Προς το περιεχόμενο

File Manager για το iphone


triggerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως γνωριζει καποιος καποιον καλο file manager για το iphone?Πιο παλια με τις παλιες εκδοσεις firmware χρησιμοποιουσα μια εφαρμογη AFPd την οποια εγκαθιστουσα στο iphone και τα leopard βλεπανε το iphone.Αλλα εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε και μεχρι τωρα δεν ειχα χρειαστει ιδιαιτερα καποιον file manager.

Ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως γνωριζει καποιος καποιον καλο file manager για το iphone?Πιο παλια με τις παλιες εκδοσεις firmware χρησιμοποιουσα μια εφαρμογη AFPd την οποια εγκαθιστουσα στο iphone και τα leopard βλεπανε το iphone.Αλλα εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε και μεχρι τωρα δεν ειχα χρειαστει ιδιαιτερα καποιον file manager.

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

DiskAid (υπάρχει για os X και Win) -> Δωρεάν.

PhoneView (μόνο για MAC, συμβατό με τις 3.0 beta του iPhone, υποστηρίζει και άλλα εκτός από file management) -> Δεν είναι δωρεάν αλλά το βρίσκεις στα γνωστά μαγαζάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μηπως γνωριζει καποιος καποιον καλο file manager για το iphone?Πιο παλια με τις παλιες εκδοσεις firmware χρησιμοποιουσα μια εφαρμογη AFPd την οποια εγκαθιστουσα στο iphone και τα leopard βλεπανε το iphone.Αλλα εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε και μεχρι τωρα δεν ειχα χρειαστει ιδιαιτερα καποιον file manager.

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

PhoneView, το πιο άψογο, απλό, ελαφρύ κάνω-πολλά-με-λίγα-λεφτά πρόγραμμα.

 

Μόλις 15 ευρώ. Θεωρώ ότι είναι κρίμα να μην υποστηρίξεις τον developer αγοράζοντάς το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PhoneView, το πιο άψογο, απλό, ελαφρύ κάνω-πολλά-με-λίγα-λεφτά πρόγραμμα.

 

Μόλις 15 ευρώ. Θεωρώ ότι είναι κρίμα να μην υποστηρίξεις τον developer αγοράζοντάς το.

 

Με κάνεις να νιώθω άσχημα :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Με κάνεις να νιώθω άσχημα :|

 

Κοίτα, δεν πρόκειται για εφαρμογή που κοστίζει 3,000 ευρώ και την θες για την πλάκα σου. Πρόκειται για 15 ευρώ, ήτοι δύο ποτά σε ένα μπαράκι. Τίποτα το τραγικό. Ενισχύω και τον τύπο που το έφτιαξε προκειμένου να του δώσω κίνητρο να φτιάξει κι άλλα χρήσιμα προγράμματα.

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, δεν πρόκειται για εφαρμογή που κοστίζει 3,000 ευρώ και την θες για την πλάκα σου. Πρόκειται για 15 ευρώ, ήτοι δύο ποτά σε ένα μπαράκι. Τίποτα το τραγικό. Ενισχύω και τον τύπο που το έφτιαξε προκειμένου να του δώσω κίνητρο να φτιάξει κι άλλα χρήσιμα προγράμματα.

 

:-)

 

 

 

+1 ;)

 

Σωστος .μια απο τα ιδια και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψαχνω εδω και καιρο μια εφαρμογη που να μπορει να βαζει τραγουδια στο Iphone απο οποιοδηποτε pc-mac , kai οχι μονο απο αυτο που εχω στο σπιτι μου... υπαρχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Εγω ψαχνω εδω και καιρο μια εφαρμογη που να μπορει να βαζει τραγουδια στο Iphone απο οποιοδηποτε pc-mac , kai οχι μονο απο αυτο που εχω στο σπιτι μου... υπαρχει ?

 

Το PhoneView το κάνει αυτό (από Mac μόνο γιατί δεν υπάρχει για Windows).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πώς το κάνει αυτό το PhoneView, σε έναν Mac όπου δεν είναι εγκατεστημένη η συγκεκριμένη εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Πώς το κάνει αυτό το PhoneView, σε έναν Mac όπου δεν είναι εγκατεστημένη η συγκεκριμένη εφαρμογή;

Συγγνώμη, δεν κατάλαβα την ερώτηση. :confused:

 

Sorry για το hijack του thread αλλά γνωρίζει κανείς αν υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή για Windows;

Ενδεχομένως να κάνει αυτή εδώ:

http://www.wideanglesoftware.com/touchcopy/

 

Δεν ξέρω, δεν την έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Paredwse, φαντάζομαι πως αυτό που ρώτησε ο χρήστης toxotis, είναι πως θέλει μια εφαρμογή που να μπορεί όταν πηγαίνει στο σπίτι πχ ενός φίλου του και έχει μαζί του το iPhone και να περάσει mp3 από τον υπολογιστή αυτόν στο iPhone (εξου και το "οποιοδήποτε pc/mac").

 

To Phoneview, προσφέρει αυτή την δυνατότητα σε οποιονδήποτε υπολογιστή (Mac και όχι PC, όπως διευκρίνησες), χωρίς να είναι εγκατεστημένο το πρόγραμμα σε αυτόν;

 

Γιατί αν πρέπει να εγκαταστήσεις στον Mac του φίλου σου αυτήν την εφαρμογή, δεν είναι πρακτικό (και ανέξοδο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...