Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για εφαρμογές & παιχνίδια iOS


Cue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Angry Birds στα .79 όμορφα γραφικάκια, προσεγμένα sound effects :D

Guerilla Bob, επίσης στα .79 (66% off) για τους fan των dual stick shooter

Hysteria Project, δωρεάν για σήμερα! FMV Game.

Επεξ/σία από Cue
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 538
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα το copilot δεν σταυρωνει σημα με τη καμμια. Παντελως απογοητευμενος, εχω δοκιμασει τα παντα, πιανει πολυ δυσκολα σημα.

 

Σκεφτομαι να παρω Navigon, τωρα που ειναι σε προσφορα μεχρι το τελος του μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά δοκίμασα το copilot mia χαρά παέι το προγραμματάκι και επαναυπολογισμό διαδρομής γρήγορο έχει. περίεργο που κάποιοι έχουν προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση που λάβαμε

 

Δωρεάν αθλητικά βίντεο φέρνει στο iPhone η νέα εφαρμογή του sport.gr που διατίθεται στο App Store της Apple.

 

Πρόκειται για μία ελληνική εφαρμογή αθλητικού περιεχομένου, η οποία είναι δωρεάν, αλλά πηγαίνει ένα βήμα παραπέρα από ό,τι οι ήδη υπάρχουσες.

 

Εκτός από real-time ενημέρωση με ειδήσεις, σχόλια, blogs, ταξινομημένα ανά άθλημα, καθώς και πρωτοσέλιδα αθλητικών και πολιτικών εφημερίδων, η εφαρμογή του sport.gr φέρνει στο iPhone για πρώτη φορά αθλητικά βίντεο και photo galleries.

 

Έτσι, οι χρήστες iPhone μπορούν να απολαμβάνουν φάσεις, γκολ, καλάθια, περίεργα και άλλα πολλά, με εικόνα και ήχο, από τις σημαντικότερες αθλητικές διοργανώσεις στην Ελλάδα και τον κόσμο.

 

Η εφαρμογή λέγεται sport.gr, ανήκει στο ομώνυμο αθλητικό πόρταλ και αναπτύχθηκε από την ATCOM (που μεταξύ άλλων έχει αναπτύξει και το app της εφημερίδας Τα Νέα).

 

Κατεβάστε την εδώ: http://itunes.apple.com/gr/app/sport-gr/id358459465?mt=8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assassin's Creed II: Multiplayer δωρεάν για 48 ώρες.

Sorry που δε βάζω link αλλά ποστάρω βιαστικά, είμαι στο δρόμο!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 κορυφαία games (δεν ξέρω αν είναι ακόμα free αλλά έχει 2 μέρες να κάτσω σε υπολογιστή και δεν μπόρεσα να τα βάλω νωρίτερα)

 

KickSwerve: εκτελέσεις φάουλ .... το περίμενα πως και πως και μου έκανε εντύπωση που δεν υπήρχε τέτοιο τόσο καιρό... έχει και replay, βάζεις φάλτσα... εγώ την έχω κατάβρει

 

Draw Slasher: είσαι νιντζας (!!!) και σκοτώνεις ζόμπι... μέχρι εδώ τίποτα καινούριο. Το ωραίο είναι ότι το όλο χαρακίρι γίνεται με γραμμές που τραβάς με το δάχτυλο στην οθόνη... δοκιμαστικά το έβαλα, 45 λεπτά έπαιζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το Draw Slasher είναι δωρεάν, ίσως μόνο για σήμερα γιατί βλέπω να γράφει στο app:

 

free in collaboration with freegameoftheday.com

 

(κάτι τέτοιο)

 

Το KickSwerve θέλει το μίνιμουμ 0,79€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...