Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 hours early beta ειναι το epic fail και εγω το κοροιδο ειμαι το ακομα μεγαλυτερο fail που αγορασα 50 ευρω απο origin και ακριβως οπως λεει o rider ΤΩΡΑ λενε αν δεν εχετε παρει κλειδι κατι συμβαινει μιληστε με support...2500 ατομα στην ουρα.

 

Ποσο ξεφτιλες ειναι ρε δηλαδη γιατι δεν μπορουσαν να στειλουν τα γαμημενα τα κλειδια ολη την προηγουμενη βδομαδα με το πασο τους και να ανοιξουν χαλαρα σημερα την beta ? γιατι να πρεπει να παρακαλαμε για κατι που αγορασαμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

pathetic. ποσο δυσκολο τους ειναι να στειλουν μαζικα καποια mails ? οταν βγαινει need for speed ομως ξερουν αμεσως να μου στειλουν newsletter ! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τετοιο fail δεν εχω δει ουτε σε launch απο indie εταιρια, τελειως απαραδεκτοι δεν προκειται να ξανααγορασω παιχνιδι απο ΕA/DICE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τετοιο fail δεν εχω δει ουτε σε launch απο indie εταιρια, τελειως απαραδεκτοι δεν προκειται να ξανααγορασω παιχνιδι απο ΕA/DICE

μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις, και στην τελική δεν αξίζει να χαλιέσαι, αν το βάλεις κάτω μιλάμε για 48 ώρες διαφορά.

 

είμαι σίγουρος ότι μόλις μπεις στο παιχνίδι θα τα ξεχάσεις όλα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις, και στην τελική δεν αξίζει να χαλιέσαι, αν το βάλεις κάτω μιλάμε για 48 ώρες διαφορά.

 

είμαι σίγουρος ότι μόλις μπεις στο παιχνίδι θα τα ξεχάσεις όλα ;)

 

καλα ναι οντως ,απλα το σιγουρο ειναι οτι οταν στο εξης ακους BETA η κατι συναφες με launch date τελοσπαντων απο EA θα ξερεις να εισαι χαλαρος . να μη τα σκας δηλαδη για υποτιθεμενο early access . εδω ηδη οι 48 ωρες γινανε 24 ακομα και αν μου ερθει το key τωρα. και οκ προφανως δε θα πεθανουμε για 1 η 2 μερες απλα για το "γαμωτο" ειναι η υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βλέπω από τα βίντεο είναι ότι το damage των όπλων έγινε όπως το 2142, κοινώς δεν χρειάζεται να πας HC για να σκοτώσεις. Ίδωμεν!

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wzb3HBIYgpw&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...