Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με iphone...Νεκρωσε...


kouliz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παίζει ρόλο αν είναι συνδεδεμένο στον υπολογιστή ή όχι....

Από την στιγμή που δεν μπορούσε να μπει σε recovery mode η μόνο λύση ήταν το service και καλά έκανες....

Μπορείς να μας πεις ποιο iPhone είναι και αν είναι αγορασμένο από Ελλάδα;;;

Επίσης αν μπορείς να μας κρατήσεις ενήμερους για τις εξελίξεις.....

Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι τίποτα το σοβαρό και να το ξαναέχεις γρήγορα στα χέρια σου.

 

Καλησπερα και παλι και σας αυχαριστω για αλλη μια φορα το i phone ειναι το 3G ακομα βεβαια περιμενω δεν εχω καποιο νεο αν και με φοβιζει το γεγονος μην μου πουνε δεν φτιαχνεται απλα θα τρελαθω γιατι δουλευε πριν μια χαρα...Τεσπα σιγουρα θα σας ενημερωσω για τις εξελιξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σας παιδια αργησα να σας απαντησω στο τι εγινε τελικα με το iphone mou..Το παρελαβα τελικα ειναι ενταξει μου περασαν το νεο firmware 3 και επισης μου το εκαναν και jailbreak...Το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι δεν μπορω να περασω τιποτα απο το pc μου μεσω του itunes 8.2 εκει που ξεκιναει να κανει συχρονισμο ξαφνικα σταματει και μου λεει οτι η συσκευη ειναι timed out κατι τετοια περιεργα με αποτελεσμα να μην μπορω να περασω κανα τραγουδι η καμια ταινια στο κινητο.Τωρα παλι τι να πω??????Μα παντα πρεπει να υπαρχει καποιο προβλημα ρε γαμωτο????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...