Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τη sim στο iphone


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω απλα να προσθεσω την πιθανοτητα να του το χουν κανει δωρο του παιδιου και αδικα να μηλοχτυπιεστε τοση ωρα:)

 

Ήρθε η αδυναμία μου!!!!

 

Δάσκαλε Gi0, όχι πες, είναι κουλό το να μην γνωρίζει το παιδί πως να το ενεργοποιήσει??

 

Εμένα μου έκανε δώρο και παιχνίδι μόλις κατάφερα να το ενεργοποιήσω, το iwillmoutzwswumouspasestaballs..

 

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
είναι κουλό το να μην γνωρίζει το παιδί πως να το ενεργοποιήσει??

Οχι,κανεις δεν γεννηθηκε με την γνωση.Αποψη μου ειναι πως ο kpartsi θα εχει δικιο οταν ερθει το παιδι και μας πει απο μονο του"ναι το πηρα επειδη ηταν ομορφο"και αρχισει μετα τα κλασικα"δεν ειναι καλη η καμερα"κλπ.Εκει κρεμαστε τον:lol:

Μεχρι τοτε δεν νομιζω πως ειναι σωστο να τον κρινουμε χωρις να ξερουμε τι παιζει.Μπορει να ξερει τα τεχνικα χαρακτηριστικα του iphone,να αποφασισε την αγορα βαση αυτων μια και τον καλυπτουν και να ξεκιναει τωρα την εξερευνηση περι ξεκλειδωματων κλπ.Καθενας εχεις τον τροπο του.Και σιγουρα μπορω να φανταστω την αγωνια του να το ξεκινησει και να το χαρει,που δεν εβλεπε μπροστα του το ξεκαθαρο μηνυμα"βαλε με ρε αδερφε στο itunes να γουσταρουμε!"

Αν οντως το πηρε ως δωρο?Αδικα δεν θα του χετε σουρει οτι του σουρατε?;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι,κανεις δεν γεννηθηκε με την γνωση.Αποψη μου ειναι πως ο kpartsi θα εχει δικιο οταν ερθει το παιδι και μας πει απο μονο του"ναι το πηρα επειδη ηταν ομορφο"και αρχισει μετα τα κλασικα"δεν ειναι καλη η καμερα"κλπ.Εκει κρεμαστε τον:lol:

Μεχρι τοτε δεν νομιζω πως ειναι σωστο να τον κρινουμε χωρις να ξερουμε τι παιζει.Μπορει να ξερει τα τεχνικα χαρακτηριστικα του iphone,να αποφασισε την αγορα βαση αυτων μια και τον καλυπτουν και να ξεκιναει τωρα την εξερευνηση περι ξεκλειδωματων κλπ.Καθενας εχεις τον τροπο του.

Αν οντως το πηρε ως δωρο?Αδικα δεν θα του χετε σουρει οτι του σουρατε?;)

 

 

Δάσκαλε, εγώ δεν έσουρα τίποτις.

 

Το είπα πως η πρώτη άχρηστη, ήμουν εγώ.

 

Κι ας μην ήταν δώρο..

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το είπα πως η πρώτη άχρηστη, ήμουν εγώ.

Καλα εσυ εισαι αλλου παπα ευαγγελιο:ειχες κοντεψει να βαλεις τα κλαμματα με ενα search που σου παμε να κανεις:lol::-D..αλλα εμαθες γρηγορα,i ll give u that:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ, από τους λίγους με απόδειξη Vodafone 22 Αυγ. 2008, πρώτη μέρα κυκλοφορίας στην Ελλάδα, 10:50 το πρωί, ήξερα από 1 μήνα πριν το αγοράσω, τι θα κάνω και πως θα το κάνω......

 

χαχαχαχα... δεν θα το πιστέψεις αλλά η δική μου απόδειξη είναι:

22/08/08 10:49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσυ εισαι αλλου παπα ευαγγελιο:ειχες κοντεψει να βαλεις τα κλαμματα με ενα search που σου παμε να κανεις:lol::-D..αλλα εμαθες γρηγορα,i ll give u that:-)

 

Εγώ????

Κλάμματα??????

:cry::cry::cry::cry:

Ποτέ δεν κλαίω δάσκαλε.

Οι γυναίκες δε κλαίνε....

 

Γκρινιάζουν.

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με το μπαρδόν, αλλα εγώ είμαι παλιά και τρελή φαν της μηλόπιτας.

:-D:-D:-D

:mrgreen:

 

Sorry.... δεν γνώριζα το βιογραφικό σου...... :-D

 

 

χαχαχαχα... δεν θα το πιστέψεις αλλά η δική μου απόδειξη είναι:

22/08/08 10:49

 

:lol:

Δεν φταίω εγώ... φταίει η υπάλληλος της Vodafone, που όταν της είπα ότι θέλω σκέτη συσκευή και όχι συμβόλαιο, επί μισή ώρα με έπρηζε ότι δεν θα δουλέψει με καμία άλλη sim παρά μόνο της Vodafone.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλα να προσθεσω την πιθανοτητα να του το χουν κανει δωρο του παιδιου και αδικα να μηλοχτυπιεστε τοση ωρα:)

 

Το κινητό είναι αγορασμένο, με την μόνη διαφορά ότι το ετοίμασε με την ψυχή στο στόμα, καθώς την έκανε για διακοπές εντός λίγων ωρών..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...