Προς το περιεχόμενο

ConnX με δωρο καμερα Sanyo 10mpixel


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ φίλε Sotosgl, το πολύ πολύ να μην πάρουμε τίποτα. Πάντως εμένα το σταθερό διαπίστωσαν ότι δεν αντιστοιχούσε σε συνδρομητή και από ότι είπαν είχαν καλέσει εκεί νωρίτερα πριν με πάρουν στο καρτοκινητό. Διόρθωσα το "λάθος" ψηφίο. Φίλε nkour σε εμένα πάντως ήταν ευγενέστατη η κοπέλα που με πήρε και καθόλου βαριεστημένη θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Sintalka επειδη βλεπω αδικαιολογητη καθυστερηση μαλλον ή μας πηραν χαμπαρι ή εχουν τελειωσει οι ψηφιακες..

Ονομα τηλεφωνο ΑΦΜ διευθυνση.

Βαλε και μια διπλανη σου ο Courier θα σε παρει τηλ αλλωστε πριν ερθει για επιβεβαιωση και στην τελικη του λες να βρεθειτε λιγο πιο περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γίνεται να χρησιμοποιηθεί η τηλεφωνική επικοινωνία για οτιδήποτε γιατί δεν ενημερωνόμαστε ότι καταγράφεται. αυτό είπα. έχουν κομμάτια απλά είχαν 2 μέρες κάποιο πρόβλημα μου είπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι ΑΦΜ να δώσω ?Οσο για το τηλέφωνο εννοείς αυτό που θα γίνει η σύνδεση ή να δώσω το καρτοκινητό μου?Υπάρχει περίπτωση να με βρουνε από το Καρτοκινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol....

 

παιδια υπογραφετε οταν παραλαβετε το πακετο!!!!! τι λετε οτι εφοσον δεν υπογραφετε δεν υπαρχει προβλημα? αφου υπογραψατε.. αν δεν υπογραψετε για την παραλαβη πολυ απλα δεν περνετε πακετο.. οποιος δωσει ψευτικα στοιχεια ειναι πλαστοπροσωπεια και διωκεται ποινικα... για χαζους τους περνατε ? θα σας βρουν οπως με βρηκε εμενα η βονταφον οταν ειχα παρει το πακετο μονο κ μονο για να παρω το φριτζ.. και δεν σταματησαν να με καλουν μεχρι που πληρωσα ολο το πακετο

 

τα ιδια τους ελεγα κ εγω τοτε οτι δεν υπεγραψα συμβολαιο και τετοιες βλακειες.. και μου ελεγαν οτι το πακετο ενω χρεωθηκαν αυτοι εγω το παρελαβα και υπεγραψα.τοτε βεβαια ειχα δωσει τα στοιχεια μου.. και μαλιστα ο κουριερ ειχε ζητησει κ ταυτοτητα για να μου το δωσει.

 

οποιος πηρε το πακετο χωρις να του ζητησει ταυτοτητα θα ηταν τυχερος και εκανε μλκια ο υπαλληλος

 

τι να πω εγω το θεωρω ρισκο γτ μετα πληρωνεις πολυ περισσοτερα :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν Courier εννοεις;

Βαζω ονομα νταφυ ντακ στο Site κανω και μια καρικατουρα στον Courier και ειμαι κομπλε!

Αντε να αποδειξουν οτι δεν χρησιμοποιησε αλλος το ονομα μου.

θα σου φερει κατι χαρτια να υπογραψεις για το connx αν δεν υπογραψετε τα χαρτια δεν παιρνετε μηχανη

Συνεχιζεις... lol

 

Μηπως εισαι μυστικος πρακτορας του Multi? :P :P :P

 

Αφου σου λεω εχω ηδη παρει μια και η μονη τζιφρα που εριξα ηταν στο Voucher στον Courier και αυτη οτι ναναι γραμμουλες αριστερα δεξια

Mην τρομοκρατεις τον κοσμο.

Εσυ με την Vodafone που υπεγραψες;

Τωρα ειδα αυτα που προσθεσες...

Ο Courier ουτε ταυτοτητα ζητησε ουτε τιποτα να ξεφορτωθει το δεμα οσο το δυνατον γρηγοροτερα.

Εσενα ηταν υπαλληλος των Multirama ή καποιας Courier που στο παρεδωσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος διαγραφει μηνυματα εδω μεσα και με ποιο δικαιωμα?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:31 ----------

 

φασιστες, αντε γεια....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος διαγραφει μηνυματα εδω μεσα και με ποιο δικαιωμα?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:31 ----------

 

φασιστες, αντε γεια....................

