Προς το περιεχόμενο

SE W595 123e @Πλαίσιο (order at own risk!)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το copyright της προσφοράς ουσιαστικά ανηκει στον Sam_@, αν και δεν πιστεύω ότι θα στείλουν κανένα κομμάτι σε αυτήν την τιμή. Εγώ δεν παρήγγειλα γιατί δεν με ενδιαφέρει, αλλά αν ήθελα θα έκανα μια προσπάθεια, παρόλα τα άκυρα που έχω φάει από αυτούς

 

To SE W595 μπλέ λοιπόν στα 123 ευρά στο Πλαίσιο και περιμένω εντυπωσεις...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παρόλα τα άκυρα που έχω φάει από αυτούς

 

 

και θα ηταν ακομα ενα...μην ασχοληθει κανεις,το κανουν επιτηδες πλεον.Εφοσον δεν υπαρχουν κυρωσεις σε αυτο το τριμπουρδ... που λεγεται Ελλαδα,καλα κανουν και ψαρευουν επισκεψιμοτητα και οτι αλλο...Μετα θα βγουν τελος του χρονου και θα λενε παλι οτι το σαιτ τους βγηκε 1ο σε επισκεψιμοτητα στην ελλαδα...ΧΑ...Ξαναλεω μην ασχοληθει κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια όπως με τους σκληρούς πριν κάνα τρίμηνο!

Σιγά μην στείλουν σε κανέναν με αυτήν την τιμή!

Εγώ πάντως παρήγγειλα ένα να δω τι θα μου πουν αυτήν την φορά.

Σε λίγο θα κάνω συλλογή από παραγγελίες που δεν μου τις έστειλαν λόγω λάθους τιμής στο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι ομως μια φορα εστειλαν με λαθος τιμη.Ειχε γινει σε αλλο φορουμ.Ενα μελος παρειγγειλε 2 κινητα(ΝΟΚΙΑ νομιζω ηταν) και του τα στειλαν.Αρχικα του τα μασουσαν,τους ειπε οτι θα τους καταγγειλει και οτι θελει να μιλησει με καποιον ανωτερο και οχι με τον απλο υπαλληλο που ηταν στο τηλεφωνο και τελικα του τα εστειλαν,ειχε ανεβασει τα πακετα και την αποδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τον Γενάρη τους εξωτερικούς σκληρούς δεν μου τους έστειλαν.

Να δω τώρα τι θα κάνουν...

 

Εγω το πηρα κανονικα,arxaggelos ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλες on line χθες και παρέλαβες σπίτι σου σήμερα;

 

Μάλλον θα εννοεί ότι πρόλαβε να καταχωρήσει παραγγελία πριν αφαιρεθεί το προϊόν από το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταυτόχρονα, και τηλεφωνικά και με email.

 

To email γράφει:

Εξέλιξη - Κατάσταση παραγγελίας

-----------------------------------------------

 

Ακυρωμένη

Η παραγγελία σας ακυρώθηκε.

 

ενώ από το τηλέφωνο μου είπαν ότι:

"Θα ενημερωθείτε και μέσα από το site, αλλά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε και προσωπικά ότι η παραγγελία σας δεν θα πραγματοποιηθεί και ο λόγος είναι ότι έχει γίνει λάθος. Για ό,τι άλλο θέλετε παραμένουμε στη διάθεσή σας."

 

Δεν είναι και τόσο στυλ "συγγνώμης" δηλαδή ούτε το τηλεφώνημα ούτε η ενημέρωση από το site.

 

(Αφού έχουν γίνει συνήθεια πια τα "λάθη" θα φτάσουμε να μας ζητούν συγγνώμη όταν έχουν σωστά την τιμή στο site)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...