Προς το περιεχόμενο

Ταυτοποίηση των καρτοκινητών ως τον Ιούνιο 2010


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι και θα βγαίνει τόσο εύκολα εισαγγελική εντολή επειδή κάποιος κάνει φάρσα...lol man :P

 

Με την ιδια ευκολια που βγαινει μεχρι τωρα για τον οτε, και μην νομιζεις οτι ειναι πολυ δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σοβαρευτείτε... Σαφώς και έπρεπε να εφαρμοστεί αυτό το μέτρο διότι μη ξεχνάτε ότι η χώρα διήρχετο μιαν κρίσην αναζητούσα διέξοδο εξ ενός πολιτικού αδιεξόδου εις το οποίον είχε εισέλθει. Από μακρού χρόνου η αδυναμία της συνενοήσεως μεταξύ των υπευθύνων πολιτικών παραγόντων της χώρας, παρά πάσαν επίκλησην του ανωτάτου άρχοντος της χώρας ειχε περιαγάγει την χώραν εις αδιέξοδον.

 

Ουδείς εκ των πολιτικών αρχηγων ανελάμβανε να βοηθήσει τον ανώτατο άρχοντα ωστις αναζήτει λύσην εντός των συνταγματικών πλαισίων της ανευθυνότητός του δια να βγάλειν την χώραν από το αδιέξοδον.

 

Η κατάστασις αυτή προστιθεμένη εις μίαν αναρχικήν αντίληψην η οποία είχε επιβληθεί σχεδόν εις όλα τα άτομα της κοινωνίας είχε δημιουργήσει τον έσχατον κίνδυνον να αλωθείν η χώραν από τα καρτοκινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά τέτοιες αποφάσεις ειναι γελοίες και άνθρωποι σαν τον Λιακόπουλο αρχίζουν να φαντάζουν απολύτως λογικοί.

Οι μόνοι νέοι νόμοι που εφαρμόζονται τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα, είναι αυτοί που έχουν να κάνουν με την ολοένα λιγότερη ελευθερία του πολίτη και την καταπίεση του. Μια με τις κάμερες, τώρα με τα καρτοκινητά. Λες και είμαστε Νο1 στόχος τρομοκρατικών επιθέσεων(αν υπάρχουν τέτοιες) στον κόσμο και πρέπει να υπάρχουν τόσες "ασφάλειες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok και αμα πάρουν τα στοιχεία μου έμενα να με λένε ΠΟΠΗ!!!!

 

Ούτε εμένα μου αρέσει η καταγραφή στοιχείων και δεδομένων, take my word 4 it, αλλά θέλω πολύ, πάρα πολύ όμως, να δω πως ακριβώς θα το πετύχεις αυτο.

Και αν κάποιος θέλει τα στοιχεία σου και τις κινήσεις σου, αρχή ή ιδιώτης, αν θέλει τα παίρνει με 500+ διαφορετικούς τρόπους. Επανβαλαμβάνω, ούτε εμένα μου αρέσει αλλά δεν νομίζω ότι αυτό περιμέναμε για να πούμε ότι "κάποιος μας παρακολουθεί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σοβαρευτείτε... Σαφώς και έπρεπε να εφαρμοστεί αυτό το μέτρο διότι μη ξεχνάτε ότι η χώρα διήρχετο μιαν κρίσην αναζητούσα διέξοδο εξ ενός πολιτικού αδιεξόδου εις το οποίον είχε εισέλθει. Από μακρού χρόνου η αδυναμία της συνενοήσεως μεταξύ των υπευθύνων πολιτικών παραγόντων της χώρας, παρά πάσαν επίκλησην του ανωτάτου άρχοντος της χώρας ειχε περιαγάγει την χώραν εις αδιέξοδον.

 

Ουδείς εκ των πολιτικών αρχηγων ανελάμβανε να βοηθήσει τον ανώτατο άρχοντα ωστις αναζήτει λύσην εντός των συνταγματικών πλαισίων της ανευθυνότητός του δια να βγάλειν την χώραν από το αδιέξοδον.

