Προς το περιεχόμενο

iTouch οθονη..νεκρη!


darklordvader77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24..

 

Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χει προβλημα φαινεται κ αυτηνης ο ελεγκτης της. μου δειχνει συνεχομενα 100% δηλ. δεν πεφτει οση ωρα κ να χρησιμοποιειται.

 

Το θεμα ειναι μεχρι να ανοιξει η οθονη του, απαιτει φορτιση, αρα ναι απεκτησε κ αυτο το κουσουρι.. αλλα αφου δουλευει.. μια χαρα του κατσε του πατερα μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
24..

 

Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.

 

να ήταν κάτω από 18 να το καταλάβω, αλλά 24? απλά απαράδεκτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μικρος το χει το συνδρομο του γκάφμαν..

 

Μου ξυπνησες παιδικα τραυματα... μου χε χαλασει ενα κουκλοθεατρο οταν ημουν μικρος, εναν IBM 386 που του χα χαρισει οταν πηγα σε Pentium I, κ τωρα το iTouch.

 

κ το χειροτερο.. απο κατω μου μενει!@#$%^!! :o :confused: :shock: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όταν λέω απαράδεκτος όχι για την γκάφα που έκανε αλλά ότι δεν ανέλαβε την ευθύνη του και από την στιγμή που είναι ξάδερφος έπρεπε να το κάνει χωρίς να πει κανείς κάτι...αλλά τι να κάνουμε τους φίλους τους διαλέγουμε τους συγγενείς όχι (no offense, όλοι τα ίδια τραβάμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε, το καταλαβα, και δεν παρεξηγουμαι, εγω ο ιδιος τον εβριζα καθε πρωι που τον εβλεπα κ τον ελεγα γυφτο, οτι κ να πεις εσυ.. λιγο θα του πεσει! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...