Προς το περιεχόμενο

Mac mini ή imac???


alex8850

Προτεινόμενες αναρτήσεις

I see...Οποτε παω για το low end μοντελο χωρις βλεψεις για server! Θα κανω κι ενα τηλεφωνο τωρα σε καταστηματα να δω ποτε το περιμενουνε. Σε κανενα 20ημερο υπολογιζω εγω. Αν γνωριζετε κατι διαφορετικο, πειτε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
I see...Οποτε παω για το low end μοντελο χωρις βλεψεις για server! Θα κανω κι ενα τηλεφωνο τωρα σε καταστηματα να δω ποτε το περιμενουνε. Σε κανενα 20ημερο υπολογιζω εγω. Αν γνωριζετε κατι διαφορετικο, πειτε μου.

 

Αφού θα το κάνεις το τηλεφώνημα, πες μας τι θα σου πούνε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η διαφορα μεταξυ ελληνικης και αγγλικης εκδοσης του mac mini? Προφανως δεν ειναι εξελληνισμενο το λειτουργικο, αρα σε τι αναφερεται η διαφορα της εκδοσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η διαφορα μεταξυ ελληνικης και αγγλικης εκδοσης του mac mini? Προφανως δεν ειναι εξελληνισμενο το λειτουργικο, αρα σε τι αναφερεται η διαφορα της εκδοσης?

 

Στη χάραξη ελληνικών χαρακτήρων στο πληκτρολόγιο.

Ενδεχομένως να μοιράζεται ακόμη το άθλιο GrUpdate της Rainbow (κύριος οίδε γιατί...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη χάραξη ελληνικών χαρακτήρων στο πληκτρολόγιο.

Ενδεχομένως να μοιράζεται ακόμη το άθλιο GrUpdate της Rainbow (κύριος οίδε γιατί...).

 

Eιχα την εντυπωση οτι τα mac mini ερχονται χωρις πληκτρολογιο και ποντικι. Εδω δεν τα αναφερει http://store.rainbow.gr/cgi-bin/WebObjects/RWApp.woa/2/wo/EVn4vXWt8sP4B1tdMKFGh0/1.0.7.10.11.9.0.1.0.0.0.0.0.13 εκτος αν εννοειται οτι παρεχονται.

Ομως εδω http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=5FDDF6DB3993D644B3E370288E9977B1&pa=ADC9D44F65C1024286D47C1CD94ABB45 αναφερει usb keyboard και μαλιστα λεει οτι δεν υπαρχει bluetooth στο συγκεκριμενο mac mini.

 

Καταλαβαινω οτι τα σωστα χαρακτηριστικα ειναι στον πρωτο συνδεσμο και αυτο που θελω να ρωτησω, επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα αγορασω προιον της apple, ειναι το ποιο καταστημα ειναι αξιοπιστο σε προιοντα της apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν πρόσεξα ότι ρωτούσες ειδικά για το mac mini. Εάν είναι έτσι, τότε η μόνη διαφορά ανάμεσα στην Ελληνική και στην Αγγλική έκδοση θα πρέπει να είναι το GrUpdate.

 

Όχι, στο mac mini δεν παρέχονται πληκτρολόγιο και ποντίκι.

 

Προσωπικά ως πιο αξιόπιστα καταστήματα για Apple hardware στην Αθήνα θεωρώ τη Systemgraph και την Document.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόσεξα ότι ρωτούσες ειδικά για το mac mini. Εάν είναι έτσι, τότε η μόνη διαφορά ανάμεσα στην Ελληνική και στην Αγγλική έκδοση θα πρέπει να είναι το GrUpdate.

 

Όχι, στο mac mini δεν παρέχονται πληκτρολόγιο και ποντίκι.

 

Προσωπικά ως πιο αξιόπιστα καταστήματα για Apple hardware στην Αθήνα θεωρώ τη Systemgraph και την Document.

 

Στη Θεσσαλονίκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...