Προς το περιεχόμενο

Logitech G15 + G9 99 ευρω?!


kingofgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα δώσεις δηλαδή 99€ για πληκτρολόγιο κ ποντίκι???

 

 

εγώ έχω πληκτρολόγιο turbo-x 3,5€ και ποντίκι κλάιν μάιν (laser) ~5€!!!

2 χρόνια τώρα παίζουν τζάμι ούτε μπαταρίες να αλλάζω κάθε τόσο (ασύρματα) ούτε να φοβάμαι μήπως πέσει καφές, αναψυκτικό κλπ και κλαίω τα λεφτά μου :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xdbll2.jpg

 

 

 

 

'Εβαλα μια παραγγελία τους πήρα τηλ και μου είπαν οτι ισχύει κανονικα!

 

B):cool:B):cool:

Δεν νομιζω να εινια προσφορα...Ερχεται το G19 και ξεστοκαρουν...Οσο για το οτι ειναι gaming...Αν το πιστεψες τοσο πολυ και το αγορασες πετυχαν τον σκοπο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAA Ο κόσμος πεινάει λέμε! 99 ευρώ για ποντίκι κ πληκτρολόγιο!!! Λυπήσου τα λεφτά σου κ πάνε πάρε κάτι χρήσιμο. Μέχρι κ 1TB σκληρός πιο χρήσιμος είναι τώρα με τις DSL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G19 = 160 ευρώ!!!

Τουλάχιστον απο το Πλαίσιο που το είχα δεί

Ειδες?Δεν προσφερουν τιποτα εκτος απο μοστρα και εφφε...Ημουν επαγγελματιας Gamer,με σπονσορα κτλ κτλ, και ξερω τι σου λεω...Ειχα και γω την μανια να περνω τετοια πραμματα γιατι ημουνα "gamer" αλλα εμενα τουλαχιστον αυτην την βλακεια μου την σπονσοραριζαν...Και οπως ειπα αυτα τα logitech δν 8α σε βοη8ησουν στο να παιζεις καλυτερα...Δηλαδη για να κινεις καλυτερα το ποντικι παρε ενα καλο με βαριδια κτλ αλλα 8ελεις και την αναλογη επιφανεια...Για πληκτρολογιο μπορεις να επιλεξεις σε κατι που σε βολευει εσενα προσωπικα...Τωρα αν παιζεις PES και 8ελεις να γουσταρεις με παρεα παρε κατι που μοιαζει ,αν δν ειναι, με μοχλους PS...Εγω εκει "εμα8α"(suckarw,ασχετος :-D) να παιζω PES...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη προσφορα ενταξει...Το να βλεπεις ποιος ειναι στο room στο ventrilo και το ping σου δν νομιζω να εχει καμια σημασια...Αντε να βλεπεις usage ram ,cpu ,temps για το ιστορικο παει και ερχεται ! Αλλα απο το 65+ ευρο που το εβρισκες πιστευω και γω πως ειναι καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δώσεις δηλαδή 99€ για πληκτρολόγιο κ ποντίκι???

 

εγώ έχω πληκτρολόγιο turbo-x 3,5€ και ποντίκι κλάιν μάιν (laser) ~5€!!!

2 χρόνια τώρα παίζουν τζάμι ούτε μπαταρίες να αλλάζω κάθε τόσο (ασύρματα) ούτε να φοβάμαι μήπως πέσει καφές, αναψυκτικό κλπ και κλαίω τα λεφτά μου :lol:

 

Eπιπλεον λογω LCD η γροθια εξαιτιας εκενευρισμου θα πρεπει αναγκαστικα να πεσει στο πληκτρολογιο.:lol:

Και γω συμφωνω παντως πως 99 ευρω για ποντικι/πληκρολογιο ειναι πολλα και μαλιστα δεν υπαρχει λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά βλέπω από πολλούς που λένε πολλά λεφτά για ποντίκι και πληκτρολόγιο. Αυτό είναι τελείως άσχετο και υποκειμενικό. Εδώ μιλάμε για προσφορές και από την στιγμή που για το συγκεκριμένο "σετ" θες περίπου 130€ για να το πάρεις από αλλού τότε είναι προσφορά.

 

Επίσης κάποιος έγραψε ότι ξεστοκάρουν επειδή θα βγει g19 κλπ. Το ότι θα βγει G19 δεν σημαίνει ότι θα είναι αντικαταστάτης του g15 και ότι θα έχουν την ίδια τιμή. Υπάρχουν διαφορετικά μοντέλα στην σειρά g και στα ποντίκια(g5, g9) και στα πληκτρολόγια(g11, g15).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...