Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω από τις 7 που το'χω εγκατεστημένο και περιμένω το activation.

In the meanwhile ο αδερφός μου καίγεται στο 360.

Σφυρα το ρε παππου να κοιμηθω και να το εβαζα αυριο :P :P ...καθομουν και παιδευομουν για να μου πει περιμενε το ξημερωμα χαχαχα ακομα να την χωνεψω αυτη την ηττα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια καταφερα και εγω να το ξεκωλησω αλλαζοντας κωδικο επεσα στην περιπτωση φενεται που ειχε πρωβλημμα το παιχνιδι τωρα ολα καλα εκανε και εγκατασταση τωρα περιμενουμε μια ωρα δηλαδη να βαλουμε και drivers nvidia και ειμαστε ετοιμοι για λιωσιμο αντε φυγαμεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ξερετε για την επομενη φορα http://buygamecdkeys.com/ μου το εστειλε απο χθες + karkland + physical warfare pack στα 27 ευρα ουτε αναμονες ουτε μαλακιες.

 

η προσφορα με το pwp εχει τελειωσει τωρα στελνει μονο +kark

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεδομένου ότι η 28η είναι προαιρετική αργία (ναι κιομως!!) ξέρουμε αν είναι ανοικτό το πλαίσιο?? και πόσο πιθανόν θεωρείται ότι αν περάσω αύριο από εκεί να το βρώ σε κανα ράφι??

Φιλε με προπαραγγελια εννοειται θα στο δωσουν ,αλλα για κανονικη εκδοση νομιζω παλι θα βρεις .Εγω πηγα και το πηρα στις 8 το απογευμα απο το πλαισιο και ειχε ενα καρο στα ραφια και για pc και για κονσολες.Τωρα για την αργια δεν ξερω να σου πω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ξερετε για την επομενη φορα http://buygamecdkeys.com/ μου το εστειλε απο χθες + karkland + physical warfare pack στα 27 ευρα ουτε αναμονες ουτε μαλακιες.

 

η προσφορα με το pwp εχει τελειωσει τωρα στελνει μονο +kark

 

Το physical τι σου δινει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην μου πείτε ότι αφού περίμενα να κατεβάσει 11GB από τα DVD και 472MB από το δίκτυο ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ......?

Έλα μωρέ από τις 8 παλεύουμε τι είναι μισή ώρα:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άι στο διάολο βραδιάτικα με την EA και το Origin.

Περίμενα σαν μαλάκας να παίξω λίγο πριν κοιμηθώ και τελικά τίποτα. Καλύτερα να μου'ρχόταν το Σάββατο ή τη Δευτέρα, θα γλίτωνα τα νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ενω πηγε να ξεκινησει μου ελεγε παλι κατι για τον κωδικο παλι δεν ξεκινησε τωρα παταω διπλο κλικ στο εικονιδιο βγαινει το οριgin και μου δεν φωρτωνει καν γεμισαν οι σερβερς τι γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάντως εμένα όταν μου έβγαλε το γνωστό μήνυμα για πρόβλημα στο activate πάτησα το buy this game και στην επόμενη οθόνη έβαλα πάλι username και password που έχω για το origin, μου άνοιξε τη σελ. του battlelog, επέλεξα server και έπαιξε κανονικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...