Προς το περιεχόμενο

Απόσυρση στα multirama!!!


nurse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα τη διαφήμηση σήμερα.

 

"κερδίστε μέχρι 500ε έκπτωση με απόσυρση της παλιάς σας ηλεκτρονικής συσκευής"

 

ξέρει κανένας τι είναι αυτό; τις προϋποθέσεις και αν ισχύει για όλα τα προϊόντα στα multirama;

 

η προσφορά αυτή ισχύει μέχρι το τέλος Μαρτίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ.

Τελικά είναι για πολύ συγκεκριμένα προϊόντα...

 

 

Και νόμιζα ότι θα αγόραζα νέο laptop (700ε-500ε) χε χε χε. Όνειρα γλυκά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, καταλαβαμε για ποια προϊοντα ειναι, αλλα δεν καταλαβαμε τι εννοουνε με αποσυρση.. για να παρεις π.χ. κινητο πρεπει να τους πας οποιοδηποτε κινητο? τι ακριβως παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ.

Τελικά είναι για πολύ συγκεκριμένα προϊόντα...

 

 

Και νόμιζα ότι θα αγόραζα νέο laptop (700ε-500ε) χε χε χε. Όνειρα γλυκά..

 

Ναι δυστυχως ....:rolleyes:

 

οκ, καταλαβαμε για ποια προϊοντα ειναι, αλλα δεν καταλαβαμε τι εννοουνε με αποσυρση.. για να παρεις π.χ. κινητο πρεπει να τους πας οποιοδηποτε κινητο? τι ακριβως παιζει?

 

Απο τα ψιλα γραμματα της "προσφορας" :

 

Η απόσυρση ηλεκτρονικών προϊόντων ισχύει από 21/3 – 31/3. Το κέρδος έως 500€, αφορά μόνο αγορά συγκεκριμένων μοντέλων φορητών υπολογιστών, τηλεοράσεων και κινητών τηλεφώνων και εκπίπτει από την αναγραφόμενη τιμή (χωρίς απόσυρση). Παρ’όλα αυτά η εταιρεία Multirama δε φέρει καμία ευθύνη για τυπογραφικά ή άλλου τύπου λάθη, και διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής τιμών ή/και χαρακτηριστικών χωρίς καμία προειδοποίηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα διάβασα τα ψιλα γραμματα... αλλα πες μου τωρα εγω που θελω π.χ. το SE K800 πως θα το αποκτησω στην τιμη των 139 ευρω που ειναι με αποσυρση.. τι ακριβως πρεπει να αποσυρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα διάβασα τα ψιλα γραμματα... αλλα πες μου τωρα εγω που θελω π.χ. το SE K800 πως θα το αποκτησω στην τιμη των 139 ευρω που ειναι με αποσυρση.. τι ακριβως πρεπει να αποσυρω?

Τίποτα απολύτως!!!!!!!!!!!:lol: Πήγα σήμερα στο multirama στη Στουρνάρη και λέω του πωλητή: μπορώ να σου φέρω ένα παλιό βίντεο που έχω (είναι χαλασμένο και το κρατάω μόνο για κάτι τέτοιες περιπτώσεις) και να πάρω κινητό με έκπτωση? Το τυπάκι μου απαντάει: όχι βέβαια, κινητό πρέπει να αποσύρετε. Του απαντάω: οκ, τότε δεν ενδιαφέρομαι, γιατί δεν μου περισσεύει κανένα κινητό και πάω για να την κάνω. Τότε ως δια μαγείας μου λέει: εντάξει μπορώ να σου δώσω το κινητό (nokia 6220) στην τιμή της απόσυρσης χωρίς να φέρεις κινητό.

Βασικά πιστεύω οτι αυτή η φάση με τις κατά καιρούς αποσύρσεις είναι πρόφαση για να κάνουν εκπτώσεις σε περίοδο μη εκπτώσεων. Αν δεν έχεις κάτι να αποσύρεις, τότε βρίσκουν αυτοί κάτι για λογαριασμό σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Κόρινθο πάλι μου είπαν ότι για laptop πρέπει να αποσύρω άλλο laptop... και γενικά ο πωλητής βαριόταν που ζούσε, τον ρώτησα τι ανάλυση έχει η οθόνη ενός dell και μου είπε "1440x900. Μη σου πω και λιγότερο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...