Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρονιάρες μέρες είναι, οπότε ένα Χριστουγεννιάτικο δωράκι από εμένα ;)

 

Το ακουσα και γω. Good job. ;)

 

 

Κι απ΄ ό,τι φαίνεται, υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που ακούνε psychedelic και μάλιστα τους αρέσει.

 

Ε αμα εχεις κολλησει σε καμια χρονομηχανη... Δυσκολο το χεις? :-)

 

 

Τώρα που βλέπω το tracklist του Τοπ 20 του Armin, μούφα τελικά... 8/20 είναι δικά του. :blink:

 

ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΝΕ ΟΛΟΙ...

axaxaxaxa. :-D

 

Διαβασες το statement? Πολυ πλακα ειχε.

 

This list is a true and accurate reflection of all votes and purely based on listeners votes. Each listener that submitted his or her votes, selected his personal top 5 of 2010 of tracks, as played in one of the shows in 2010. All votes were checked on possible fraud.

 

Armin van Buuren nor Armada Music had anything to do with the points awarded.

 

Αξιος, αξιος! :lol:

 

 

 

Giuseppe Ottaviani & Walsh & McAuley Feat Emma Lock - Ready (Sneijder Remix)

 

 

 

Artento Divini & Jonas Stenberg - 1 Year Later

 

http://www.youtube.com/watch?v=ByQgdW9sD0E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΝΕ ΟΛΟΙ...

axaxaxaxa. :-D

 

Διαβασες το statement? Πολυ πλακα ειχε.

 

Αξιος, αξιος! :lol:

 

Άξιος δεν λες τίποτα :lol:. Κάθε πέρσι και καλύτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι δυνατόν? Εδώ εγώ που κοίταξα τα μισά τραγούδια στην λίστα να ψηφίσω δεν μπορούσα να αποφασίσω μεταξύ 20 τραγούδια, ούτε ένα δικό του. Τώρα είναι 8/20 δικά του είναι αίσχος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασες το statement? Πολυ πλακα ειχε.

 

Αξιος, αξιος! :lol:

Εγώ υποψιάζομαι ότι το statement ισχύει και καταλήγω ότι έγινε το υπερβολικά άπειρο μάρκετινγκ στα κομμάτια του. Αν ήταν να έχει στη λίστα κάποιο δικό του, θα ταν το aisha σε ρεμιξ των aly& fila και 20στό στην κατάταξη.

Ξενερώνω και ξενερώνω που ξενερώνω με Άρμιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ υποψιάζομαι ότι το statement ισχύει και καταλήγω ότι έγινε το υπερβολικά άπειρο μάρκετινγκ στα κομμάτια του. Αν ήταν να έχει στη λίστα κάποιο δικό του, θα ταν το aisha σε ρεμιξ των aly& fila και 20στό στην κατάταξη.

Ξενερώνω και ξενερώνω που ξενερώνω με Άρμιν.

 

Καλα εσυ κοπελα μου πρεπει να εισαι πολυ αφελης. :P Οσο μαρκετινγκ και να εγινε απλα δεν δικαιολογουνται οι ψηφοι. Η λιστα ειναι απλα ελεεινη. Και στο κατω κατω δικο του show ειναι ας πει αυτα τα κομματια γουσταρω στα παπαρια μου σας γραφω. Με το statement απλα επιβεβαιωνει ολους αυτους που ειχαν αμφιβολιες. Προσωπικα δεν ειχα καμια αμφιβολια ουτε λογο να ξενερωσω. Δεν με ξαφνιαζουν πλεον ολα αυτα. (πλεον= εδω και μερικα χρονια)

Περαστικα με την ξενερα σου αν και δεν το βλεπω... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είναι νούμερο ένα τυπικά. Έμφαση στο τυπικά. Είναι ο Άρμιν ξέρω γω.

Δηλαδή το να πάει να πειράξει τη λίστα είναι τόσο αξιολύπητο, που δεν μπορώ να το πιστέψω. Δηλαδή μετά από τέτοια πορεία τι λόγο έχει να το κάνει αυτό;

Μόνο αν θέλει να αυτοκαταστραφεί ξέρω γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποχωρεί αρχοντικά ο Andy Blueman από την trance σκηνή!

 

It’s time to say goodbye!

 

A new year is almost around the corner but just before it I would like to announce some news, actually bad news, better now then start a new year with bad news.

 

As you guys have noticed I didn’t had any release for a while, the reason for this is because I lost the motivation and especially because I lost the passion for trance. Don’t get me wrong, I still like to compose music, especially songs like in my soundtrack previews but just not as often as in the past while I wouldn’t go back to trance anymore.

 

I have a lot of unfinished trance songs, but there is no motivation to continue anymore, im sorry. I might do a mix out of my unfinished trance projects, to show you what kind of projects I had on my computer for a while. Maybe I will do only two more singles, Away From The Sun and and maybe, just maybe another one. I think it would be a shame not to finish them because the melodys are really one of my best, we will see.

 

My favourite music was always film music on which I will focus in the future. I never had any musical education so i don’t know if I have any chances in this but I will try to learn it as much as possible by my self. It will probably be almost impossible to succeed in this because most of pro composers studied at least something and this days there is so many talented composers, a lot of competition but I will give it a try anyway.

 

If I won’t have any luck with this then I will quit with music and probably make just something little here and there and play on my midi key for pleasure.

 

I would like to thank to all my fans and for all the support, it was a pleasure to read all the beautiful comments in the last three years, thank you!

 

I wish everyone a happy new year celebration ヅ

 

http://beatsmedia.com/news/andy-blueman-bids-the-trance-community-farewell/

 

Και για το αντίο, το καλύτερο κομμάτι του Andy. Τι να κλάσει το remix που είχε κάνει στο Serenity, Sea Tides for the mother fucking win!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...