Προς το περιεχόμενο

Saturn νέο φυλλάδιο 13-3


markelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πηρα τηλεφωνακι και με ενημερωσαν οτι σημερα εχει 149 και εχουν μεινει μονο μαυρα.

Οκ δεν ειναι πλεον τρελη προσφορα αλλα νομιζω εξακολουθει να ειναι προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά προσφορά και τώρα! Ξέρει κανείς αν η νέα τιμή είναι και για τα 2 καταστήματα;

 

 

 

Χαλάει βέβαια την τιμή των αγγελιών... χαχαχα..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
θα μεινεις με την απορια....τα χαρκτηριστικα του ηταν 8GB SSD ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΛΗΡΟ 30GB WINDOWS XP 1GB RAM CAMERA KAI THN ΘΗΚΗ ΤΟΥ...ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

 

Αρα δε τον πηρες απο e-click γιατι δεν δινει αυτη την εκδοση το e-click :P

 

Μπαααχαχχα! :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως είναι με 8gb και εξωτερικό ,τότε είσαι ένας μεγάλος ψεύτης και προφανώς εκμέταλευτηκες το κορόιδο που του το πούλησες.ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ LOL...

 

κοψε τους χαρακτηρισμους γιατι εγω δεν σου επιτεθηκα και ουτε σε εκρινα το μηχανημα ηταν δωρο οκ!! αυτος που το εφερε μου ειπε οτι το πηρε απο εκει,στα λεφτα που το εδωσα τα αξιζε και με το παραπανω ουτε σε πιεσα να το αγορασεις εσυ ουτε εβαλες εσυ λεφτα απο την τσεπη σου,μην ασχοληθουμε αλλο με το θεμα γιατι κατανταει κουραστικο και δεν εχω λογω να απολογηθω σε κανεναν απο εδω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα σου κανω μια απλη ερωτηση.

 

Πώς ειναι δυνατον να ειχε 8GB και Windows και 30GB εξωτερικο δισκο και να αγοραστηκε απο e-click, αφου το e-click προσφερει μονο την εκδοση με 4GB SSD και Linux και χωρις εξωτερικο σκληρο????

 

Επισης, γιατι ΟΛΩΣ τυχαιως υπηρχε προσφορα με 8GB SSD και Windows και 30GB εξωτερικο σκληρο εκεινη τη μερα στο Saturn?

 

Απαντα (αν μπορεις) πρωτα σε αυτα.

 

Αντε γιατι το ξεφτυλισες πολυ το θεμα. Κορόιδα δεν ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giogio, πρόσεξε να δεις, επειδή είναι προφανές πως κανείς δεν πιστεύει στην *ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ* αν ήμουν στη θέση σου θα έβρισκα λίγη τσίπα και θα εξαφανιζόμουν από το παρόν topic, το λιγότερο για λόγους ευθιξίας. Άιντε...

 

 

αν και παίζει να σε λυτρώσει το κλείδωμα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χαλιέστε ρε παιδιά τελικά γιατί έβγαλε χρήματα το παλικάρι, γιατί είναι απατεώνας η για το insomnia και τον κόσμο του???

Σίγουρα είναι βλακεία να το κάνει κάποιος αλλά στην Ελλάδα είναι εξυπνάδα σωστά??

Όσο για το αν ενδιαφέρεστε για το insomnia και της αγγελίες του πάνε να δείτε το άλλο το παλικάρι που τα πουλάει ολα και έχει κάνει ουσιαστικά ιστοσελίδα μέσα στην ιστοσελίδα....

Οσο το αν είναι απατεώνας για μένα απο την μια καλά κάνει το παιδί γιατί πρέπει να είσαι πολύ gtp ώστε να αγοράσεις κάτι μεταχειρισμένο χωρίς να το έχεις ψάξει και ιδικά να δεις ότι στην απόδειξη είναι πιο φθηνό απο οτι στο πουλάει ( ε δηλαδή μερικοί τα θέλουνε )

Το παλικάρι δεν το γνωρίζω ούτε το υποστηρίζω ενας απλός απατεώνας είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε ξερω, εκανα report την αγγελια και σβηστηκε πολυ άμεσα. Αν ειχε προλαβει μεχρι τοτε...

 

Αλλα anyway, νομιζω το εξαντλησαμε το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giogio, πρόσεξε να δεις, επειδή είναι προφανές πως κανείς δεν πιστεύει στην *ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ* αν ήμουν στη θέση σου θα έβρισκα λίγη τσίπα και θα εξαφανιζόμουν από το παρόν topic, το λιγότερο για λόγους ευθιξίας. Άιντε...

 

 

αν και παίζει να σε λυτρώσει το κλείδωμα

 

ναι ξερεις και μενα τωρα.... πιστευει δεν πιστευει ποσο με εχει χαλασει ε? αμα ηταν τζαμπα πρωτος θα εστελνες μηνυματα και εσυ!!!!!! αντε μπραβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε στο Ελλαδισταν ζείτε αστέ τους απατεώνες να κάνουν την δουλειά τους!!! :-D

 

Χαίρομαι πάντως γιατι ειμσατε ο εξυπνοτερος λαος στον κόσμο ολο μπινιες κάνουμε για να επιβιώσουμε

 

Τελικά κάνεις για την SUPER ΠΡΟΣΦΟΡΑ μου του advent 459 € με Leopard ενδιαφέρεται???:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...