Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από λίγο η παραγγελία μου (e-shop) έγινε "προς αποστολή/τιμολόγηση".

 

Ενημερωτικά, εμένα βρίσκεται ακόμα στο "Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων --> σε εξέλιξη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενημερωτικά, εμένα βρίσκεται ακόμα στο "Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων --> σε εξέλιξη"

 

Τι να σου πω, παίζει να αλλάξει σύντομα.

 

Πήρα το μεσημέρι και ο (ευγενέστατος πλην μιλημένος) υπάλληλος μου είπε πως βγαίνει στις 28.

 

Του "εξήγησα", επίσης ευγενικά, πως οι server ανοίγουν 28 και ότι τα υπόλοιπα "ιθαγενή" καταστήματα το στέλνουν/πωλούν ήδη και μετά την απαραίτητη ερωταπάντηση (τη Limited?/Ναι) κάτι φαίνεται πως λειτούργησε.

 

Άντε, να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι έχουν πρόβλημα με την ενεργοποίηση λόγο ότι τους είναι κλειδωμένο το παιχνίδι για 28/10 στις 02.00 .

Πώς θα είναι οκ αυτοί τώρα και όχι σε 7ώρες;

 

πχ

Με σταματάει στον έλεγχο ημερομηνίας και μου λέει πως από αύριο τα ξημερώματα θα μπορώ. Εσείς πως το παίζετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά λίγη βοήθεια γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα!Στην αρχή μου έβγαζε αυτό με το date control και έκανα αυτό με το proxy που λέγατε εδώ πέρα και δεν μου το ξαναέβγαλε.Αλλά μετά δεν αρχίζει το παιχνίδι με τίποτα και μου πετάει κάτι για το product key ενώ το έχω κάνει active και δεν με αφήνει να κάνω login με το account που το έχω κάνει active.Μετά προσπάθησα να παίξω από την σελίδα του battlelog αλλά εκεί οταν πατάω join σε κάποιον server μέτα από λίγο μου πετάει game running in the background needs to be closed.Τι πρέπει να κάνω για να παίξω επιτέλους?Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' το Guru3D.

 

To people getting kicked/disconnected was happening to me today you need to copy this file

 

http://www.evenbalance.com/downloads/bf3/pbsec.htm

 

save as

 

in to your battlefield 3/pb folder in your program files, I tried updating using the pb program and even though it said it worked I was still getting disconnects, when I did this I can play fine again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς και όταν πάω να κάνω sign in μου λέει ότι η βάζω λάθος κωδικό ή e-mail

 

μαλλον ειναι γενικο το θεμα ... !@$#%&* http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3-pc/1445221-could-not-activate.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...