Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε ενταξυ δεν το λες και Super προσφορα μιας και εχει 9ευρω κουτατο και επισης παιζει εδω και καιρο ηδη σε αυτη την τιμη σε αλλα site http://www.kinguin.gr/category/5027/tomb-raider-game-of-the-year-edition-steam-key/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά βολεύει να τα έχεις όλα σε ένα. Εγώ πλέον δεν αγοράζω με τπτ κουτιά κτλ. Καλές οι αναμνήσεις, καλές οι συλλογές αλλά με το steam είσαι σίγουρος οτι θα έχεις όλα σου τα παιχνίδια όπου θέλεις και κάθε στιγμή.

 

Η μάνα μου μου πέταξε το Rise of Nations ας πούμε εδώ και πολλά χρόνια και αν το είχα στο steam θα το είχα ακόμα.  :P 

 

Πάντως το Tomb Raider πραγματικά αξίζει και το τελευταίο του ευρώ. Εξαιρετική gaming εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλεψιά είναι στα 4 ευρώ. Εγώ το πήρα τα Χριστούγεννα πέρσυ στα 5 από Amazon και όταν το τερμάτισα είπα και 10αρικο να έδινα θα το άξιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά βολεύει να τα έχεις όλα σε ένα. Εγώ πλέον δεν αγοράζω με τπτ κουτιά κτλ. Καλές οι αναμνήσεις, καλές οι συλλογές αλλά με το steam είσαι σίγουρος οτι θα έχεις όλα σου τα παιχνίδια όπου θέλεις και κάθε στιγμή.

 

Η μάνα μου μου πέταξε το Rise of Nations ας πούμε εδώ και πολλά χρόνια και αν το είχα στο steam θα το είχα ακόμα. :P

 

Πάντως το Tomb Raider πραγματικά αξίζει και το τελευταίο του ευρώ. Εξαιρετική gaming εμπειρία.

Τα παιχνίδια της square μπαίνουν κανονικά στο steam

 

Εγώ έχω πάρει το hitman retail και απλά έβαλα το κλειδί του στο steam.

Το tr το είχα πάρει 7.5 στο steam

 

Δεν είναι σα τη μαλακο-ubi που retail=uplay ή σαν την ea

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

sorry που θα δυσαρεστήσω κάποιους αλλά αυτό το game ήταν από τις μεγαλύτερες tomb raider μλκ που έχω παίξει ever. Δλδ για ένα fps με άπειρο πιστολίδι μια χαρά είναι αλλά αυτό δεν είναι tomb raider... 

Είμαι από αυτους που έζησαν από την αρχή την τρέλα με το πρώτο game και το δέος που είχαμε νιώσει να εξερευνούμε αρχαιολογικούς υπόγειους χώρους σε μια τρελή κλειστοφοβική ατμόσφαιρα. Αυτό εδώ το πράγμα δεν μπορεί να συγκριθεί με τίποτα με την αίσθηση που σου έδιναν αυτά τα game τότε.

Για μένα μια μλκ και μισή. Και δεν φτάνει ότι σου ρίχνει στην μούρη ένα ανελέητο πιστολίδι χωρίς κανένα σταματημό είναι και βιασμός της λογικής σεναριακά. Δλδ για να καταλάβω που βρέθηκαν όλοι αυτοί σε αυτό το νησί και όλα αυτά τα ποτάμια αίματος και πτώματος.. 

Απλά κατάντια... :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν είναι σα τα παλιά.Το εκαναν έτσι μάλλον για να χτυπήσει το uncharted.Βασικα είναι το παιχνίδι που θα επρεπε να είναι το uncharted.Το οτι δε το εκαναν σα τα παλιά δε σημαίνει οτι είναι μαλακια το παιχνίδι Το παιχνίδι είναι απίθανο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συγκρίνεις τα ασύγκριτα κι εσύ τώρα..

 

Άλλες εποχές τότε, αγνές. Και μόνο που σκέφτομαι τα πρώτα κιόλας δευτερόλεπτα στο PSX, την ατμόσφαιρα, τη μουσική, ανατριχιάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά... λάθος. Αυτό το TR δίνει βάση στην αρχή της ιστορίας. Πριν γίνει η έμπειρη τυμβωρύχος που ξέρουμε. Οπότε, μια χαρά το έκαναν. Πως έχει φτιάξει τον χαρακτήρα που ξέρουμε από το 1ο. Τι την έχει ωθήσει να κάνει ότι έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι συγκρίνεις τα ασύγκριτα κι εσύ τώρα..

 

Άλλες εποχές τότε, αγνές. Και μόνο που σκέφτομαι τα πρώτα κιόλας δευτερόλεπτα στο PSX, την ατμόσφαιρα, τη μουσική, ανατριχιάζω.

 

Εγώ ανατριχιάζω που ψάχναμε nude mods για τα τριγωνικά βυζιά. :P :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα και έτσι δλδ όπως δείχνουν οι ενέργειες της square το Tomb Raider είναι πλέον νεκρό. Ας το ονομάσουν κάποιος αλλιώς αλλά tomb raider δεν είναι ένα kill fest σε ορδές εχθρών. Tomb Raider είναι εξερεύνηση σε λαγούμια σε αρχαιολογικούς χώρους και λύση plattform γρίφων. Δυστυχώς που το ξαναλέω αλλά δύσκολα να δούμε πλέον άλλο game με το όνομα tomb raider και το έχουν καταλάβει και οι ίδιοι στην square ότι πλέον δεν "τραβάει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...