Προς το περιεχόμενο

Logitech G15 + G9 99 ευρω?!


kingofgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μόλις το πήρα κι εγώ το συνολάκι! Πάντως είναι πολύ καλή προσφορα άσχετα αν είναι τα Multi αkrιβα! (αν και στο site τώρα τελευταία κάνουν καλή δουλειά σε βασικά προϊόντα! λες και είναι άλλη εταιρία!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το πήρα κι εγώ το συνολάκι! Πάντως είναι πολύ καλή προσφορα άσχετα αν είναι τα Multi αkrιβα! (αν και στο site τώρα τελευταία κάνουν καλή δουλειά σε βασικά προϊόντα! λες και είναι άλλη εταιρία!)

 

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην λεμε οτι θελουμε. Οσοι δεν ειναι gamers βολευονται και με ποντικια των 5 ευρο. Ποντικια οπως το G9 δινουν πλεονεκτημα σε σχεση με αλλους που εχουν τα φτηνιαρικα. Δεν ειναι θεωρητικο αυτο που λεω και ουτε μικρη η διαφορα. Επισης και τα πληκτρολογια οπως το G11 χρησιμευουν λογω των macro keys που ειναι απαραιτητα. Εμενα με βολευαν απιστευτα στο WoW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες?Δεν προσφερουν τιποτα εκτος απο μοστρα και εφφε...Ημουν επαγγελματιας Gamer,με σπονσορα κτλ κτλ, και ξερω τι σου λεω...Ειχα και γω την μανια να περνω τετοια πραμματα γιατι ημουνα "gamer" αλλα εμενα τουλαχιστον αυτην την βλακεια μου την σπονσοραριζαν...Και οπως ειπα αυτα τα logitech δν 8α σε βοη8ησουν στο να παιζεις καλυτερα...Δηλαδη για να κινεις καλυτερα το ποντικι παρε ενα καλο με βαριδια κτλ αλλα 8ελεις και την αναλογη επιφανεια...Για πληκτρολογιο μπορεις να επιλεξεις σε κατι που σε βολευει εσενα προσωπικα...Τωρα αν παιζεις PES και 8ελεις να γουσταρεις με παρεα παρε κατι που μοιαζει ,αν δν ειναι, με μοχλους PS...Εγω εκει "εμα8α"(suckarw,ασχετος :-D) να παιζω PES...

τι game k ti Νιckname Pro playah ?

α και ΙΝtopic to G5 και το G9 το βρισκω αθλιο με την εννοια οτι ειναι χοντροκοπια κ δεν με βολευει στο χερι.. to mx518 οντως καλο , αλλα ... I love razer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...