Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ξημερωματα John, τρομερο μπορω να πω. Και επειδη εσυ ανεβασες πολυ τους τονους κατσε εγω να τους κατεβασω με ενα αλλο τιτανοτεραστιο κομματι. Relax time!

 

http://www.youtube.c...h?v=cm_mHBNXsKg

 

Lyrics please, έφαγα τον κόσμο χωρίς αποτέλεσμα!!!

 

Απλά epic, φωνάρα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι ikaruga, περιμένω :)))))

 

Έχω πάθει πλάκα με το κομμάτι!!!!!

 

Btw η trance είναι η καλύτερη απάντηση στους λακαμάδες που παίζουν ρακέτες στις παραλίες. Ιpod+βάση ηχείων logitech+van doorn= ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!! Εγώ να δεις msquito καγκουριές με το συγκεκριμένο xaxa, μου κανες μεγάλη ζημιά!!!!

 

Πετάω και ένα oldskool για το οποίο κόβω φλέβα

 

http://www.youtube.com/watch?v=_6KFq8s2fgg

 

και ένα ακόμη

 

http://www.youtube.com/watch?v=_wnJfwnp1w8

 

Δεν φταίω, το άτιμο το 3πλο euphoria με τα oldskool anthems.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω απαντηση απο Stine Grove, μου απαντησε ακριβως οπως ακολουθει το παρακατω

 

- Soon... ^_^

 

Που σημαινει οτι δεν υπαρχουν ακομα, ουτε καν στο ιδιο της το site με τους headstrong. Υπομονη λοιπον. Εγω απο την αλλη εχω ριξει ψηφο στο κομματι σαν song of the year.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21street - Steady Flight (Original Mix)

Τελευταία, αρρωσταίνω με progressive house.

 

 

Επίσης για τους Ηρακλειώτες και όσους κρητικούς ψήνονται γενικά, σήμερα έχει αυτό: https://www.facebook...118349938252375

 

 

Carl Craig - At Les (Christian Smith's Hypnotica Remix)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πόσταρα στο ανάλογο topic,το ποστάρω και εδώ.track id please.

 

 

 

Τελευταία, αρρωσταίνω με progressive house.

Μπράβο princess :ρ

 

edit:Το βρήκαμε το τραγουδάκι

Hector Couto - Charca [VIVa MUSiC]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι ikaruga, περιμένω :)))))

 

Έχω πάθει πλάκα με το κομμάτι!!!!!

 

Ελα ελα τσιμπα :) για να μη λες

 

I'll keep it simple, I'll keep it true All the love I have I'll give to you I'll keep it easy, I'll keep it real All the love I have is what you'll feel I'll make it clear, I'll make you see I'll hold you near, close to me I'll lift you up, we'll touch the sky I'll wipe away those tears from your eyes I'll wipe away the tears from your eyes I'll wipe away those tears from your eyes

 

 

I'll take it deeper, I'll break it down Only love can turn your life around I'll make it stronger, I'll keep it free All the dreams i have are what you see Love is here, just let it be I'll kill the fear, deep in me I'll shake you up, I'll make you try I'll wipe away those tears from your eyes I'll wipe away the tears from your eyes I'll wipe away those tears from your eyes (Lyrics are written by Don Jackson aka. Headstrong)

 

 

 

ξυτγηξτξυξηκξυτκθιλξ

Επεξ/σία από ikaruga24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ελα τσιμπα :) για να μη λες

 

I'll keep it simple, I'll keep it true All the love I have I'll give to you I'll keep it easy, I'll keep it real All the love I have is what you'll feel I'll make it clear, I'll make you see I'll hold you near, close to me I'll lift you up, we'll touch the sky I'll wipe away those tears from your eyes I'll wipe away the tears from your eyes I'll wipe away those tears from your eyes

 

 

I'll take it deeper, I'll break it down Only love can turn your life around I'll make it stronger, I'll keep it free All the dreams i have are what you see Love is here, just let it be I'll kill the fear, deep in me I'll shake you up, I'll make you try I'll wipe away those tears from your eyes I'll wipe away the tears from your eyes I'll wipe away those tears from your eyes (Lyrics are written by Don Jackson aka. Headstrong)

 

 

 

ξυτγηξτξυξηκξυτκθιλξ

 

Είσαι τιτανομέγιστος αδερφέ, χίλια ευχαριστώ :)))))

 

Btw το cdάκι Headstrong - Timeless pt.1 ΔΕΝ κυκλοφορεί Ελλάδα. Στα metropolis πήγα στο mall το μεσημεράκι και δεν υπάρχει καν στην λίστα τους.......Βέρτη, Κιάμο και λοιπή παρακμή, πρώτη μούρη πάντως. Α ρε Ελλάδα xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, τιποτα. Καλα τι περιμενες για το CD? Εγω το εχω αγορασμενο απο εξωτερικο εδω και κατι μηνες. Απο τα λιγα original προσφατα CD μουσικης που εχω.

 

Edit: Ψοφαω για τετοια princess.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, τιποτα. Καλα τι περιμενες για το CD? Εγω το εχω αγορασμενο απο εξωτερικο εδω και κατι μηνες. Απο τα λιγα original προσφατα CD μουσικης που εχω.

 

Edit: Ψοφαω για τετοια princess.

 

Να ταν το μόνο που δεν βρήκα, ήθελα κάποια cd για δωράκια αλλά @@..........Είχα χρόνια να πατήσω σε δισκοπωλείο, δεν θα το ξανακάνω.

 

Πρέπει επιτέλους να βάλω ηχοσύστημα στο αμάξι που να συνδέεται με ipod.......με τις κομματάρες που χώνεται με βάζετε να γράφω κάθε μέρα cd.

 

Κομματάρα Kas............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...