Προς το περιεχόμενο

προσφορά σε κινητά ….και όποιος\α προλάβει !


NteliX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BLACKBERRY 8707 _______47.9E

HTC P4550 TYTN II iGO___250E

LG HB620T BLACK _______60E

LG KF700 & HBM-770

(Δωρο bluetooth 49E)_____95E

LG KM380 & HBM-750

(Δωρο bluetooth 29E)_____43E

LG KT520 COSMOTE & HBM-770

(Δωρο bluetooth 49E)_____83E

MOTOROLA ZN5_________155E

SAMSUNG F490__________200E

 

LINK-->

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γιατι εχω την εντυπωση οτι ειναι τιμες συνδεσης ;;;; Προς το τελος της παραγγελιας, μου ζηταει να στειλω ταυτοτητα με fax ή με μειλ !!!!!! Τι παιζει εδω;; ΑΠΑΤΗ, "κυριοι" του OTE ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχω την εντυπωση οτι ειναι τιμες συνδεσης ;;;; Προς το τελος της παραγγελιας, μου ζηταει να στειλω ταυτοτητα με fax ή με μειλ !!!!!! Τι παιζει εδω;; ΑΠΑΤΗ, "κυριοι" του OTE ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

"Aπαιτούμενα δικαιολογητικά ΜΟΝΟ για νέα σύνδεση συμβολαίου..."

οπότε προχώρα κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κ εγω ενα οντως οι τιμες ειναι πολυ καλες.Μπραβο στον ntelix που το ξετρυπωσε :) Σε καταστημα cosmote που ρωτησα μου ειπαν οτι οι τιμες ισχυουν μονο για αγορα απο το site.Για να δουμε ποσες μερες θα κανουν για παραδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο παιχτης που ποσταρε τις προσφορες...τσιμπησα το LG με τα 94Ε...να δουμε...θα μου το φερουν η θα τσιμπησω τελικα κανενα @...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο και από μένα στον NteliX

Για να δούμε τι ''ψάρια'' πιάνει το e-cosmote... (παράδοση αποστολή σε πόσο ? έχει κανείς εμπειρία ? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι θυμάμαι πέμπτη το παρήγγειλα και Δευτέρα το είχα… Με δωρεάν μεταφορικά και μηδέν χρέωση στην αντικαταβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κ εγω ενα οντως οι τιμες ειναι πολυ καλες.Μπραβο στον ntelix που το ξετρυπωσε :) Σε καταστημα cosmote που ρωτησα μου ειπαν οτι οι τιμες ισχυουν μονο για αγορα απο το site.Για να δουμε ποσες μερες θα κανουν για παραδοση.

 

Μπράβο στην Cosmote που εκποιεί καθημερινά τις συσκευές που αποσύρει από το δίκτυο των καταστημάτων της και τις διαθέτει σε πολύ χαμηλές τιμές! Μπορείς κι εσύ να ξετρυπώσεις τις προσφορές, μπαίνοντας στο site www.e-cosmote.gr!!!

 

Πάντως, πριν από κανένα 10μηνο που ψαχνόμουν κι εγώ για κανένα κινητό σε προσφορά, ένας φίλος μου που δουλεύει στην Cosmote με συμβούλεψε να επισκεφθώ ένα κατάστημα και να ζητήσω να δω την πλήρη λίστα των προσφερόμενων κινητών και πραγματικά εντυπωσιάστηκα από την πληθώρα και την ποικιλία των μοντέλων για όλα τα βαλάντια.

 

Μόνο που δεν επιτρέπεται να πάρεις τη λίστα μαζί σου και να την μελετήσεις... Πρέπει να αποφασίσεις επιτόπου στο κατάστημα ποιο κινητό σε ενδιαφέρει και να το παραγγείλεις, εφόσον βέβαια είναι διαθέσιμο! Όπως και νά 'χει, αξίζει η προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να αγοράσω και εγώ ένα κινητό αλλά δεν γνωρίζω πολλά για τα κινητά, είμαι μεταξύ LG KM380 & HBM-750 (43€) και LG HB620T BLACK (60 €) πιο μου προτείνεται, ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...