Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από UK ξέρουμε κανά μαγαζί που να έχει προσφορές, και ας μη στέλνει ελλάδα (Jordan ψάχνω..)

 

To spartoo.gr είναι πολύ καλό site κυρίως για γυναικεία παπούτσια και στέλνει και στην Αγγλία με μέσα από το site .co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα ειδικα γι'αυτο, κι επειδη αν μη τι αλλο εδω τοσα μελη που ασχολουνται με παπουτσια σιγουρα αρκετοι θα ξερουν, να ρωτησω, και sorry αν φαινεται 'χαζη' η ερωτηση:
ειναι ενα ζευγαρι καλα δερματινα παπουτσια, πιο ζεστα απο αντίστοιχα με αλλη συνθεση;

Αν ναι, γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα ειδικα γι'αυτο, κι επειδη αν μη τι αλλο εδω τοσα μελη που ασχολουνται με παπουτσια σιγουρα αρκετοι θα ξερουν, να ρωτησω, και sorry αν φαινεται 'χαζη' η ερωτηση:

ειναι ενα ζευγαρι καλα δερματινα παπουτσια, πιο ζεστα απο αντίστοιχα με αλλη συνθεση;

Αν ναι, γιατι;

 

όχι

 

το δερμα αναλογα τι ειναι (μεχρι και δερμα ελαφιου ελεγε ενα παπουτσι) δίνει ελαστικοτητα αντοχη (κυριως) και μετα αδιαβροχο, ζεστο κλπ

 

για ζεστασια πρεπει να εχει επενδυση

 

(δες το παραδειγμα των ugg που όσο ασχημες ειναι μεσα ειναι λες και βαζεις το ποδι σε φουρνο - σημειωση ξεκίνησε με αντρικα παπουτσια:) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

ξερει μηπως καποιος/οια αν το παρακατω καταστημα ειναι εμπιστο; (Σερρες λεει)

Υπαρχει στο σκρουτζ,ΑΛΛΑ η το site,δειχνει υπερβολικα υποπτο..

Αν υπαρχουν καπου αλλου φθηνοτερα ή σε ιδια περιπου τιμη τα Adidas Stan Smith M20325 πειτε μου.

http://www.pswnia.gr/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ένα site που βρίσκεις γυναικεια παπουτσια, ανδρικα παπουτσια & παιδικα παπουτσια από δημοφιλή e-shops χωρίς να ψάχνεις ένα ένα κάθεe-shop είναι το  shoesfinder.gr .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαζεύοντας σήμερα πρόσεξα πως οι τιμές στο startfitness δεν μου φάνηκαν τόσο ελκυστικές όσο παλιότερα. Μπήκα στο skroutz και, για να μην τα πολυλογώ, βρήκα τιμές ίδιες ή και καλύτερες στην Ελλάδα, από μαγαζιά που-εκ πρώτης όψεως-μου φάνηκαν σοβαρά. Τί γίνεται; Οι πρώτες συνέπειες του Brexit ή τα ελληνικά μαγαζιά (έστω τα online) έβαλαν μυαλό και προσφέρουν λογικές τιμές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζεύοντας σήμερα πρόσεξα πως οι τιμές στο startfitness δεν μου φάνηκαν τόσο ελκυστικές όσο παλιότερα. Μπήκα στο skroutz και, για να μην τα πολυλογώ, βρήκα τιμές ίδιες ή και καλύτερες στην Ελλάδα, από μαγαζιά που-εκ πρώτης όψεως-μου φάνηκαν σοβαρά. Τί γίνεται; Οι πρώτες συνέπειες του Brexit ή τα ελληνικά μαγαζιά (έστω τα online) έβαλαν μυαλό και προσφέρουν λογικές τιμές;

Δεν νομίζω, εδω γίνεται κυριολεκτικά online επίθεση απο Βρετανικά μαγαζιά που πλέον στέλνουν και Ελλάδα με πολύ χαμηλά μεταφορικά 6,5 - 7 ευρώ !!! και για πάνω απο ενα ποσό 50-60 ευρώ δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω, εδω γίνεται κυριολεκτικά online επίθεση απο Βρετανικά μαγαζιά που πλέον στέλνουν και Ελλάδα με πολύ χαμηλά μεταφορικά 6,5 - 7 ευρώ !!! και για πάνω απο ενα ποσό 50-60 ευρώ δωρεάν.

 

Δώσε ένα link από τέτοιο μαγαζί σε παρακαλώ, γιατί εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήρα από το startgitness γυναικεία Cumulus 16 €65 με τα μεταφορικά μέσα (€13), ενώ Ελλάδα τα βρήκα τελική €78 . Σεβαστή διαφορά, αλλά όχι και τεράστια, όπως φανταζόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε ένα link από τέτοιο μαγαζί σε παρακαλώ, γιατί εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήρα από το startgitness γυναικεία Cumulus 16 €65 με τα μεταφορικά μέσα (€13), ενώ Ελλάδα τα βρήκα τελική €78 . Σεβαστή διαφορά, αλλά όχι και τεράστια, όπως φανταζόμουν.

Υοu have mail... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...