Προς το περιεχόμενο

iMac και τιμές..?


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω έναν iMac, 24'', 4gb memory.

Αυτόν, μου τον έκανε δώρο ο φίλος μου, φανατικός μακάκιας, πολλά χρόνια τώρα, και είπε πως θα τον ερωτευτώ, όπως κι έγινε.

 

Τώρα η κολλητή μου τον είδε και θέλει κι εκείνη, αλλα της φαίνονται πολλά τα χρήματα. Ρώτησα το φίλο μου και είπε πως τον πλήρωσε μετρητά, κι εκείνη μπορεί να τον πάρει μόνο με δόσεις.

 

Γνωρίζετε απο πού θα μπορούσε να τον πάρει με δόσεις? Μιλάμε να υποθέσω για μεγάλα καταστήματα όπως Κωτσόβολος κλπ.

 

Θα εκτιμούσα πολύ τη βοήθειά σας, γτ μου έχει πρήξει.. το στομάχι.

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kevin, σε πληροφορώ πως όταν μου το είπε η φίλη μου, το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό, ήταν ο Κωτσόβολος.

Και έκανα τη μ*****α να μπώ στην ιστοσελίδα του.

Για μπές μια βόλτα να δείς..

 

''Αναμένεται σύντομα''

 

:P

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:38 ----------

 

Εδώ μπορεί να βρεί με δόσεις η φίλη σου.

 

http://www.madmacs.gr/

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για το σύνδεσμο, αλλά απ' όσο γνωρίζω, ΔΕΝ είναι κάτοχος πιστωτικής κάρτας, για να μπορεί να κάνει τη παραγγελία..

 

Άλλη ιδέα?

Απειλεί να πηδήξει στο μπαλκόνι, να μπουκάρει και να μου τον κλέψει!!!!! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα Multirama έχουν....

Δεν γνωρίζω όλους τους τρόπους πληρωμής των διάφορων καταστημάτων αλλά νομίζω ότι δόσεις χωρίς πιστωτική δεν βρίσκεις πουθενά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα Multirama έχουν....

Δεν γνωρίζω όλους τους τρόπους πληρωμής των διάφορων καταστημάτων αλλά νομίζω ότι δόσεις χωρίς πιστωτική δεν βρίσκεις πουθενά.....

 

Το γνωρίζω καλά αυτό, όπως και της το έχω ήδη πεί. Αλλα προφανώς δεν γίνεται και με δανειοδότηση μέσω καταστήματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fnac

πλαίσιο

multirama

document

systemgrapgh

madmacs

κ.α.

όλα αυτά προσφέρουν και δόσεις ενώ υπάρχουν και άλλα μικρά μαγαζιά αφιερομένα αποκλειστικά σε mac.

Όσο για την πιστωτική αν δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποια από συγγενή της θα είναι αρκετά δύσκόλο, αλλά από ένα τηλ. στα παραπάνω δεν είναι πολύ δύσκολο (κυρίως πλαίσιο-fnac).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες μόλις, το παρείγγειλε απ' τον κωτσόβολο, σε 36 άτοκες (διότι της είπαν πως έχει γενέθλια ο Κώτσος και μέχρι 1η ιουνίου τα δίνει άτοκα ολα), της είπαν πως θα παραλλάβει το αργότερο σε 15 ημέρες, και όλα καλά!!

 

Κουλόοοοοοο!

 

 

 

 

:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...