Προς το περιεχόμενο

DVD player 9.90


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω πάντως πήρα δυο (πηγα 9 παρα ελεκτρο εδω σαλονικη) ειχε καμιά 70 άτομα απ εξω αλλα το δίνανε 1 σε κάθε ατομο κ ειχαν περίπου 300 η 500 κομμάτια (απο οσο έλεγε ο δηθεν υπεύθυνος)!! Στο μεταξύ τους μισούς τους κορόιδεψαν δίνοντας με το Dvd κ καμια 10 μπαταρίες κ ενα σκαρτ που χρεωνόταν ξεχωριστά βέβαια! Οι περισσότεροι δίνανε περίπου 17-18ευρα!

 

:eek::X

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο το "μηχανημα" (να το κανει ο θεος) , ουτε για διακοσμητικο στη χεστρα των καλεσμενων δε θα το εβαζα

Χαρα στο κουραγιο σας που πατε και στοιβαζεστε για να το αποκτησετε κιολας :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι με 10 ευρα τη αλλο παίρνεις? για δεύτερο οτι πρέπει ειναι! εγω το πήρα για να το παω στο σπιτι στο χωρίο που πηγαίνω το μήνα καμιά φορα, να γράφω καμια 2-3 avi (παίζει κ srt μια χαρά) να δω κανένα έργο αν βαριεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι με 10 ευρα τη αλλο παίρνεις? για δεύτερο οτι πρέπει ειναι! εγω το πήρα για να το παω στο σπιτι στο χωρίο που πηγαίνω το μήνα καμιά φορα, να γράφω καμια 2-3 avi (παίζει κ srt μια χαρά) να δω κανένα έργο αν βαριεμε!

 

aha καλη φαση.. ετσι ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειχα παρει 2 τετοια πριν κανα 4μηνο και τωρα και τα 2 ειναι χαλασμενα...μακρια , ουτε τα 10 ευρω δεν αξιζει να χαραμισετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειχα παρει 2 τετοια πριν κανα 4μηνο και τωρα και τα 2 ειναι χαλασμενα...μακρια , ουτε τα 10 ευρω δεν αξιζει να χαραμισετε..

προφανως οτι δινεις περνεις ρε... ουτε το καλωδιο τροφοδοσιας σημερα δεν περνεις με 10 ευρο ομως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...