 

τι εγραφες και στο εσβησαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν Courier εννοεις;

Βαζω ονομα νταφυ ντακ στο Site κανω και μια καρικατουρα στον Courier και ειμαι κομπλε!

Αντε να αποδειξουν οτι δεν χρησιμοποιησε αλλος το ονομα μου.

 

Συνεχιζεις... lol

 

Μηπως εισαι μυστικος πρακτορας του Multi? :P :P :P

 

Αφου σου λεω εχω ηδη παρει μια και η μονη τζιφρα που εριξα ηταν στο Voucher στον Courier και αυτη οτι ναναι γραμμουλες αριστερα δεξια

Mην τρομοκρατεις τον κοσμο.

Εσυ με την Vodafone που υπεγραψες;

Τωρα ειδα αυτα που προσθεσες...

Ο Courier ουτε ταυτοτητα ζητησε ουτε τιποτα να ξεφορτωθει το δεμα οσο το δυνατον γρηγοροτερα.

Εσενα ηταν υπαλληλος των Multirama ή καποιας Courier που στο παρεδωσε;

 

ο κουριερ μου ζητησε ταυτοτητα και υπεγραψα οτι το παρελαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος διαγραφει μηνυματα εδω μεσα και με ποιο δικαιωμα?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:31 ----------

 

φασιστες, αντε γεια....................

 

Αντι να στελνεις Pm και να με βριζεις χωρις λογο απαντα εδω μεσα τι σου εσβησαν.

Αλλωστε και εγω εχω φαει απειρες φορες Ban και πετσοκομα στα μνμτ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μπερδευτει λιγακι, εχω ηδη connex εδω και ενα χρονο περιπου, το ειχα παραγγειλει τηλεφωνικα απο τον οτε, δεν επαιζε προσφορα τοτε. Πληρωνω για το connex καθε διμηνο στο λογαριασμο του οτε. Γινεται να τσιμπησω κι εγω το πακετακι με την ψηφιακη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος ρε τρολακια απο την στιγμη που δεν προσφερετε τιποτα εδω μεσα κλειστε το PC!

Θα σε πανε φυλακη δεν αξιζει μην το κανεις θα βρουν την Ip θα φερουν μπραβους να σου σπασουν τα μουτρα θα φερουν την μαφια θα σε τυλιξουν σε ενα χαλι και θα σε πεταξουν στην θαλασσα...

Τιποτε αλλο;

Και στην τελικη δωσε μου εσυ τα 50€ και θα σταματησω να κοροιδευω το καημενο Multirama.

Paris νομιζω επειδη εισαι αοριστου πλεον θα πρεπει να δηλωσεις διακοπη και μετα πας για καινουργιο πακετο-συμβολαιο για 1 χρονο στην περιπτωση που θες να προχωρησεις την αιτηση για νομιμα.

Τωρα στην αλλη περιπτωση πληρωνεις που πληρωνεις δεν εχεις τιποτα να χασεις εκτος αν σκεφτεσαι για καποιον ενναλακτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε Sotosgl. Μερικοί νομίζουν ότι θα γίνει κάτι αν πάρουμε ένα Conn-x και δεν το ενεργοποιήσουμε. Αυτό που για εμένα είναι μόνο κατακριτέο είναι απλά να δώσουμε στοιχεία άλλου συνδρομητή, τίποτα άλλο. Στο κάτω κάτω είμαι πελάτης ΟΤΕ και δεν θα με χαλούσε να το κάνω με το σωστό τρόπο ανανεώνοντας την συνδρομή μου απλά παίρνοντας και την προσφορά. Ούτως ή άλλως στην περιοχή μου ως ενναλλακτικός παίζει μόνο η HOL που δεν πάει καθόλου καλά και έχοντας ΑΡΥΣ Forthnet αρκετά χρόνια απογοητεύτηκα τελείως. Αφού λοιπόν επιμένω ΟΤΕ γιατί να μην παίρνω την προσφορά; Πάντως η δική μου online αγορά έχει κολλήσει στο "Καταχωρήθηκε" και δεν επικοινώνησε μαζί μου η κοπέλα χθες όπως της είχα ζητήσει. Αναμένουμε, το πολύ πολύ να μην πάρω τίποτα αλλά ελάχιστα με νοιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απλα ειπα την εμπειρια που ειχα με την βονταφον.. δεν προσπαθω να αποτρεψω κανεναν να το κανει .. απλα να ξερει οτι ειναι παρανομο και σε βρισκουν αν ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. αν δωσεις ψευτικα και το παραλαβεις προφανως και δεν σου κανουν τπτ...αλλα το να δωσεις ψευτικα ειναι ακομη πιο παρανομο :lol:

 

παντως η μηχανη αν και φτηνη 79ε ειναι αρκετα καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...