Προς το περιεχόμενο

ConnX με δωρο καμερα Sanyo 10mpixel


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εγω την εχω παρει εδω και 1 εβδομαδα με ασυρματο Router.

 

Ασχετα αν δεν μπορουσα να ενημερωσω λογω Ban

 

Χαρτια δεν μου ζητησαν,μονο στο τηλεφωνο με ρωτησαν διευθυνση ονοματεπωνυμο και ΑΦΜ

 

Στο ΑΦΜ ελεγα οτι μου κατεβαινε

 

Στην τελικη τους λες οτι σε εναν μηνα τελειωνει το συμβολαιο με τον ενναλλακτικο παροχο(Μουσια)και για να μην χασεις την προσφορα αγορασες απο τωρα το πακετο.

 

αν δεν κανεις συνδεση απλα πληρωνεις τους μηνες του συμβολαιου αλλα και την μηχανη. τα γραφει μεσα στο συμβολαιο.

 

θα σε παρουν τηλεφωνο φιλε μου μην ανησυχεις lol εχουν κ το τηλ σου και την διευθυνση σου και το ψευτικο αφμ που εδωσες:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Nope γιατι την τελικη αιτηση την εχω στα χερια μου παραπανω στοιχεια οπως Αριθμο Ταυτοτητας σε ποιου το ονομα ειναι το τηλεφωνο δεν εχουν...

Αλλα και πες οτι τα ειχαν και προχωρουν μονοι τους την διαδικασια απο την στιγμη που δεν εχω υπογραψει καποιο επισημο εγγραφο και το μονο στοιχειο που εχουν ειναι ενα email δεν μπορουν να μου κανουν τιποτα δεν ξερουν καν αν η διευθυνση που δηλωσα ως διαμονης ειναι η πραγματικη μου!

 

Που δεν ειναι ;-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανεις συνδεση απλα πληρωνεις τους μηνες του συμβολαιου αλλα και την μηχανη. τα γραφει μεσα στο συμβολαιο.

 

θα σε παρουν τηλεφωνο φιλε μου μην ανησυχεις lol εχουν κ το τηλ σου και την διευθυνση σου και το ψευτικο αφμ που εδωσες:P

 

kanena symbolaio den ypografeis.kammia ypografh.

ουτε κανενα χαρτι. ουτε ταυτοτητα.μονο προφορικα..............................:X:X:X

παιδια, μη το κουραζεται.

προχωρηστε ελευθερα.

4 μερες ακομη. οποιος προλαβει.

οπως με πολυμηχανημα, κορνιζα κτλ.

5 μεχρι σημερα.σε διαφορετικα ονοματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε Insi γιατι και εγω πρωτη φορα ηταν που εκανα κατι αναλογο και με ειχαν παραμυθιασει οτι δεν πιανει χανεις τον χρονο σου θα σε πανε φυλακη κλπ.

Αποτελεσμα....

Μια που μου ηρθε με το ασυρματο Router

 

Τους εκραξα κιολας γιατι ηταν Baudtec σαν το τορινο μου και οχι Philips που εγραφε στην αρχη

 

Και αλλη μια στον δρομο...

Υπαρχει ομως και το αλλο ακρο που καποιοι εξυπνοι βουτανε λογαριασμους του ΟΤΕ απο πολυκατοικιες που αναγραφουν ονοματα αφμ κλπ κλπ και σαν κυριοι δινουν τα στοιχεια του κοσμακη για να κανουν την απατη.

Ειμαστε κομπλε λεμεεεεε!

Και οποιος δεν ξερει ας μην μιλαει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσες μέρες από την παραγγελία μέχρι την πόρτα σας; εμένα μου λέει κατάσταση ολοκληρώθηκε δεν έχει έρθει τπτ. ελπίζω μάλλον αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys ειμαι εγω που ξεκινησα αυτο το θεμα.... Στο παρελθον εχω παρει κορνιζες καμερες portable σκληρους 250GB παντα ομως απο το καταστημα....

Σκεφτομαι να επιχειρησω το delivery αλλα πρωτα πρεπει να ρωτησω ορισμενες λεπτομερειες για να μην πιαστω απο τη μυτη.

 

Σχεδον ολη μερα ειμαι @ work οποτε θα δηλωσω εκει αποστολη , αλλα αναγκαστικα πρεπει να δωσω το πραγματικο μου ονομα , γιατι θα με ζητησουν στην εισοδο.(κινητο λεω να δωσω ψευτικο, παει πολυ να τα μπλεξω περισσοτερο....)Αν με ρωτησει το courier θα του δωσω οτι να ναι διευθυνση σπιτιου και τηλεφωνο, υπαρχει ομως περιπτωση μολις ανακαλυφθει το ακυρο να ερθουν να με βρουν στην εταιρια και να γινω ρεζιλι?

 

Εσεις δωσατε πραγματικο ονομα αλλα λαθος διευθυνση και τηλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα ειναι αναλογα στην περιπτωση που θα πεσεις...

Η δικαιολογια οτι θες να παρεις το πακετο γιατι αξιζει σαν προσφορα αλλα ληγει σε 1 μηνα η υποχρεωτικη παραμονη σου σε αλλον παροχο δεν σηκωνει μα και μου απο κανεναν πωλητη που θα επικοινωνησει μαζι σου.

Τωρα δωσε το ονομα σου αλλα ΑΦΜ κλπ οτι να`ναι ενα νουμερο καρτοκινητης ειναι το πιο ευκολο.

