Προς το περιεχόμενο

Ακόμα καλύτερη προσφορά laptop απο carrefour!


mctheos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια και εγω την πηρα τον μεγαλο.. συγκεκριμμενα εστειλα εναν φιλο να τον παρω μιας και στο αγρινιο που ειμαι δεν εχει (απο γιαννενα τον πηρα).

ξερεις κανεις τι παιζει με τις αδειες? ειναι υποχρεωμενοι να δωσουν dvd εγκαταστασης?

δινουν dvd επαναφορας?

τι ειναι υποχρεωμενοι να δωσουν εν τελει?

παντος nkour δεν μπορει να μην εχει serial, διαφορερικα ειναι πειρατικα..

επισης, οχι δεν παιρνεις 20 ευρω ρεστα ουτε σε μετρητα ουτε σε επιταγη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχει serial κάτω από τον φορητό σε αυτοκόλλητο.

 

Τα 2 dvd recovery που κάνεις είναι λογικά το λειτουργικό.

 

Όλα οκ με τον μεγάλο. Με τον μικρό θα σας πω από αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψώνισα και εγώ το μεγάλο, από Αργυρούπολη (τελευταίο μου είπαν, στην βιτρίνα το είχαν, αλλά με τα πλαστικά του επάνω)

το απόγευμα θα το στήσω, ελπίζω να μην έχει προβλήματα.

 

η εγγύηση ξέρουμε αν μπορεί να πάρει επέκταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω πολυ κοσμος αρπαξε την ευκαιρια... λετε να βγει ακομα καλυτερη? χεχε, οπως και να εχει κερδισμενοι ειμαστε νομιζω παιδια.. αν δειτε ποσο εχει μιλαμε για 300+ ευρουλακια εξοικονομησει.. οχι και ασχημα, ετσι?

 

επισης παιδια.. δωροεπιταγες πηρατε κατευθειαν στο χερι? εμενα μου εδωσαν μονο τη μια.. η αλλη σε επομενες αγορες λεει.. θα μου πεις μπαινεις μεσα και παιρνεις μακαρονια και εισαι κομπλε.. αλλα παντου το κανουν αυτο?

 

επισης θελει την καρτα για να της χρησιμοποιησεις ή μπορεις και να της κανεις δωρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Greeker - Εμείς πέσαμε σε καλή πωλήτρια και μας λέει για να πάρετε και τις άλλες 2, χτυπήστε 2 προϊόντα ακόμα και πάρτε τες επι τόπου...και της λέω "πάω να πάρω 2 μπουκαλάκια νερό και έρχομαι".

 

Πάω, παίρνω 2 νεράκια από 16 λεπτά το καθένα, μου χτυπάει 2 ξεχωριστές αποδείξεις και παίρνω κανονικά 3 επιταγές των 100 ευρώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Greeker - Εμείς πέσαμε σε καλή πωλήτρια και μας λέει για να πάρετε και τις άλλες 2, χτυπήστε 2 προϊόντα ακόμα και πάρτε τες επι τόπου...και της λέω "πάω να πάρω 2 μπουκαλάκια νερό και έρχομαι".

 

Πάω, παίρνω 2 νεράκια από 16 λεπτά το καθένα, μου χτυπάει 2 ξεχωριστές αποδείξεις και παίρνω κανονικά 3 επιταγές των 100 ευρώ :lol:

 

καλά είναι ευγενικές εκεί... κανένα καφέ δεν της κέρασες της κοπέλας? ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tuko, ναι σε είδαμε (με την κοπέλα μου ήμουνα). εγώ τους πήρα τηλ το πρωί και μου παν ότι είχε 2 (+ το εκεθσιακό) και τους είπα όνομα για κανα μισάωρο να μου το κράταγαν.

 

μετά μου έκανε εντύπωση που η ταμίας (στο για τα τιμολόγια) μου είπε να τα χτυπήσω ξεχωριστά ώστε να πάρω επιτόπου τις δυο δωροεπιταγές. λέω έλα ρε τα ξέρει πολύ καλά :)

 

αγγλικά θα μπουν ναι απλά είναι λίγο πέδεμα :)

 

παιδιά το δικό μου συνέχεια κάνει restart και δεν μπορεί αν προχωρήσει στην εγκατάσταση (λέει σφάλμα).. οκ sn έχει αλλά μου κάνει εντύπωση κακή που δεν μου δίνουν το dvd. τι να κάνω τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα, δεν ήσουν από τα παιδιά που μίλησα όμως, πρέπει να ήρθες λίγο αργότερα, οπότε δε σε είδα. Ναι, στο ταμείο 22 θα πήγες λογικά, φοβερή εξυπηρέτηση από τη κοπέλα εκεί ^^

 

Περίεργο που κάνει συνέχεια restart...για πάρε κανα τηλέφωνο την αντιπροσωπεία να τους ρωτήσεις.

 

Για το μικρό θα έχω νέα αύριο για το τι μπορώ να κάνω με τα XP.

 

Λέω όμως να του κάνω Ισπανικά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το δικό μου συνέχεια κάνει restart και δεν μπορεί αν προχωρήσει στην εγκατάσταση (λέει σφάλμα).. οκ sn έχει αλλά μου κάνει εντύπωση κακή που δεν μου δίνουν το dvd. τι να κάνω τώρα..

 

αν εχεις τα πειρατικα μπορεις να τα βαλεις απο τη στιγμη που εχει serial... απλα αντε να βρεις drivers μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Greeker - Εμείς πέσαμε σε καλή πωλήτρια και μας λέει για να πάρετε και τις άλλες 2, χτυπήστε 2 προϊόντα ακόμα και πάρτε τες επι τόπου...και της λέω "πάω να πάρω 2 μπουκαλάκια νερό και έρχομαι".

 

Πάω, παίρνω 2 νεράκια από 16 λεπτά το καθένα, μου χτυπάει 2 ξεχωριστές αποδείξεις και παίρνω κανονικά 3 επιταγές των 100 ευρώ :lol:

 

Α , εσυ ήσουνα πισω απο την γιαγια που έψαχνε την καρτα της , ε? :lol:

Λέω και γω , για 2 νερακια ηρθε ο χριστιανος στο carrefour? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α , εσυ ήσουνα πισω απο την γιαγια που έψαχνε την καρτα της , ε? :lol:

Λέω και γω , για 2 νερακια ηρθε ο χριστιανος στο carrefour? :lol:

 

Εσύ ήσουν που γέλαγες πιο πίσω και σου είπα ότι είχα σειρά απο πριν;

 

Ναι, η γιαγιά όλα τα λεφτά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...