Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Wallpaper

απο τη στιγμη που το παιχνιδι δεν εχει ασχετα πραγματα στην οθονη , μπορεις με καποιο προγραμμα στυλ fraps να τραβηξεις πολυ ωραια wallpaper μονος σου 

 

Απο τον θειο δουλευει κανονικα ή εχει προβληματα?Αν εχει να το παρω απο τον θειο του 360

απο οτι μου λενε οι πληροφοριες μου , γιατι εγω δε τα ξερω αυτα του διαβολου :P , κανονικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο τη στιγμη που το παιχνιδι δεν εχει ασχετα πραγματα στην οθονη , μπορεις με καποιο προγραμμα στυλ fraps να τραβηξεις πολυ ωραια wallpaper μονος σου 

 

Το γνωρίζω αλλά μου άρεσε με το background του menu, απλά έσβησα τις επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε orokusaki γιατι δεν αφηνεις το pc gaming αφου δεν το πολυ εχεις με τα pc και παρε καμια κονσολιτσα να παιζεις χωρις να μπλεκεις τα μπουτια σου..

 

Σε κανενα αλλο παιχνιδι δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα.  Και ειμαι pc gamer απο το 1997 αν θες να ξερεις. Κονσολα χρησιμοποι μονο για να παιξω κανα παιχνιδι που δεν βγαινει σε pc αλλα με τοποτα δεν παραταω το pc gaming. Μετα απο τοσα χρονια που ειμαι pc gamer πρωτη φορα συμβαινει κατι τεοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανενα αλλο παιχνιδι δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα.  Και ειμαι pc gamer απο το 1997 αν θες να ξερεις. Κονσολα χρησιμοποι μονο για να παιξω κανα παιχνιδι που δεν βγαινει σε pc αλλα με τοποτα δεν παραταω το pc gaming. Μετα απο τοσα χρονια που ειμαι pc gamer πρωτη φορα συμβαινει κατι τεοιο.

 

Δάκρυσα...

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οσες σελιδες θειων εχω μπει ολο και καποιοι εχουν προβλημα με τα saves αλλα δεν εχω δει κανεναν που να το εχει αυθεντικο και να εχει αυτο το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανενα αλλο παιχνιδι δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα.  Και ειμαι pc gamer απο το 1997 αν θες να ξερεις. Κονσολα χρησιμοποι μονο για να παιξω κανα παιχνιδι που δεν βγαινει σε pc αλλα με τοποτα δεν παραταω το pc gaming. Μετα απο τοσα χρονια που ειμαι pc gamer πρωτη φορα συμβαινει κατι τεοιο.

Μην τα παρατας συντροφε...το pc gaming σε χρειαζεται

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

απ'όλους εδώ μέσα θείος ή κανονικό, έχει κανένας άλλος πρόβλημα με saves πάντως

μέχρι στιγμής μάλλον όχι...

 

pebkac ftw? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οσες σελιδες θειων εχω μπει ολο και καποιοι εχουν προβλημα με τα saves αλλα δεν εχω δει κανεναν που να το εχει αυθεντικο και να εχει αυτο το προβλημα.

νομίζω πρέπει να τους κράξουμε αυτούς που το έχουν originale..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...