Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Multirama


alexander437

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι σιγουρο. Αλλα η προσφορα ειναι "παιρνεις την οθονη και μαζι την καρτα δωρο".

Γλυτωνεις περι τα 50 ευρω και σε καμια περιπτωση τα 100 που δειχνει στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά είναι καλή μόνο αν όντως έχεις ανάγκη αναβάθμισης απο μια υποδεέστερη κάρτα (και πάλι όχι για "σκληρά" παιχνίδια).

Απ'την άλλη γιατί να μην γλυτώσεις τα 50 (ίσως και λιγότερα) ευρώπουλα;:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'την άλλη γιατί να μην γλυτώσεις τα 50 (ίσως και λιγότερα) ευρώπουλα;:-D

 

Έτσι μπράβο όποιος την πάρει και δεν την θέλει μου την δίνει εμένα.:-D

Αλλά έχει σαν web offer 100€ λιγότερα + ένα 30€ για την κάρτα μια χαρά ειναι -130€ έτσι δεν είναι;;;(πάντα σε σχεση με την αρχική τιμή καταστήματος)

 

 

Υ.Γ. Να ήταν σε κανένα τρίμηνο θα την τσίμπαγα, θα χρειαστώ σίγουρα μια μικρή κάρτα για το htpc και μια καινούρια οθόνη άνω των 20'' για το καινούριο pc του αδερφού μου. Αλλά βλέπεις δεν σε ρωτάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πλαίσιο μόνο η οθόνη έχει 249,00 € και στο e-shop η κάρτα 59.20 € οποτέ χοντρικά κερδίζεις κάπου στα 70 €. Ε δεν είναι και άσχημα...

 

Λέω να το τσιμπίσω μιας που έψαχνα και για οθόνη...

Γιατί λέτε όμως ότι η κάρτα δεν είναι και τόσο καλή για games?? Δεν ξέρω και πολλά από κάρτες γραφικών, αλλά καλή μου φαίνεται εμένα. Βασικά το μόνο game που θα παίξω είναι το DIABLO III όταν με το καλό βγει. Λέτε να μην το παίζει καλά? :-(

 

Α επίσης τι εγγύηση δίνει το Multirama για αυτά ξέρεται? Γιατί δεν το βλέπω πουθενά. Φαντάζομαι ότι τα 0 Pixels για την LG ισχύουν ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...