Προς το περιεχόμενο

Δίπλωμα


konstantinosth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μιλάμε μόνο για 8km δρόμο, είναι της πλάκας απόσταση και θα σου έλεγα κι εγώ να πάρεις ποδήλατο. Αλλά αν κάποιος θεωρεί πως με το ποδήλατο διατρέχεις λιγότερους κινδύνους απ'όσο με το μηχανάκι, κάνει μεγάλο λάθος!

 

Σχετικά με την παρακάτω απορία σου...

Θα σας κανω μια ερωτηση που απευθυνεται προς ολους εσεις οταν εισασταν 16 χρονων δεν θελατε να εχετε ενα δικο σας μεσω μετακινησης? Δεν θελατε να εχετε ενα μηχανακη για τις βολτες σας? Δεν θελατε να εχετε ενα μηχανακη για να βαζετε την γκομενα απανω και να πηγαινατε βολτες? Απαντηστε μου ΔΕΝ ΘΕΛΑΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

... προσωπικά ΟΧΙ ποτέ μου δεν θέλησα κάτι ειδικά σε αυτή την ηλικία ούτε καν το είχα υπόψη μου. Απέκτησα αργότερα ένα αυτοκίνητο στα 23 μου. Παραδέχομαι βέβαια πως οι ανάγκες αν ζεις σε επαρχία ή νησί είναι πολύ διαφορετικές.

 

Αν οι γονείς σου δε συμφωνούν, δεν έχεις παρά να κάνεις υπομονή 1-2 χρόνια. Αρκεί μετά να μη θεωρήσεις πως βγάζεις τίποτα σπασμένα και σου έρθει μπούμερανγκ...

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Α την ερώτηση δεν την είδα.

Εγώ στα 15-16 έφαγα πόρτα για μηχανάκι,τότε είχα τρέλα.

Μετά με ένα άλλο παιδί είδαμε την άσφαλτο απο κοντά,τα είπαμε για λίγα μέτρα και μαζί με το τζην(ευτυχώς) μου φυγε κι η λόξα.

 

Απο τότε τα χω λιγάκι φόβο.4 ρόδες ftw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

]Αλωστε 50 κυβικα που επιτρέπει ο νομοθετης δεν ειναι και καμια σκοτώστρα. [

 

Οταν θα φαει το στοπ η θειτσα με το τζιπ και τον παρει μαζι της, δε νομιζω να κανει ιδιαιτερη διαφορα αν ειχε glx ή gsxr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...