Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oταν ζητας ομως fast path με πωλητη θα μιλησεις ,τουλαχιστον στην αρχη ..

nope.κατευθειαν με το support Μιλας.το fast path δεν ειναι αλλαγη πωλησεις οπως ειναι  η static ip/annex m για να μιλησεις με πωλητη.ειναι απλα ενα profile .οποτε απευθειας με το support.η static ip,annex m επειδη χρεωνονται εκει ναι πρεπει να περασει απο καποιον πωλητη για να αλλαξει η πωληση και το προγραμμα που ειναι ο πελατης.το fast path δεν χρεωνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορει να μου εξηγησει καποιος πως στο καλο πετας ελικοπτερο και μαχητικο; :mad: :mad: :mad: :mad:

 

μπες σε έναν άδειο server και κάνε εξασκήσει!εγώ πάντως με τα jet δεν είχα πότε πρόβλημα σε αντίθεση με το ελικόπτερο που ακόμα δεν το πετάω τελεία...:-P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπορεις πες μου κανεναν σερβερ που να τα εχει και σε τι modes.

μεχρι πριν λιγο καιρο επαιζα μονο TDM και χτες και σημερα μπηκα σε rush και ειχε ελικοτπερα για να περασεις απεναντι στη nashahr και το βουλιαξα 2 φορες μεχρι που δεν το ξανακουμπησα :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>αν μπορεις πες μου κανεναν σερβερ που να τα εχει και σε τι modes.</p>

<p>μεχρι πριν λιγο καιρο επαιζα μονο TDM και χτες και σημερα μπηκα σε rush και ειχε ελικοτπερα για να περασεις απεναντι στη nashahr και το βουλιαξα 2 φορες μεχρι που δεν το ξανακουμπησα :Ρ</p>

 

μπες στην αναζητηση για servers

και παίξε λίγο με τα φίλτρα!

γενικά conquest είναι το mode που έχει πάντα οχήματα για.δοκιμή!

 

βάλε και σε φίλτρα να είναι άδειος διάλεξε έναν και μπες!

 

Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω και ένα χειριστήριο οπότε όταν παίζω bf3 τα ελικόπτερα τα πιλοταρω με χειριστήριο... Βέβαια τώρα στο bf4 μαθαίνω να τα πετώ κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω και ένα χειριστήριο οπότε όταν παίζω bf3 τα ελικόπτερα τα πιλοταρω με χειριστήριο... Βέβαια τώρα στο bf4 μαθαίνω να τα πετώ κανονικά.

μα βλεπω να κανουν κατι τρομερες μανουβρες και να μαχονται και μενω μλκας και κοιταζω τι κανουν τα ατομα.

Θα δοκιμασω με χειριστηριο να δω,νομιζω ειναι η πιο ευκολη λυση.

με jet μονο μπροστα καταφερα να το παω,πανω και κατω.

Οσες φορες προσπαθηνα στριψω με ποντικι ειτε θα εκανα βαρελι ειτε θα πηγαινα εδαφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσα να ρωτήσω ίσως και μέσα στην ενότητα Bf4, αλλά θεώρησα καλύτερο να το κάνω εδώ. Αποφάσισα να περάσω στο μηχάνημα μου το Bf3 ξανά, στο μεταξύ είχα φυλαξει σε εξωτερικό δίσκο όλα τα update από την τελευταία φορά. Πως μπορώ να αξιοποιήσω το “backup” με τους χάρτες?

 

Σε πρώτη φάση λέω να εγκαταστήσω το παιχνίδι (το είχα σε DVD από Πλαίσιο). Το Origin θα δει την εγκατάσταση κανονικά αλλά με τα υπόλοιπα αρχεία δεν ξέρω πώς να κινηθώ. Το πιο λογικό υποθέτω είναι copy/paste τον φάκελο update (χωρητικότητα περίπου 23gb). Όποιος έχει ιδέα μην διστάσει να βοηθήσει, είναι κρίμα να κατεβάσω ξανά τόσα gb. Καλή συνέχεια σε όλους.

 

Ps. Εαν δεν κανω λαθος πρεπει να ρυθμισω και καποια πραγματακια στο Origin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...