που μου το πουλαει ειναι συμφερουσα για εμενα την παρουσα στιγμη . (δηλαδη ποσο θα μπορουσα να το αγοραζα εγω τωρα)

Αυτο που ξερω ειναι οτι το eshop δινει με 160 ευρω asus 7" με 4gb ssd,χωρις δωρο 30GB εξωτερικο σκληρο , πιθανοτατα χωρις δωρο θηκουλα,με linux αντι για windows xp κ δεν ξερω αν εχει κ καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ηταν συμφερουσα λοιπον τα 200€? (δε θυμαμαι τι ελεγε η αγγελια, αλλα αφου ειπε πως το πηρε απο e-click, το μονο ΕΕΕ 701 που δινει το e-click ειναι με 4GB ssd και με Linux, δηλαδη ακριβως αυτο που μπορεις να βρεις απο το e-shop με 160).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αν το εβαζα στην αγγελια 111 ευρω θα μου ειχες στειλει 1000pm μεχρι τωρα!!!οποτε μην λες πολλα πολλα.

 

1000 μονο? 100000000000000000000000000 !!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη φερθηκες εντελως ειρωνικα στο μηνυμα σου, θα μου επιτρεψεις να ειμαι το ιδιο ψυχρος:

 

Αν δεν δω φωτο ή σκαναρισμα απο την αποδειξη απο e-τικ.gr δε πιστευω μια απ αυτα που εγραψες.

 

Αλλα ναι... τωρα το πουλησες, πού να βρεις την αποδειξη? :X

 

 

@Haha: Που ξερεις εσυ οτι εδινε αυτο με τον 8GB SSD και τον εξωτερικο σκληρο? Αν εδινε με εξωτερικο σκληρο, τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι αυτο της προσφορας ;)

Ισα ισα αυτο που πωλειται στο e-click ειναι με 4GB SSD και φοραει Linux...

 

θα μεινεις με την απορια....τα χαρκτηριστικα του ηταν 8GB SSD ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΛΗΡΟ 30GB WINDOWS XP 1GB RAM CAMERA KAI THN ΘΗΚΗ ΤΟΥ...ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως είναι με 8gb και εξωτερικό ,τότε είσαι ένας μεγάλος ψεύτης και προφανώς εκμέταλευτηκες το κορόιδο που του το πούλησες.Πάντα αν δεν το πήρε ο φίλος σου από το e-click & ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ . LOL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι υποψιφιοι αγοραστες κατι τετοιων αγγελιων δεν λογαριαζουν κατι βασικο.η αποδειξη γραφει τιμη πολυ χαμηλοτερη απο αυτη που θα πληρωσουν.αν το προιον θα εχει καποιο προβλημα αυτοματα θα βρεθουν με πιστωτικο απο το καταστημα σε μιση τιμη απο οσα εχουν δωσει στον μαυραγοριτακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...