Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει κίνδυνος χρεοκωπίας για τους developers apps του iTunes?


Axelfc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μην γρινιαζετε συνεχεια! τι παει να πει βγαζει απο την μυγα ξυγκι? Εταιρια ειναι, δεν ειναι κανα φιλανθρωπικο ιδρυμα.

 

Ναι, θα μπορουσαν να ειναι φτηνοτερα αλλα θα μπορουσαν να ηταν και ακριβοτερα τα μηχανηματα της. Αν σου αρεσει η κατασκευη και η πολυτελεια συνδυασμενα με 100% συμβατοτητα σε ολα τα λειτουργικα συστηματα αγορασε ενα και εσυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην γρινιαζετε συνεχεια! τι παει να πει βγαζει απο την μυγα ξυγκι? Εταιρια ειναι, δεν ειναι κανα φιλανθρωπικο ιδρυμα.

 

Ναι, θα μπορουσαν να ειναι φτηνοτερα αλλα θα μπορουσαν να ηταν και ακριβοτερα τα μηχανηματα της. Αν σου αρεσει η κατασκευη και η πολυτελεια συνδυασμενα με 100% συμβατοτητα σε ολα τα λειτουργικα συστηματα αγορασε ενα και εσυ!

 

Ετσι σωστα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην γρινιαζετε συνεχεια! τι παει να πει βγαζει απο την μυγα ξυγκι? Εταιρια ειναι, δεν ειναι κανα φιλανθρωπικο ιδρυμα.

 

Ναι, θα μπορουσαν να ειναι φτηνοτερα αλλα θα μπορουσαν να ηταν και ακριβοτερα τα μηχανηματα της. Αν σου αρεσει η κατασκευη και η πολυτελεια συνδυασμενα με 100% συμβατοτητα σε ολα τα λειτουργικα συστηματα αγορασε ενα και εσυ!

 

Δεν γκρινιάζουμε,τουλάχιστον όχι τώρα.

Μου φαίνεται άσχημο ολόκληρη εταιρία να πετυχαίνει δίευρω στο χιλιόμετρο.

Τες πα μπορεί να είμαι λάθος,αλλά αυτή την άποψη έχω σχηματίσει

(δεν μίλησα για hardware κτλ,συγκεκριμένα για την είδηση είπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γκρινιάζουμε,τουλάχιστον όχι τώρα.

Μου φαίνεται άσχημο ολόκληρη εταιρία να πετυχαίνει δίευρω στο χιλιόμετρο.

Τες πα μπορεί να είμαι λάθος,αλλά αυτή την άποψη έχω σχηματίσει

(δεν μίλησα για hardware κτλ,συγκεκριμένα για την είδηση είπα)

 

Αν αύριο μεθαύριο μπεις στο management κάποιας εταιρίας, ή ακόμα καλύτερα (για σένα) γίνεις μέτοχος σε κάποια επιχείρηση, τότε μάλλον θα αλλάξεις άποψη.

 

Δεν είναι λογική αυτή. Τι σημαίνει "χτυπάει δίευρω στο χιλιόμετρο"? Δηλαδή θες να γίνει αρχή και αξίωμα κάποιας εταιρίας να αφήνει "τα ψιλά" να πάνε χαμένα? Αν μιλούσαμε για δικά σου λεφτά, θα το έκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, είμαστε Apple users αλλά ας μην τα λέμε όλα ρόδινα. :-)

 

Όχι, δεν είναι 100% συμβατά με όλα τα λειτουργικά συστήματα. Στο Linux υπάρχουν θέματα συμβατότητας με το iPhone & τα iPod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...