Προς το περιεχόμενο

Απορια για τα in ear ακουστικα της Apple


pabou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαίνω την ερώτηση..... Ένα μόνο μοντέλο  in-ear υπάρχει που μάλιστα πρόσφατα ανανεωθηκε με την προσθηκη σκληρού πλαστικού, αντί για μαλακό λάστιχο, εκεί που δένει το καλώδιο στο jack 3.5mm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι και εγω εχω μπερδευτει φιλε μου

Η διαφορα ενδιαμεσα σ'αυτο και αυτο πoια ειναι;

 

Τα πρώτα είναι μαϊμού 1000%!!!!!!! Η συσκευασία είναι διαφορετική (και πολύ φτηνιάρικη, πολύ μακριά από το στυλ Apple) και στο καλώδιο εκεί που έχει το μικρόφωνο λείπουν τα πλήκτρα για την αυξομείωση του ήχου.....

Τα δεύτερα ενδεχομένως να είναι αυθεντικά, η συσκευασία είναι αυτή που δείχνει, αλλά άμα δεν αγοράζεις από την μαμά Apple ή επίσημο μεταπωλητή της ποτέ δεν είσαι σίγουρος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα πήρα μόλις κυκλοφόρησαν και αξίζουν 100%!!!!!

Ιδιαίτερα μέσα στην πόλη, η απομόνωση που προσφέρουν από τους εξωτερικούς θορύβους είναι καταπληκτική και επίσης τα γεμάτα μπάσα τους είναι απίστευτα....

Να έχεις υπόψην ότι αν έχεις το iPhone 3G, όπως βλέπω στην υπογραφή σου, η αυξομείωση του ήχου από το τηλεκοντρόλ δεν είναι συμβατή....

Το μικρόφωνο και το κεντρικό πλήκτο (παύσης/αναπαραγωγής/επόμενο κομμάτι/προηγούμενο κομμάτι) είναι συμβατά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok παιδια, τα αγορασα απο εναν εμπιστο πωλητη στο ebay στα 50 ευρω, πιστευω να τα αξιζουν τα χρημματα τους

Thanks ολους για τις συμβουλες :-)

Οταν τα παραλαβω και τα δοκιμασω θα σας πω εντυπωσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...