Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομίζω :P. Έχεις ένα 'σπασίδια' intro που σου ανεβάζει την πίεση οπότε το λογικό είναι να πας σε breakdown με περισσότερο σπάσιμο. Δεν πας σε emotional melody breakdown. Η καλύτερη επιλογή βέβαια είναι breaks κι όχι εντελώς breakdown ώστε να διατηρείται η ένταση. Η κοιλιά είναι εμφανέστατη ρε γμτ και εντελώς ξενέρωτη, ειδικά μέσα σε club κάνει ακόμα περισσότερο μπαμ (πάνω που λες <<Ναι, σπάστα δικέ μου. Χώσε και σώσε>> σου έρχεται σαν μέγιστη σφαλιάρα το breakdown και μέχρι να μπει το outro που τα σπάει έχεις φάει ήδη την ξενέρα σου :P). Ειλικρινά το breakdown μου φάνηκε σαν να είπαν <<Ρε συ, δεν βάλαμε breakdown. Δεν φτιάχνουμε ένα έτσι για να έχουμε;>>. Εντελώς εκτός κλίματος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

ΒΟΜΒ! :D gj.

Ναι πραγματικα ενω το κομματι εχει πολυ καλα στοιχεια οταν το ακους ολοκληρο λες em... :rolleyes: Γενικα πολλα κομματια οπως λες john κανουν τρομερη κοιλια. Αποφασιστε επιτελους τι θελετε techno ή uplifting?!?! Τα ανακατευουν και τα δυο και σου λεει παρτο τωρα. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι.εδω τι trance βαζετε?γιατι οκ δεν ειδα 77 σελιδες με τραγουδια αλλα μερικα που ειδα ακουσα κατι κουφα.tiesto καπου ειδα και απο διπλα trance.δεν πανε μαζι αυτα.επισης goa-uplifting-psy-hard-melodic trance εχετε ανεβασει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο κουφό του Tiesto είδες δηλαδή; Γιατί δεν έχω δει κάποιος να post-άρει τις νέες του (2009 και μετά) pop βλακείες :P. Psychedelic και τα παρεμφερή του αποφεύγονται μιας και υπάρχει ήδη thread για αυτό το είδος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε τα ακουω(συγνωμη εαν χτες ακουστηκε καπως το μνμα)αλλωστε στα club δεν πολυπαιζουν trance.και λαθος μου δεν ειδα το τοπικ για psytrance.

 

κατι απο μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...