Προς το περιεχόμενο

macbook πρόβλημα με ήχο


xalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα βρε Γιωργο, τι μαυρογατος εισαι αδερφακι μου, 2 στα 2? :fear:

 

Παντως καλο θα ταν να ρωτησεις σε καμια Document ποσο θα παει το μαλλι για την μητρικη, ή να παιρνες απο κανα eBay καμια, να το φτιαξεις.. αν κ το 2ο απ οτι εχω δει θελει χρονο κ υπομονη αρκετη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εκεί που νόμιζα ότι την γλίτωσα επανήλθε... hardware λοιπόν, τη χάσαμε τη μητρική πατριώτη!

 

Χαχα...σου το είπα dude... :-D:-D:-D

Εγώ απλά θα κάνω υπομονή κανενα χρόνο μέχρι να παλιώσει εντελώς και μετά πάω για καινούριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά dark είναι 2 στα 3!

 

- To ibook g4 ήταν κορυφή!

- To imac20” μου έβγαλε πρόβλημα η οθόνη (σκιά και καμένο pixel) αλλά μου την άλλαξαν. Ήμουν εντός εγγύησης 8 μηνών μηχάνημα, περίμενα ένα μήνα και έβαλα μπρος και κάτι conne που είχα!

- Το macbook έχασε τον ήχο μετά από δύο χρόνια λειτουργίας…

 

Μήπως να μη ξαναπάρω apple? Παιδιά πέρα από την πλάκα έχω χαλαστεί αρκετά!

 

Χάζευα τώρα logicboard από το ebay ξεκινούν από 180 λίρες! Δεν είναι άσχημα αλλά για παλιό μηχάνημα δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το iBook το χα ξεχασει.. :-( (οσο κ να ναι ηταν λιγο πιο ποιοτικα τα πραγματα με τους powerpc)

 

μμ 209Ε δηλαδη για πειραμα δεν ειναι κ λιγα..

 

Παρε ενα τηλέφωνο τουλαχιστον (πριν απογοητευτεις εντελως) να δεις τι τιμες παιζουν για να γινει Service κ τι διαφορα τιμης παιζει. Εκει θα δεις κατα ποσο αξιζει ή οχι.

 

 

υ.γ. ["Πειραγμα"] Aν ειχες χ360 ή ps3 κ οχι Wii θα χες καθαρισει με optical κ θα παιζαν απο κει τα mp3 σου.. στα λεγα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω με system graph που ξέρω ότι είναι κορυφή. Δεν πολυ-εμπιστεύομαι τους άλλους…

Για τα mp3 δε με νοιάζει, αλλά ένα κάρο σειρές τώρα από sept που θα τις βλέπω!? Γκαντεμιά, βλέπουμε σιγά σιγά για νέο μηχάνημα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω με system graph που ξέρω ότι είναι κορυφή. Δεν πολυ-εμπιστεύομαι τους άλλους…

Για τα mp3 δε με νοιάζει, αλλά ένα κάρο σειρές τώρα από sept που θα τις βλέπω!? Γκαντεμιά, βλέπουμε σιγά σιγά για νέο μηχάνημα…

 

plz, αν σου πουν τίποτα ενδιαφέρον από systemgraph ενημέρωσε!! :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...