Προς το περιεχόμενο

Το Google Street View στην Αθήνα


vrodinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

streetview.jpg

 

To Google Street View στη Αθήνα και συγκεκριμένα στην Αμαρουσίου - Χαλανδρίου σήμερα το πρωί.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 16:31 ----------

 

 

χαχαχαχα συνεχιζει την διαδρομη παντως .. :lol:

 

Kαι δεν το σπασες :devil:

Ωραια οταν βγει θα σε δουμε και ολας :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι. Ααααααααααααααν (τα άλφα αδικούν την απιθανότητα του ενδεχομένου) βγει το σουλούπι σου στο στρίιτ βιου είναι ένα παγωμένο στιγμιότυπο της ζωής σου. Οι περαστικοί βλέπουν κάθε μέρα χιλιάδες απ' αυτά ζωντανά.

 

Κατάλαβε ότι δεν έχει σχέση αυτό που λες με το street view.Με την ίδια λογική θα μπορούσαμε να πούμε ότι μπορεί η google και η κάθε google ελεύθερα να μας παρακολουθεί μέσα από τα pc μας (να μπορεί ακόμα να γνωρίζει σε ποιον ανοίκει η κάθε ip),αφού,αν τυχόν κάθεσαι σε ένα ίντερνετ καφέ,μπορεί και ένας άγνωστος να δει τι θα ψάξεις,με τι ασχολείσαι κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σπάνε και μόνοι τους!!!

 

http://maps.google.com/maps?cbp=12,175.75237417767164,,0,9.058441558441539&cbll=40.450223,-80.009032&layer=c&ie=UTF8&t=h&panoid=VsY0kJkFUu2y4jf9U0TL2w&ll=40.450131,-80.008997&spn=0,359.983478&z=17

 

δείτε μόλις περάσει κάτω από την γέφυρα γυρίστε την camera πίσω του έχει σπάσει κομμάτι και αντί να το ξανατραβήξουν το άφησαν έτσι. :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

streetview.jpg

 

To Google Street View στη Αθήνα και συγκεκριμένα στην Αμαρουσίου - Χαλανδρίου σήμερα το πρωί.

 

Heh πέρασε και από την δουλειά μου. Σήμερα βρήκα να λείπω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλικαρια μου θελω να βγαλουν το σπιτι μου φωτο ε ρε εκει να δεις τι θα γινει!

χαχααχαα θα γινω μετα τοσο πλουσιος που θα με θελουν για στην google να ειμαι μετοχος σοβαρα ετσι και κανουν καμια μ@λ34κια ετσι και κανουν!

Και καλο ειναι και εσεις να κανετε αγωγή ακου εκει δηλαδη εταιρια του internet να γινετε πιο ακριβεις και απο κυρβενησης στο που ειναι και τι ειναι ακου εκει!

 

Χλωμο το κοβω να παρεις δεκαρα τσακιστη...

Στο Αμερικα παντως ο νομος τους δικαιωσε.

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=302683

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ταμπελα του toyota μηπως???και ας πουμε βαλουν σε 10 μερες το street view και η Γκομενα σου σε δει να περπατας με μια αλλη ξερεις τι μπορει να σου συμβει???εχω δει να ειναι ενας γυρισμενος αναποδα και να τον δειχνει θολο(το πισω μερος του κεφαλιου)και εναν αλλον να τρωει παγωτο και να φαινεται η φατσα του και να μην την κανουν θολη(νεα υορκη και τα δυο):P:P

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 20:41 ----------

 

Κι εγώ ξαναρωτάω:

Δεν φαίνεται η μάπα του;Δηλαδή πες μου τώρα,πιστεύεις ότι οι γνωστοί του δεν τον κατάλαβαν;

Νομικό παραθυράκι;Ε να τον έσβησα ρε,γιατί δεν Piexeliaζει ολόκληρους τους ανθρώπους;

Τι είναι street-view ή people-view;

funnystreetmap2_1369263i.jpg

 

εσυ μπροστα σε εκατομμυριες φωτογραφιες του google street τι τυχει βρε???μηπως ηξερες την οδο και πατησες και το ειδες?εγω ψαχνω και δεν βρισκω:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χλωμο το κοβω να παρεις δεκαρα τσακιστη...

Στο Αμερικα παντως ο νομος τους δικαιωσε.

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=302683

 

Αλλο αμερικα και αλλο ΕΛΛΑΔΑ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν θολώνουν όλο το σώμα/τα αυτοκίνητα και μάλιστα αρκετά κι όχι απλώς λίγη θολούρα.Δηλαδή τόση δουλειά θέλει και δε μπορεί αν το κάνει ολόκληρη google?Προσωπικά,άμα γινόταν αυτό δεν θα έχω κανένα απόλύτως πρόβλημα με την υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ενταξει σιγα που θιχτηκαν παλι τα προσωπικα σας δικαιωματα. ολο το google society εσας περιμενει να δει εξω απο ενα sex shop. αμα εχετε κανει "στραβη" και ειστε τοσο γκαντεμιδες για να σας πιασει η μια φωτογραφια, ε τοτε σας αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ενταξει σιγα που θιχτηκαν παλι τα προσωπικα σας δικαιωματα. ολο το google society εσας περιμενει να δει εξω απο ενα sex shop. αμα εχετε κανει "στραβη" και ειστε τοσο γκαντεμιδες για να σας πιασει η μια φωτογραφια, ε τοτε σας αξιζει

 

Δεν είναι αυτό ρε συ,πες μου έναν λόγο που δεν θολώνει τα πρόσωπα και τα αυτοκίνητα η Google,και μη μου πεις ότι αυτό που κάνει τώρα είναι θόλωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spss,είπε κανείς ότι η google κυνηγάει κάποιους και ότι τους φωτογραφίζει επίτηδες?Αυτή τη δουλειά της θέλει να κάνει.Μόνο που αυτή η δουλειά πρέπει να συμβιβάζεται και με τον κόσμο που εμπλέκεται σε αυτή (πχ ο τύπος έξω από το sex shop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...