Τωρα για το θεμα με την εταιρια στην τελικη αν θες να γλυτωσεις απο μπλεξιματα πες οτι θα το παραλαβεις απο το καταστημα της Courier

NΚour σε πηραν τηλεφωνο για να σε ρωτησουν εσενα ή κατευθειαν ολη η διαδικασια απο το Internet?

Εμενα εκανε 4 μερες η πρωτη στην δευτερη κολλησαμε λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sotos, τι να πω. η σελιδάρα τους δε λέει που βρισκόμαστε. το μόνο που ξέρω είναι ότι σήμερα είναι η 4η μέρα και δεν ήρθε κανείς ούτε τηλ (μόνο το αρχικό mail)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατασταση παραγγελιων μεσα απο το Site του Multi τι σου γραφει;

Καταχωρηθηκε ή κατι αλλο;

Ενα email στο [email protected] ισως δουλεψει αν και μου βρωμαει οτι ξεμειναν απο Cameres και περιμενουν για να ληξει η προσφορα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα online παραγγελία. Πριν από λίγο με καλέσανε στο κινητό να τους δώσω ΑΦΜ, στοιχεία του κατόχου της γραμμής που θα γίνει η ενεργοποίηση, ονοματεπώνυμο κλπ. Τους είπα ότι είναι δύσκολο να τους τα δώσω αυτή τη στιγμή γιατί βρίσκομαι στο δρόμο και επίσης ότι η ενεργοποίηση δεν θα είναι άμεση γιατί είμαι δεσμευμένος σε άλλο πάροχο για 1-1,5 μήνα και ήθελα να πάρω τώρα που έχει προσφορά. Ζήτησα να ρωτήσουν αν υπάρχει κόλλημα για αυτό. Είχα κάνει λάθος σε ένα ψηφίο και στο σταθερό...Μου ζήτησαν ποιο είναι το σωστό και το διόρθωσα. Είμαι ήδη με Conn-x αλλά είπα HOL. Σκούρα τα βλέπω δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα online παραγγελία. Πριν από λίγο με καλέσανε στο κινητό να τους δώσω ΑΦΜ, στοιχεία του κατόχου της γραμμής που θα γίνει η ενεργοποίηση, ονοματεπώνυμο κλπ. Τους είπα ότι είναι δύσκολο να τους τα δώσω αυτή τη στιγμή γιατί βρίσκομαι στο δρόμο και επίσης ότι η ενεργοποίηση δεν θα είναι άμεση γιατί είμαι δεσμευμένος σε άλλο πάροχο για 1-1,5 μήνα και ήθελα να πάρω τώρα που έχει προσφορά. Ζήτησα να ρωτήσουν αν υπάρχει κόλλημα για αυτό. Είχα κάνει λάθος σε ένα ψηφίο και στο σταθερό...Μου ζήτησαν ποιο είναι το σωστό και το διόρθωσα. Είμαι ήδη με Conn-x αλλά είπα HOL. Σκούρα τα βλέπω δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη.

 

αφου δεν υπεγραψες, μη το ψαχνεις......B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα τα ίδια σήμερα (τους πήρα εγώ) είχαν κολλήσει για 2-3 μέρες. εγώ τους έδωσα κανονικά αφμ και όνομα απλά τους είπα ότι θα ενεργοποιήσω σε 20 μέρες που λήγει η 4net. εφόσον δεν υπογράφεις κάτι τότε είσαι ΟΚ. ούτε λένε ότι ηχογραφείται η κλήση οπότε πάλι είσαι κομπλέ (αν και με την ηχογράφηση υπάρχουν κάποια νομικά κενά έτσι κι αλλιώς).

 

εγώ σκοπεύω αν την πάρω την προσφορά να ενεργοποιήσω. όμως απλά μπορεί να με πάρουν από 4net να μου πουν καλύτερη προσφορά και να το μετανιώσω...

 

οι υπάλληλοι δεν είναι καθόλου ευγενικοί είτε κάτι μυρίστηκαν είτε απλά είναι πάντα έτσι (βαριεστημένοι και ανέκφραστοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι τετοιος πανικος;

Ουτε συμβολαιο υπογραψατε ουτε τιποτα.

Μην αγχωνεστε επαιξες και εχασες στην τελικη.

Δεν μπορουν να σου κανουν ΤΙΠΟΤΑ αλλωστε ακομα και στην περιπτωση μου που την πηρα και τους ειπα τις μπουρδες μου ακομα και με εναν ελεγχο της πλακας μπορει να δει οτι δεν αντιστοιχουν τα στοιχεια μου με αυτα που τους εδωσα..

Με τι επιχειρηματα θα σου πουν κατι;Εχω το email σου;Εχω ηχογραφησει την κληση;

Δεν εχουν τιποτα στα χερια τους εκτος απο μια ελαχιστη χασουρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά μιας και έχω κάποιες απορίες θα ήθελα να μου πείτε ένα τρόπο να πάρω το Κοννέξ στα χέρια μου χώρις να την πατήσω νομικά αργότερα.Τελικώς τι στοιχεία ζήτανε τα γνωστά ,όνομα ,τηλέφωνο,και αριθμό λογαριασμού ΟΤΕ.Αν ζήτανε ΑΦΜ μπορώ να τους πω ότι μου κατέβει εκείνη την ώρα ,τελός για διευθύνση τι να δώσω του σπιτιού μου ή μπορώ να το παραλάβω ο ίδιος από το Κάταστημα Κουρίερ της πόλης μου;

Παρακαλώ πολύ να μου πείτε ένα τρόπο που σε έσας έχει πιάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...