Προς το περιεχόμενο

IMAC 24'αρι Αποφασισα να το πουλησω.Λετε να το μετανοιωσω ?


Zodiakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mac lovers καταλαβαινω την αντδραση σας , και εγω ετσι σκευτομαι, αλλα ο καθενας με οτι βολευεται. Φιλε που θες να το πουλησεις πιστευω πως εχεις λαθος αποψη για τις αναβαθμισεις. Και παιχνιδια να παιζεις, απλα παιρνεις κατι πολυ καλο και σε βγαζει σε οποιοδηποτε παιχνιδι για 2-3 χρονια. Δεν χρειαζεται αναβαθμιση καθε εξαμηνο

 

Αν εισαι καλα οικονομικα και δεν εχεις αναγκη τα χρηματα, κατα την γνωμη μου να το κρατησεις και γνωρισε το με το πασο σου.

 

Σε αρκετο καιρο θα διαβαζεις αυτα τα μυνηματα και θα γελας το πιο πιθανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μαθει στις αναβαθμισεις βρε παιδες και εχω και ενα γυιο που παιζει κατι παιγνηδια

στα οποια χρειαζετε κατι τις παραπανω.

 

Τελος παντων το συζητησαμε και θα το δωσω.Σε καμμια περιπτωση λογω χρηματων.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Αν το χρειαζετε κανεις που θα του κανει δουλεια και εχει κατι αντιστοιχου αξιας

ειτε λαπτοπ ειτε βασεως να το αλλαξουμε ευχαριστως.Αρκει η ανταλλαγη νανε τιμια

και για τους δυο.

 

ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

Δυστυχώς δεν έχω κάτι αντιστοίχου αξίας pc, αφού αυτό που έχω συμπληρώνει τα δύο χρόνια αξιοπρεπούς και απροβλημάτιστης λειτουργίας του [ASUS P5B DELUXE WIFI, INTEL CORE 2 DUO E6600, 2GB OCZ PLATINUM, 300GB (2X150 SATA), ASUS RADEON X850, WINXP PRO GR SP3] αλλά το έχω για ... τα τρία παιδιά μου ήτοι 10 , 6 και 4 χρονών αντίστοιχα και τα οποία ... δεν το γουστάρουν αλλά γουστάρουν τον iMacη, σε σημείο που γίνονται ομηρικοί καβγάδες!

Γίνεται αυτό που λέμε το "Apple" της έριδος :-D

Παρεμπιπτόντως, τους έχω και WinXP Pro μέσω του VMWare Fusion και το οποίο πάει "σφαιράτα". ;)

 

Υ.Γ.: Με λίγα λόγια, μπορείς να εκμεταλλευτείς τα προσόντα του iMac τόσο προς οφελός σου όσο και προς όφελος του γιού σου! Θα δεις πως με τον καιρό εκείνος θα το εκτιμήσει περισσότερο από σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν ειχα το συγκεκριμενο imac που εχεις εσυ θα πληρωνα για να μην το δοσω..:lol:

Βεβαια γουστα ειναι αυτα...εγω παντα ηθελα να παρω ενα imac αλλα λογω του κοστους του δν προβαινα στην αγορα ενος..ειναι ακριβο το ατιμο..:rolleyes:

 

Συμφωνω με τον φιλο domal πιο πανω..ας μου εκαναν κι εμενα τετοιο δωρο τπτ αλλο δν θα ηθελα..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια γουστα ειναι αυτα...εγω παντα ηθελα να παρω ενα imac αλλα λογω του κοστους του δν προβαινα στην αγορα ενος..ειναι ακριβο το ατιμο..:rolleyes:

 

E δεν το λες και πανάκριβο.

Πανάκριβο μπορείς να πεις μόνο ενα macbook air η mac pro ;)

Δεν ειναι και οτι το καλύτερο απο hardware αλλα τα αξίζει τα χρήματα του για κάποιον που ειναι αυτής τις φιλοσοφίας.

Εγω του έστειλα pm καθως μονο χαμένο παει το pc μου βλέπεις για games το πείρα και games δεν παίζω :cry:

Υ.Γ. dota θα τρέχει αμα ειναι ε?η μπα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E δεν το λες και πανάκριβο.

Πανάκριβο μπορείς να πεις μόνο ενα macbook air η mac pro ;)

Δεν ειναι και οτι το καλύτερο απο hardware αλλα τα αξίζει τα χρήματα του για κάποιον που ειναι αυτής τις φιλοσοφίας.

Εγω του έστειλα pm καθως μονο χαμένο παει το pc μου βλέπεις για games το πείρα και games δεν παίζω :cry:

Υ.Γ. dota θα τρέχει αμα ειναι ε?η μπα :P

 

imac core duo 3 χρόνων και το dota παίζει σφαιράτα με γραφικά αντάξια (αν όχι καλύτερα) από νετ καφέ..άφοβο κάψιμο λοιπόν..:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

imac core duo 3 χρόνων και το dota παίζει σφαιράτα με γραφικά αντάξια (αν όχι καλύτερα) από νετ καφέ..άφοβο κάψιμο λοιπόν..:lol:

 

μπα δεν το βλέπω.

Ο τυπάς ζηταει και διαφορά.

Θέλει να του δώσει κάποιος 1400 euro μηχάνημα pc για imac :lol::lol::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...