Προς το περιεχόμενο

Ακόμα καλύτερη προσφορά laptop απο carrefour!


mctheos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παλιά πο΄τε δεν έβαζα οδηγούς εκτός από αυτούς που έδιναν οι κατασκευαστές των φορητών. αλλά με την FS είανι αλλιώς (τραγικοί είναι)

 

nvidia.com ΤΖΕΤ

αλλά και το κουφό. synaptics.com και πλέον scroll-άρω με το touchpad. τα σχόλια νομίζω είναι περιτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σήμερα ξεκίνησε και η εξαργύρωση των επιταγών απο το carrefour.

Έχετε σκεφτεί τι θα πάρετε ;

Αν πάρετε πάλι προιόν με πασχαλίτσες θα έχετε επιπλέον όφελος !

Εγώ χτύπησα μια DELL S2309 και μπήκα στην TFT εποχή.Μαζί με το BLU-RAY του φορητού θα είμαι μια χαρά.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρετε πάλι προιόν με πασχαλίτσες θα έχετε επιπλέον όφελος !

 

Μέχρι αύριο όμως ισχύει το Πασχαμάνια , οπότε αν θέλει κάποιος προϊόν με πασχαλίτσες, ας βιαστεί :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά που έχει μείνει ο φορητός να πάω να τον πάρω με ένα φίλο μου .

Παρακάλω αναφέρετε μου τα Καρφουρ που έχετε δει ακόμα κομμάτια ,της Αθηνας βέβαια μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά που έχει μείνει ο φορητός να πάω να τον πάρω με ένα φίλο μου .

Παρακάλω αναφέρετε μου τα Καρφουρ που έχετε δει ακόμα κομμάτια ,της Αθηνας βέβαια μόνο...

 

Μπορείς να κάνεις απο ενα τηλέφωνο στο καθένα και να ζητήσεις το τμήμα των ηλεκτρονικών και να σε ενημερώσουν εκεί.Ετσι είχα κάνει και εγώ την πρώτη μέρα της προσφοράς γιατι είχα αργήσει και είχα βρεί κατα της 5 το απόγευμα ενώ πολλοί έλεγαν οτι είχαν τελειωσει απο το μεσημέρι.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιά πο΄τε δεν έβαζα οδηγούς εκτός από αυτούς που έδιναν οι κατασκευαστές των φορητών. αλλά με την FS είανι αλλιώς (τραγικοί είναι)

 

nvidia.com ΤΖΕΤ

αλλά και το κουφό. synaptics.com και πλέον scroll-άρω με το touchpad. τα σχόλια νομίζω είναι περιτά.

 

που ειναι αυτοι οι οδηγοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορω να καταγραψω κατι με την ενσωματομενη καμερα που εχει? χωρις messenger αλλα χρησιμοποιοντας αλλη εφαρμογη για να γραφω κατι offline και να το αποθηκευω

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:48 ----------

 

εγκατεστησα αυτο και ολα καλα http://www.logitech.com/index.cfm/435/219&cl=us,en?osid=13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή εφαρμογή θενξ. μια ερώτηση παιδιά, όταν γράφεται γρήγορα με το πληκτρολόγιο σας κάνει νερά (για όσους ξέρουν τυφλό ή γράφουν γρήγορα ή κώδικα είναι άθλιο γιατί τρώει γράμματα και η γενικότερη μου αντίληψη είναι άθλια για το θέμα). το έχετε κι εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόταση, δεν ανοίγετε νεο τοπικ για τεχ. ζητηματα για τα λαπιτοπακια για να μην φαίνονται εδω μέσα στις προσφορές τα ποστς! φιλικά πάντα!

 

Ναι ρε παιδια, εχει παραγινει το κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόταση, δεν ανοίγετε νεο τοπικ για τεχ. ζητηματα για τα λαπιτοπακια για να μην φαίνονται εδω μέσα στις προσφορές τα ποστς! φιλικά πάντα!

 

έχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Για αυτό για όλους εμάς που πήραμε τον Fujitsu-Siemens Amilo Pi3540-G04 άνοιξα ένα νέο θέμα όπου συγκέντρωσα όλες τις απορίες και τις απαντήσεις τους που τέθηκαν εδώ μέσα ώστε να συνεχίσουμε εκεί όσοι ενδιαφερόμαστε.

Μην ξεχάσετε την συνδρομή σε αυτό το θέμα!!!! :-):-):-)

 

θέμα: http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=311371

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...