Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα παιδιά

ειχα πάει προσφατα στο asot500 στην ολλανδιά.

πρέπει να ειχε 40.000 κόσμο.

το stage με τον αρμιν ηταν τιγκαρισμένο απο τις 12:00

λογικα το ειχα κλείσει για να παει και κόσμος στον oakenfold στο διπλα stage

ωραια χτυπουσε ο oakenfold αλλα μπροστά στoυς above and beyond και στον armin δεν τον εφτανε.

βεβαια ο armin επαιξε αρκετα πριονι για τα γουστα μου αλλα γινοταν ο απολυτος πανικός

 

ηθελα να κατσω να ακουσω και gareth emery μετα αλλα το ταξιδι πισω για την κολωνια ηταν δύσκολο και το ματαιώσαμε.

 

ηταν η τριτη φορά που ακουσα αρμιν live μετα το best of both worlds με τον marcus shultz , καθως και στην αθήνα που ειχε έρθει και ισως ηταν αυτή που δεν μου άρεσε.

 

γενικα δεν επαιξε καθόλου vocal trance (on a good day , down on love , closer susana , right back , not giving up on love ,etc , etvcccc)

 

 

dsc04148.th.jpg

dsc04156.th.jpg

dsc04175kc.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κανα 2ωρο περίπου κάθομαι και ακούω 1-1 τα κομμάτια εδω και 4-5 σελίδες πίσω. Έτσι συνεχίστε να με φτιάχνετε :P

 

Τι Ibiza global radio, τι di.fm τι official trance topic στο ινσόμνια. Ε Kasrith; Χαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έτσι!! Χαχαχα ε δεν προλαβαίνω πια να κάθομαι να ασχολούμε, έχω να παρακολουθήσω τα gdjb/asot κτλ μήνες τώρα και χθες που είχα έτσι μια ευκαιρία έλιωνα εδώ :P

 

Και έτσι να προσφέρω και εγώ, δεν νομίζω να το είδα ήδη στο θρεντ

 

John O'Callaghan & Betsie Larkin - Save This Moment (Gareth Emery Remix)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσφερω και εγω μιας και εγω δεν ειδα κατι για το εν λογο κομματι. Πολυ "space" φαση βεβαια το δικο μου αλλα ειναι αψογα δομημενο και με τρομερο ρυθμο. Ειναι και original εκδοση το συγκεκριμενο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QRZ5cjzAfrA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=ruSOO-m--lo

 

http://www.youtube.com/watch?v=c2AaobSc3iY

 

Να προσφερω και εγω μιας και εγω δεν ειδα κατι για το εν λογο κομματι. Πολυ "space" φαση βεβαια το δικο μου αλλα ειναι αψογα δομημενο και με τρομερο ρυθμο. Ειναι και original εκδοση το συγκεκριμενο.

 

Καθόλου space και μετράει κι όλας. Relaxing tune, thumbs up ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουνούπι θα σε σκίς ρε. House-ίζει αυτό. Σε τι δρόμο οδεύεις και ποιος σου κάνει πλύσεις εγκεφάλου να τον σκίσουμε ομαδικώς;

 

Δεν είναι απλή house ρε. Είναι tech - progressive house. Και η tribal house μου αρέσει. Έτσι για αλλαγή ρε παιδί μου. Η trance παραμένει σαφώς στην τοπ τοπ τοπ θέση. Φορ έβα εντ έβα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...