Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο archer θέλει αρκετό skill; Από ότι είδα είναι σχεδόν αδύνατο να παιχτεί με gamepad; Γενικά αξίζει σαν κλάση; Δυνατά σημεία είναι το pve ή το pvp; Ποια άλλα classes παίζονται "καλά" με gamepad;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έπαιξα πολύ λίγο (και αναρωτιόμουν γιατί ήμουν lvl 20 στην αρχή, κλασσικό "δες πως θα είσαι στο μέλλον" preview :P) , αλλά δεν κατάλαβα τι είναι το φοβερό στο σύστημα μάχης του.

 

Θα το κοιτάξω λίγο σε κανένα βίντεο που να το εξηγεί, αλλά γενικά δεν με τράβηξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο archer ειναι εξαιρετικος και σε pvp και σε pve. Απλα θελει μυαλο και κινηση. Λιγο απ'οτι θυμαμαι που ειχα παιξει με slayer, warrior και berseker, θα προτιμουσα σαν 2ο character τον slayer. Ο warrior ειναι αρκετα καλος και μπορει να tankarei στα instances. O berseker σε κοβει στα 2 ΑΝ σε πετυχει.

Το συστημα μαχης ειναι τρομερο γιατι θελει skill. Στα περισσοτερα mmo κλειδωνες στο στοχο και απλα γυριζες γυρω γυρω spammarontas οτι θεωρουσες καλυτερο απο τα skills σου. Εδω εκτος απο το παραπανω πρεπει να σημαδευεις και να ελεγχεις και την αποσταση. Εχω δει berseker να κοβει στα 2 party απο slayer kai mystic για χαβαλε ;). Οσον αφορα το grinding που καποιος ρωτησε παραπανω η απαντηση ειναι ΝΑΙ. Μιλαμε για quests που εκτος απο το main story δεν ειναι τιποτε αλλο απο τρελο grindfest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδώ και 3 μέρες προσπαθώ να κατεβάσω το patch όταν λοιπόν ανοίγω το launcher μου λέει applying patch και patch 0% και ούτε με αφήνει να πατήσω play.Ξέρετε τι να κάνω έιναι κρίμα να το ξανακατεβάσω από την αρχή.Ευχαριστώ!('Οσοι το ξαναρχίσατε βλέπετε να μαζεύει κόσμο,έχει βελτιωθεί καθόλου από όταν βγήκε,βάλανε τίποτα από όλααα αυτά που μας λέγανε όταν ξεκίνησε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πολυ κοσμο .Θα κατεβασεις το Tera downoad fix[google it].μετα θα κανειςε αυτο

Edit 1: Ok, i found out how to do it. I had to delete the gl.version file, THEN use the download error fix, THEN run the launcher again and NOW it's downloading and patching correctly.

Εγω ειχα το ιδιο πρβλημα και εκανα αυτο και δουλεψε,πρωτα διαγραφη το gl[και τα 2 αν ειναι 2],μετα το dsownload fix,και μετα τρεχεις το launcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα πολύ λίγο (και αναρωτιόμουν γιατί ήμουν lvl 20 στην αρχή, κλασσικό "δες πως θα είσαι στο μέλλον" preview  :P) , αλλά δεν κατάλαβα τι είναι το φοβερό στο σύστημα μάχης του.

 

Θα το κοιτάξω λίγο σε κανένα βίντεο που να το εξηγεί, αλλά γενικά δεν με τράβηξε.

 

Ενδιαφέρον παιχνίδι αλλά το σύστημα μάχης δεν μου φάνηκε ούτε εμένα κάτι το ιδιαίτερο/ξεχωριστό...

(Δεν βλέπω να σε πιάνει  :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...