Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωπω καψιμοοοοοοοοο οτι και να ειναι σιγουρα θα ειναι καλυτερο απο το call of duty black ops αν και πιστευω οτι θα το ξανακανουν βαρυ, (εξαιτιας τοu bfbc2 άλλαξα pc πάλι τα ίδια.....pfffff)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λογικα λενε πως θα βγει μεσα στο φθινοπωρο, αλλα πιστευω οτι η τελικη εκδοση θα βγει την ημερομηνια του bfbc2....αναμενουμε και μακαρι να εχει jets ρε παιδια ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ea.com/battlefield3 δείχνει κι εκεί το teaser και το EA Store έχει κανονικά το παιχνίδι για pre-order.

 

 

Γιώργο πήρατε διακρίσεις σαν clan στο bf2 μπραβο ! τώρα επισκέφτηκα την clan σας και ειδα τα σχετικα βιντεο, εγώ ήμουν στην superinfantryclan σε μαπ dragon valley....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιώργο πήρατε διακρίσεις σαν clan στο bf2 μπραβο ! τώρα επισκέφτηκα την clan σας και ειδα τα σχετικα βιντεο, εγώ ήμουν στην superinfantryclan σε μαπ dragon valley....

 

Thanks! :D

(αν κι εμένα με λένε Ghost, γιατί έχουμε ήδη σύνολο... 4 Γιώργηδες στην ομάδα. :P)

 

χωρις αεροπλανα και ελικοπτερα δεν ειναι bf....

 

Yup! Εγώ είμουν μόνο στο αεροπλάνο στο BF2 και τώρα κάνω πόλεμο πεζός. :P (ή με κανένα όχημα, ελικόπτερα πάλι δεν μπορώ να τα πετάξω καλά)

 

Θέλω το jet μου! (το οποίο για να το πάρεις, πρέπει να παλέψεις με τον μισό server :P)

Και τα ελικόπτερα, παρ'όλο που δεν τα πάω, πρέπει να γυρίσουν στο flight model του BF2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pre-order από τώρα. :P

 

Oooh... Su-35 ~ 0:27. :D

κράτα το πορτοφόλι για καμιά super-duper extreme ultimatous edition :)

 

αν και στην αρχή ήμουνα διχασμένος στο αν η EA είναι αρκετά έξυπνη για να τα δώσει "όλα για όλα" στο bf3 (από το να πάει για bc2.1), με τις ακυρώσεις και την όλη "καθυστέρηση" που θυμίζει Blizzard/Valve aka "when it's done", πιστεύω ότι όντως θα έχουμε BATTLEFIELD 3.

 

Και το καλύτερο... ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΘΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/02/04/battlefield-3-is-coming-preorder-now.aspx

 

Battlefield 3 is the true successor to Battlefield 2. Beyond our signature multiplayer, we have also included a full single-player campaign and a co-op campaign – all straight out of the box. As for fan favorite features, how does the return of jets, prone, and 64-player multiplayer (on PC) sound? All this built with our powerful new game engine Frostbite 2, which you'll hear and see a lot of in the months leading up to launch. For the full reveal on Battlefield 3, stay tuned for links to our cover stories hitting the gaming press throughout February, starting with Game Informer right now.

 

Οπότε confirmed: jets (YAY!), prone (yay για όσους το ήθελαν. :P), 64 player multi (YAY!) και single player / coop campaign (MEH!). :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας αργήσει και να βγει ετσι οπως πρέπει χωρίς προβλήματα..

 

Η αλήθεια είναι οτι δεν εχω χορτάσει/βαρεθεί ακόμα το BC2 οποτε δεν βιάζομαι!

 

*Ερώτηση : Τα Jets πως τα ρίχνεις ?

 

Εχω μεγαλύτερη ευχαρίστηση οταν καταστρέφω ενα οχημα ή καταριπτω ενα υπτάμενο παρά να το οδηγώ/πιλοτάρω !!!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από

http://www.webhallen.com/spel/pc/99046-battlefield_3_limited_edition

 

Δεν ξέρω κατά πόσο στέκουν αυτά.

 

Features:

• Frostbite 2 – Battlefield 3 introduces Frostbite 2, the incredible technology that takes animation, destruction, lighting, scale and audio to new heights. Built upon this powerful game engine, Battlefield 3 immerses players physically and emotionally to the world around them like never before.

 

• Feel the Battle — Feel the impact of bullets and explosions, drag your fallen comrades into safety, and mount your weapon on almost any part of the terrain. Battlefield 3’s cutting edge animation, spectacular visuals and real as hell battle gameplay attack your senses and make you feel the visceral warriors experience like no other FPS.

 

• Unparalleled Vehicle Warfare — The best online vehicle warfare experience gets even better with a fitting sonic boom as fighter jets headline impressive lineup of land, air and sea vehicles.

 

• Urban Combat — Take the fight to iconic and unexpected places in the USA, Middle East, and Europe including claustrophobic streets, metropolitan downtowns, and open, vehicle-friendly landscapes as you fight your way through the war of tomorrow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να μην είχε single player campaign δεν θα με χαλούσε. Θυμάται κανείς του bc2;

Καλύτερα να προσηλωθούν στο mp ώστε να περιοριστούν τα bugs. Πάντως αν είναι να γίνουν ΟΛΑ αυτά έχουμε υπομονή να περιμένουμε και να μην γίνουν μισοδουλειές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...