Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Done, ωραίο παιχνίδι τελικά όπως φαινόταν στην αρχή, αν και θα ήθελα λίγους γρίφους περισσότερους να μου θυμίσει περισσότερο Tomb Raider. Παρ'όλα αυτά το αποτέλεσμα είναι καλό και σύμφωνα με τα δεδομένα των καιρών πέτυχε πιστεύω να ευχαριστήσει και παλιούς λάτρεις της Lara και καινούρια νοομπίδια που νομίζουν ότι η Lara Croft είναι η Τζολί.

 

And again, loved the voice acting. Μου άρεσε το ταξίδι από την αθωότητα στο ξέσκισμα το κανονικό και την βλαστήμια που έριχνε :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορω να το βαλω full sreen ουτε με Alt+Entrer...

 

Χωρίς να το έχω παίξει, μήπως έχεις ανοιχτό το teamviewer? Παλαιά μου έκαναν το ίδιο κάποια παιχνίδια και έπρεπε να το κλείσω (και από το tray) για να παίξουν FS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να το έχω παίξει, μήπως έχεις ανοιχτό το teamviewer? Παλαιά μου έκαναν το ίδιο κάποια παιχνίδια και έπρεπε να το κλείσω (και από το tray) για να παίξουν FS

 

Μπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μαυρούλα θέλω να της περάσω ένα βέλος στον κρόταφο, γιατί να μην μπορώ ρε γαμώτο.... Reyes νομίζω την λένε;

Πραγματικα πιο biach πεθαινει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το patch ανεβηκαν τα fps. τωρα με ολα φουλ εκτος απο tress fx εχω 35 fps minimum 45 fps average και 52 fps max ενω πριν το patch ειχα 48 fps max και 42 average!! Kαι κανει και save! Ειδατε λοιπον? Καλα το λεγα οτι το προβλημα ηταν το οτι το ειχα απο θειο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω καρτα προς το παρον. 45 fps average ειναι fully playble το παιχνιδι. Δοκιμασα και με Tressfx και πιανει μονο 29 fps average. Οποτε θα το παιξω χωρις tress fx εκτος και αν βγαλουν driver για να μην πεφτουν τα fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε monitor θελω. Μετα απο πολλα πολλα χρονια ισως και μετα απο δεκαετιες τοτε μπορει και να παρω καινουργια οθονη αλλα καινουργιο pc παιρνω καθε 3-4 χρονια αναλογα με τις απαιτησεις των παιχνιδιων. :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...