Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν σας βγάζει κάτω στην μπάρα το εικονίδιο του battlefield  πατήστε το.Θα δείχνει μια μαύρη οθόνη αλλά μετά απο καμιά 10αριά δευτερόλεπτα θα μπει στο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουργιο μετα απο φορματ ειμαι. Απο server browsing μπορω να παιξω μονο....

Θα δω τα drivers γιατι μολις με πεταξε βγαζοντας ενα μηνυμα σχετικο με αυτους και επανερχομαι.



Drivers απο που κατεβαζω? Καρτα υπογραφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά (υποχρεωτικά θα έλεγα, αλλά είναι δικό σου θέμα αν θέλεις beta στο μηχάνημά σου):

 

http://www.guru3d.com/files_details/amd_catalyst_13_8_beta_%2813_200_july_23%29_download.html

 

Επίσης: Repair Install στο BF στο Origin, δοκίμασες?

 

Να σβήσεις το φάκελο "settings"@MyDocuments\Battlefield3 (χάνεις την πρόοδο στο SP)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα το βαζω στο ξαδερφακι μου να παιζει με το controller του xbox 360 αλλα τα κουμπια ειναι καπως μπερδεμενα και παρολο που τα ρυθμιζω στο παιχνιδι δεν ανταποκρινονται στις εντολες...υπαρχει καποιο profile ειδικα για αυτο το controller που να του τα φτιαξω να παιζει οπως θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλήματα και σε 'μένα. Στο αρχικό loading screen τρώει κάθε φορά κρασάρισμα. Drivers δοκίμασα και whql και τελευταίους beta αλλά μία απ' τα ίδια. DirectX είναι από το Installer του παιχνιδιού και έκανα delete τα settings με το cloud syncing στο off αλλά τίποτις.

gbLMMdE.png
tIlWSl5.png

 


Από το Catalyst είναι όλα σε high performance μαζί με το bf3.exe οπότε θα έπρεπε να το τρέχει με την 7970Μ και όχι με την Intel.

Any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβαίνω καλά, δείχνει να πηγαίνει να το "σηκώσει" με την ενσωματωμένη.

 

Θέμα switchable graphics φαίνεται να είναι.

 

Παραπάνω στο θέμα δεν κατέχω,αν κάποιος έχει αντίστοιχο setup και δεν είναι διακοπές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ αυτό κατάλαβα αλλά στα switchable app settings είναι ρυθμισμένο να το τρέχει με την 7970m. Και στο powerplay και global settings τα ίδια.
Με άλλο παιχνίδι δεν υπάρχει θέμα για να καταλάβω και 'γω τι παίζει..

Thanks για την απάντηση πάντως!

Edit 2: Χωρίς να πειράξω τίποτα ξαναδοκίμασα αργότερα και παίζει κανονικά. Την επόμενη αφού το έκλεισα πάλι τα ίδια.. Μας τρολλάρει η EA μου φαίνεται!

Επεξ/σία από moxalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω εγω τωρα, αντιμετοπιζει κανεις τελευταια σταδιακα spikes και κολληματα οταν παιζει bf?? Δεν το κανει σε συγκεκριμενη πιστα, αλλα δεν εχουμε καταληξει με αλλους δυο φιλους αν το προβλημα ειναι του bf ή της καρτας γραφικων μας,. Εγω με το εναν έχουμε 7950, 13.8 εγω και 13.4 ο αλλος, και οι τριτος 6970 13.4. Και οι 3 το εχουμε παρατηρησει αυτο τελευταια και εχει αρχισει να γινεται εκνευριστικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικοί servers δεν υπάρχουν έτσι? :unsure:

 

Servers στην Ελλάδα δεν υπάρχουν, αλλά υπάρχουν servers ελληνικών clans στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...