Προς το περιεχόμενο

DVD player 9.90


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά να υπενθυμίσω οτι την προηγούμενη φορά που είχε την ίδια προσφορά το electro world και ήμουνα εκεί στις 9:30, δεν είχε μείνει λέπι απο αυτό το dvd. Βέβαια δεν ξέρω αν είχαν φέρει καν κομμάτια και πόσα:mad:, Το πιάσατε το υπονοούμενο, έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalaπαιδια συγνωμη για 10 ευρω διαφορα κανετε ετσι τη σρτιγμη που ο Κωτσο το εχει 19.90?

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=30821

 

 

 

Αν βάλει κανείς βενζίνη πήγαινε έλα, χαμένο χρόνο κι ότι πιθανόατα θα γυρίσουν μόνο με τσαντες από σουπερ μάρκετ...

 

 

Μάλλον καλύτερα συμεφέρει από Κωτσόβολο. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα εγκαινια η ωρα 12 που πηγα ειχε πολλα dvd συν του οτι το ειχε ξαναβγαλει 10 ευρω 2 φορες η κανονικη τιμη ειναι 19.90 που το εχει,αποψη μου μονο αμα πας και παρεις καμια αλλη προσφορα (πχ τη 32 lcd)το παιρνεις και αυτο με κλειστα ματια μονο το τριπλο rca καλωδιο που εχει μεσα μαζι με τις μπαταριες κανουν 5 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα άλλες προσφορές παίζουν;

Που το είδες αυτό για να τσεκάρουμε αν έχει κάτι καλό

Σε φυλαδιο το ειδα, δεν ειδα κατι αλλο που να αξιζει..

Εχει και μια τηλεοραση Samsung LE32A336J στα 349.

 

Οι προσφορες ειναι για 3 μερες λεει και εχει απο κατω 7 καταστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ειναι συνολικά τα καταστήματα της ελεκτρο!

 

Εγω παντως θα παω μια βόλτα σε λιγο απο εκει πριν ανοίξει να δω πόσα κομμάτια θα εχουν! (ενημέρωση αργότερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάντως πήρα δυο (πηγα 9 παρα ελεκτρο εδω σαλονικη) ειχε καμιά 70 άτομα απ εξω αλλα το δίνανε 1 σε κάθε ατομο κ ειχαν περίπου 300 η 500 κομμάτια (απο οσο έλεγε ο δηθεν υπεύθυνος)!! Στο μεταξύ τους μισούς τους κορόιδεψαν δίνοντας με το Dvd κ καμια 10 μπαταρίες κ ενα σκαρτ που χρεωνόταν ξεχωριστά βέβαια! Οι περισσότεροι δίνανε περίπου 17-18ευρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάντως πήρα δυο (πηγα 9 παρα ελεκτρο εδω σαλονικη) ειχε καμιά 70 άτομα απ εξω αλλα το δίνανε 1 σε κάθε ατομο κ ειχαν περίπου 300 η 500 κομμάτια (απο οσο έλεγε ο δηθεν υπεύθυνος)!! Στο μεταξύ τους μισούς τους κορόιδεψαν δίνοντας με το Dvd κ καμια 10 μπαταρίες κ ενα σκαρτ που χρεωνόταν ξεχωριστά βέβαια! Οι περισσότεροι δίνανε περίπου 17-18ευρα!

 

Και πως πηρες δυο, αν εδιναν ενα σε καθε ατομο................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...