 

Η κατάστασις αυτή προστιθεμένη εις μίαν αναρχικήν αντίληψην η οποία είχε επιβληθεί σχεδόν εις όλα τα άτομα της κοινωνίας είχε δημιουργήσει τον έσχατον κίνδυνον να αλωθείν η χώραν από τα καρτοκινητά.

 

Δεν κατάλαβα τίποτα απο αυτά που μας λες φίλε μου σορρυ και ολας.

Αν ειναι να μιλάμε με σουρεαλιστικα βλάχο Ελληνικά καλύτερα να γράφουμε με greeklish αν θες απο μένα κανε ενα κόπο να τα γράψεις σε απλά ανθρώπινα και κατανοητά Ελληνικά.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Ποια ειναι η αδιέξοδος ακριβώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σοβαρευτείτε... Σαφώς και έπρεπε να εφαρμοστεί αυτό το μέτρο διότι μη ξεχνάτε ότι η χώρα διήρχετο μιαν κρίσην αναζητούσα διέξοδο εξ ενός πολιτικού αδιεξόδου εις το οποίον είχε εισέλθει. Από μακρού χρόνου η αδυναμία της συνενοήσεως μεταξύ των υπευθύνων πολιτικών παραγόντων της χώρας, παρά πάσαν επίκλησην του ανωτάτου άρχοντος της χώρας ειχε περιαγάγει την χώραν εις αδιέξοδον.

 

Ουδείς εκ των πολιτικών αρχηγων ανελάμβανε να βοηθήσει τον ανώτατο άρχοντα ωστις αναζήτει λύσην εντός των συνταγματικών πλαισίων της ανευθυνότητός του δια να βγάλειν την χώραν από το αδιέξοδον.

 

Η κατάστασις αυτή προστιθεμένη εις μίαν αναρχικήν αντίληψην η οποία είχε επιβληθεί σχεδόν εις όλα τα άτομα της κοινωνίας είχε δημιουργήσει τον έσχατον κίνδυνον να αλωθείν η χώραν από τα καρτοκινητά.

Καλό!!!

Μήπως γράφεις και κείμενα για επιθεωρήσεις;

 

Τυπικά ο τίτλος του ανώτατου άρχοντα ανήκει στον πρόεδρο και όχι στον πρωθυπουργό

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μου αρέσει η καταγραφή στοιχείων και δεδομένων, take my word 4 it, αλλά θέλω πολύ, πάρα πολύ όμως, να δω πως ακριβώς θα το πετύχεις αυτο.

Και αν κάποιος θέλει τα στοιχεία σου και τις κινήσεις σου, αρχή ή ιδιώτης, αν θέλει τα παίρνει με 500+ διαφορετικούς τρόπους. Επανβαλαμβάνω, ούτε εμένα μου αρέσει αλλά δεν νομίζω ότι αυτό περιμέναμε για να πούμε ότι "κάποιος μας παρακολουθεί".

 

μα οχι βεβαία.

Αλλά με το έτσι θέλω νόμους που βγάζουν σε οτι μπορώ να αντισταθώ θα αντισταθώ!

Και τι θα χάσω?

Το να με περνούν τηλ η τράπεζες το πρωί και να μου λένε κοιτάξτε να δειτε χρωστάτε.Ε στα @@ μας και αν χρωστάμε αφορμή έψαχνα να το πετάξω μακριά μια για πάντα.

Η να σε παίρνει η ποπη και να σου λέει γιατί δεν το σήκωνες με ποιον ήσουν?

Όπου θέλω ήμουν άκου εκεί!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:24 ----------

 

Καλό!!!

Μήπως γράφεις και κείμενα για επιθεωρήσεις;

 

Αυτός και ο Μωυσής με τις 10 εντολές να πούμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Αυτός και ο Μωυσής με τις 10 εντολές να πούμε :P

 

Το προήγουμενο κείμενο ήταν αρκετό ώστε ο φίλτατος thes1os να ξεπεράσει τον Μωησή στην εκτίμησή μου.

-Όχι για το τι είπε αλλά το πως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα τίποτα απο αυτά που μας λες φίλε μου σορρυ και ολας.

