Προς το περιεχόμενο

προσφορά σε κινητά ….και όποιος\α προλάβει !


NteliX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βγαλανε και απ το σαιτ. Ελεγα να το παρω στην αδερφη μου αλλα δε της αρεσε...

Ειπε οτι ειναι "μεγαλο".

Τελικα αυτα ειναι σφραγισμενα καινουργια?

Τι εγγυηση εχουν?

 

Δεν θα βρείτε πια συσκευές LG KF700 της προσφοράς εκτός αν ξέμεινε καμία σε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φίλε kalmik εσύ το πήρες ήδη ,αν ναι πότε εκάνες την παραγγελία σου?Εγώ την έκανα Σαββάτο και ακόμα να έρθει και είναι ακόμα στην κάτασταση παραγγελίας επεξεργασιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να καναμε και τοσο τραγικο λαθος που το παραγγειλαμε -για το kf700 -γιατι και στο skroutz εχει πολυ πιο πανω η τιμη του.

http://www.skroutz.gr/s/48804/LG-KF700.html

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:49 ----------

 

 

νομιζω οτι αυτα που αναφερεις ανηκουν σε αλλη κατηγορια σε σχεση με το lg kf700 οποτε δεν υπαρχει συγκριση.

to τηλεφωνο ειναι αστερι και τζαμπα,εγω το πηρα 165 ε απο e-shop και ημουν κι ευχαριστημενος αφου στο electro το χουν 310....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kalmik εσύ το πήρες ήδη ,αν ναι πότε εκάνες την παραγγελία σου?Εγώ την έκανα Σαββάτο και ακόμα να έρθει και είναι ακόμα στην κάτασταση παραγγελίας επεξεργασιά..

 

Προσωπικά το πήρα από το "φυσικό" κατάστημα Cosmote τέρμα Αχαρνών

Είχανε 2-3 τεμάχια. Πήρα αυτό που είχε και το bluetooth ακουστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου θρυε πριν λιγο το LG HB620T (με speedex) + δεν ισχύει τελικά ότι τα μεταφορικά ειναι δωρεάν μονο για αγορές άνω των 100 ευρώ!

 

Παρείγγειλα το ίδο και έχει κολήσει στο "επεξεργασία της παραγγελίας". Εσένα από την εξέλιξη έχει περάσει στα επόμενα στάδια; Καλορίζικο το κινητό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα παρέλαβα το LG KT520 μαζι με το bluetooth και χωρις εξοδα αποστολης (ισως να φταει ο delivery βασικα που ηταν αλλοδαπος και δεν ηξερε να διαβαζει ελληνικα ).

το κινητο ειναι καινουργιο.

δεν το περιμενα τοσο ευκολο.

thanks NteliX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα έχει κολλήσει στην κατάσταση επεξεργασία επίσης έκανα την μαμακία να βάλώ αργότερα και μια κάρτα μνήμης τώρα πως μπορώ να ακυρώσω την παραγγελία αυτή για να μην μου έρθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δοκιμασα αλλα δεν απανατανε στο τηλεφωνο καθολου ,οποιον παιδια τον πήραν στο κινήτο ας μου δώσει με π.μ. το τηλεφώνο από το οποίο τον πήρανε μπας και ενημέρωθω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρείγγειλα το ίδο και έχει κολήσει στο "επεξεργασία της παραγγελίας". Εσένα από την εξέλιξη έχει περάσει στα επόμενα στάδια; Καλορίζικο το κινητό !

 

το παράγγειλα κυριακη βράδυ, δευτέρα πρωί πέρασε στην επόμενη φαση (επεξεργασία αν θυμάμαι καλά) κ κατα της 4 ωρα το στείλανε! Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω κολλημενος ειμαι στην επεξεργασια.

βρωμαει η δουλεια.

μυριζει πλαισιο και e-shop.

στο τηλεφωνο δεν απαντανε.

τι κανουμε?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 17:32 ----------

 

 

 

οποιος εχει τηλ. ασ το δωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά τα εχώ πάρει στο Κρανίο με την Κοτε ,εχώ κάνει παραγγελία ήδη από το Σάββατο και αυτοί την εχουν στη κατάστασή επεξεργασία ,ενώ ήδη αλλοί τα έχουν ήδη παραλάβει.Αλλά δεν με εκνευρίζει αυτό αλλά το ότι δεν με έχουν πάρει ένα τηλέφωνο να μου πουν ότι τουλάχιστον δεν το έχουν (βλέπεις έδωσα κινητό ο μακάκας ) οι τσιγγούνηδες.

Αν δεν μου φέρουν το κινητό εγώ δεν ξαναπαίρνω τίποτα από την Κοτε...

 

Bασικά το LG KF-700...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...