Προς το περιεχόμενο

Apple MacBook Pro (June 2009 model)


tsitris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • vag3d

    vag3d 19 αναρτήσεις

  • haHa

    haHa 15 αναρτήσεις

  • soiramk

    soiramk 13 αναρτήσεις

  • Cue

    Cue 12 αναρτήσεις

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αφρική είμαστε ακομα τελικά. Σε όλη την Ευρώπη είναι διαθέσιμα από την επόμενη ημέρα της ανακοίνωσης και εδώ θα περιμένουμε κανένα μήνα. Και φοβάμαι οτι θα τα πληρώνουμε ακριβότερα από όλη την Ευρώπη πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφρική είμαστε ακομα τελικά. Σε όλη την Ευρώπη είναι διαθέσιμα από την επόμενη ημέρα της ανακοίνωσης και εδώ θα περιμένουμε κανένα μήνα. Και φοβάμαι οτι θα τα πληρώνουμε ακριβότερα από όλη την Ευρώπη πάλι.

 

Ζεις στο ελλαντα φίλε μου. Τι περιμένεις?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού δεν αντέχεται την πολιτική της ελληνικής αγωράς και τα νταβατζιλίκια τους μπορείτε να τα παραγγείλετε απο κάποιο ευρωπαικό μαγαζί.

 

κάντε ένα search!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που πουλάν κάτι στο ebay είναι υποχρεωμένοι να το πουλήσουν τελικά όταν τελειώσει η δημοπρασία, ανεξάρτητα της τιμής που πήραν (αν δεν έχουν βάλει reserve), ή μπορούν να το ξαναβάλουν σε δημοπρασία?

Επίσης, η τιμή που αναγράφεται είναι τελική ή παίζουν και τίποτα προσαυξήσεις? (φόροι, ποσοστά του ebay κ.λ.π?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το πρώτο, δεν γνωρίζω.

 

Τώρα για τις προσαυξήσεις και τα πρόσθετα έξοδα, να είσαι σίγουρος πως δεν υπάρχουν.

 

Προσωπικά φροντίζω κάθε φορά που θέλω να κάνω μια αναζήτηση να πάω σε advanced mode, και να θέσω shipping from : European Union -ώστε να αποφύγω το τελωνείο.

 

Επίσης πολλές φορές μου υπολογίζει shipping costs με λάθος χώρα. Να σιγουρεύεσαι πως είναι επιλεγμένη η GREECE σαν χώρα αποστολής.

 

Έτσι να είσαι σίγουρος πως δεν θα υπάρξουν επιπλέον χρεώσεις.

 

Για κρυφές από το eBay δεν γίνεται απλά. Είναι πολύ αξιόπιστη πλατφόρμα. Να εμπιστεύεσαι το feedback και τα παραπάνω. Θα είσαι ΟΚ με οποιαδήποτε αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να πω οτι σε περιπτωση που καποιος πωλητης εχει μια πολυ καλη προσφορα αλλα δεν εχει σαν επιλογη Greece στειλτου ενα mail για να το σιγουρεψεις.Ειναι πολλοι αυτοι που μπορουν να στειλουν ελλαδα αλλα δεν το αναφερουν.Μου εχει τυχει αρκετες φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλά δεν το κοιτάω καν... Όσες φορές τους έστειλα δεν πήρα απάντηση.

 

Thanks, θα το ψάχνω από εδώ και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κοιταξε το γιατι δεν λεει να χασεις μια καλη ευκαιρια μονο και μονο επειδη δεν μπηκες στον κοπο να στειλεις ενα mail.Εμενα παντως στις περισσοτερες περιπτωσεις μου εχουν απαντησει και μαλιστα ενας με ευχαριστησε κιολας επειδη ειχε ξεχασει ο ιδιος να βαλει και την ελλαδα σαν επιλογη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...