Αν ειναι να μιλάμε με σουρεαλιστικα βλάχο Ελληνικά καλύτερα να γράφουμε με greeklish αν θες απο μένα κανε ενα κόπο να τα γράψεις σε απλά ανθρώπινα και κατανοητά Ελληνικά.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Ποια ειναι η αδιέξοδος ακριβώς?

 

Καλό!!!

Μήπως γράφεις και κείμενα για επιθεωρήσεις;

 

Αυτός και ο Μωυσής με τις 10 εντολές να πούμε :P

 

Το προήγουμενο κείμενο ήταν αρκετό ώστε ο φίλτατος thes1os να ξεπεράσει τον Μωησή στην εκτίμησή μου.

-Όχι για το τι είπε αλλά το πως...

 

Επειδή έχω μια μικρή υποψία ότι όντως κάποιοι δεν κατάλαβαν - δεν θυμούνται, τα παραφρασμένα λεγόμενα "μου" προέρχονται απο εδώ

http://www.youtube.com/watch?v=fWuzaapQB4s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο κακό είναι που θα κλειδώνεται η sim με το κινητό και αν θες να αλλάξεις νούμερο πρέπει να την ξεκλειδώσεις (τι συσκευή).

 

 

μπορειτε να το εξηγησετε λιγο παραπανω αυτο?δηλαδη μια σιμ καρτοκινητου δεν θα γινεται να δουλεψει σε αλλη συσκευη απο αυτη που εγινε η δηλωση στοιχειων?

 

καθε φορα που θα αλλαζουμε συσκευη θα πρεπει να δηλωνουμε ξανα τα στοιχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μια μικρή υποψία ότι όντως κάποιοι δεν κατάλαβαν - δεν θυμούνται, τα παραφρασμένα λεγόμενα "μου" προέρχονται απο εδώ

http://www.youtube.com/watch?v=fWuzaapQB4s

 

ε γιαυτό μας θάμπωσες όλους :lol:

Είπα και εγώ τι λέει :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παιδια εδω και ενα χρονο εχω ενα καρτοκινητο το οποιο το εχω μαζι μου μονο για ωρα αναγκης και το οποιο το γνωριζει ΜΟΝΟΝ η οικογενεια μου .

Εχει αλλαξει η ζωη μου , εχω βρει την ηρεμια μου. Τερμα τα "που εισαι?" "γιατι δεν το σηκωσες?" "γιατι δεν με πηρες αφου ειδες το κινητο μου " κ.λ.π τετοια ..Ξανα αποκτησα μια μικρη χαμενη ελευθερια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παιδια εδω και ενα χρονο εχω ενα καρτοκινητο το οποιο το εχω μαζι μου μονο για ωρα αναγκης και το οποιο το γνωριζει ΜΟΝΟΝ η οικογενεια μου .

Εχει αλλαξει η ζωη μου , εχω βρει την ηρεμια μου. Τερμα τα "που εισαι?" "γιατι δεν το σηκωσες?" "γιατι δεν με πηρες αφου ειδες το κινητο μου " κ.λ.π τετοια ..Ξανα αποκτησα μια μικρη χαμενη ελευθερια .

 

έτσι είναι ακριβώς όπως τα λες.

Και εγώ το είχα κάνει για ένα τρίμηνο αλλά μπήκα στρατό και από τότε το ξανά έβαλα στη Ζωή μου άλλα θα βγει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα τίποτα απο αυτά που μας λες φίλε μου σορρυ και ολας.

Αν ειναι να μιλάμε με σουρεαλιστικα βλάχο Ελληνικά καλύτερα να γράφουμε με greeklish αν θες απο μένα κανε ενα κόπο να τα γράψεις σε απλά ανθρώπινα και κατανοητά Ελληνικά.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Ποια ειναι η αδιέξοδος ακριβώς?

 

 

Βρε συ , πρωτον το παιδι γραφει πολυ καλα αυτα τα ελληνικα (τα οποια δεν ειναι καθολου "βλαχο" κ "σουρεαλιστικα") και δευτερον κανει απλα αστεισμο με την ολη κατασταση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...