Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα διαβάσει κάπου ότι είναι "κλεμμένος" κώδικας απο το Lineage III χωρίς βέβαια να ξέρω πόσο ισχύει μιας και ήταν μόνο φήμη.

 

Είχαν αθωωθεί στα δικαστήρια ή κάτι τέτοιο πάντως. Το ότι εργάστηκαν παλιοί developers του L2 στο TERA είναι γνωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ένα κάνεις quests ανενόχλητος χωρίς κανένα πρόβλημα ενώ στο άλλο σου έρχεται ένας κόκκινος παπάρας και σου επιτίθεται την ώρα που ψοφάς Mobs. Άμα θες να έχεις την extra αγωνία οτι οποιαδήποτε στιγμή μπορεί κάποιος άλλος παίχτης(ο οποίος έχει γίνει κόκκινος) να σου επιτεθεί τότε ο pVp server είναι για σένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπήκα και εγώ και έφτιαξα στον ishara level 15 warrior
θα παίζω σε κανα μήνα κανονικά που θα είμαι σε άδεια απολύσεως αλλα είπα να ξεκινήσω απο τώρα χαλαρά και ότι κάνω.
name : Raum

μακάρι να είναι οπως το παλιό l2 με βρισίδια και έτσι
πολύ πλάκα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λεω να ανεβασω sorcerer τι λετε αξιζει εχει ενδιαφερον;ανεβαινει ευκολα solo;mass pvp ειναι καλος;πρωτη φορα παιζω tera.Εκτος απο l2 δεν εχω ασχοληθει με αλλο rpg.Η να ανεβασω καποιον αλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δυσκολο κομματι ειναι το 40-50 λβλ...αν τα καταφερεις μετα φευγει αερα το λβλ..υπομονη..και μην ασχοληθιτε με inatanses και Bam quets!αν βρειτε γκρουπ γρηγορα οκ το πατε αλλιως τα προσπερνατε εχεισ μυρια κουεστ να κανετε...και γκεαρ αλλαζετε ανα λεβελ οποτε μην κολλατε σε οπλα enchant κτλ..ολα μετα το 60!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα αξιζει να αγοραζεις καθε 2 lvl gear.Οχι πολυ ακριβα αλλα  κατι καλυτερο καθως σκοτωνσεις πιο γρηγορα τα mob,και τα λεφτα που παιρνεις μεχρι τα 60 lvl ειναι τριχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρχησα κι εγώ δειλά-δειλά :P & πήγα lvl 10

 

συμπαθητικό παιχνίδι (βέβαια έχω δει ελάχιστα) και μου μοιάζει προς το WoW

 

Archera έκανα ελπίζω να αξίζει και μην είναι μούφας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα αξιζει να αγοραζεις καθε 2 lvl gear.Οχι πολυ ακριβα αλλα  κατι καλυτερο καθως σκοτωνσεις πιο γρηγορα τα mob,και τα λεφτα που παιρνεις μεχρι τα 60 lvl ειναι τριχες.

Για εμενα αποψη μου ειναι 0 γκολντ για γκεαρ πριν το 60.Στορυ κουεστς και  λιγοστα μπουντρουμια ειναι υπεραρκετα για το λεβελ απ!Απλα οπως ειπα φουλ κουεστιγκ και στορυ κουεστ και οτι νορμαλ βρεις με πολυ καλο exp ισαξιο του στορυ!τπταλλο για να μην κουραστεις και τοπαρατησεις...γιατι στο 60 ξεκιναει αλλο παιχνιδι!

 

άρχησα κι εγώ δειλά-δειλά :P & πήγα lvl 10

 

συμπαθητικό παιχνίδι (βέβαια έχω δει ελάχιστα) και μου μοιάζει προς το WoW

 

Archera έκανα ελπίζω να αξίζει και μην είναι μούφας :P

Αρτσερ αν πας για pvp ειναι πολυ καλος δολοφονος θα ελεγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από αναφορές αυτό βλέπω. ελπίζω να έχει κι άλλα AoE Skills πέρα από το αρχικό το κλασσικό γιατί 1-1 τα Mobs περιμένοντας το CD του ... :P

 

στα 60 lvl τι γίνεται και λέτε ότι ξεκινάει άλλο πράμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και αλλο ενα που το παιρνεις στα 58λβλ***πολυ δυνατο***..αλλα γενικα (δεν θυμαμαι και τα ονοματα)σε ευθεια τα μομπια ειναι καποια σκιλ που κανουν aoe(Penetrating Arrow )..δηλαδη τα kittaris τα φερνεις σε μια ευθεια --trap(incendiary trap)--Penetrating Arrow--τελος

 

Γενικα ψιλο αοε σκιλ ειναι

 

Penetrating Arrow λβλ 4

Breakaway Bolt λβλ 10

Final Salvo λβλ 24

Restraining Arrow λβλ 54

Rain of Arrows λβλ 58

 

αλλα εχουν μικρο CD οποτε τα επαναλαμβανεις!

***εχω lancer για pve και archer pvp..***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...